Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2024 » Balandžio » 30

"AstraZeneca" gali sumokėti 255 mln. svarų sterlingų už "nekokybišką" vakciną "Covid", gali sukelti retą šalutinį kraujo krešulių poveikį

Kompanijai "AstraZeneca" gali tekti sumokėti iki 255 mln. svarų sterlingų kompensaciją, nes buvo nustatyta, kad jos vakcina "Covid" sukelia labai retą šalutinį kraujo krešulių poveikį, pranešė "DailyMail".

Nukentėjusieji ir jų šeimos siekia gauti kompensaciją, nes AstraZeneca susiduria su ieškiniais dėl tariamai "ydingos" Covid vakcinos

Remiantis teismo dokumentais, daugiau nei 250 mln. svarų sterlingų gali būti priteista tiems, kurie teigia, kad jiems pakenkė "AstraZeneca" vakcina "Covid".

Kaip praneša DailyMail, Londono Aukštajam teismui pateikta 51 byla. Advokatai, atstovaujantys nukentėjusiesiems ir jų šeimoms, AstraZeneca teisia pagal 1987 m. Vartotojų apsaugos įstatymą.

Jie teigia, kad vakcina buvo "nekokybiškas produktas", kuris "nebuvo toks saugus, kokio vartotojai apskritai pagrįstai galėjo tikėtis". Šeimos teigia, kad "AstraZeneca" skiepas sukėlė jų artimųjų sužalojimus ir net mirtį.

AstraZeneca griežtai atmetė šiuos teiginius. Vasario mėn. teisiniame dokumente farmacijos bendrovė pripažino, kad jos vakcina "labai retais atvejais" gali sukelti būklę, vadinamą trombozės su trombocitopenijos sindromu (TTS), Ši būklė taip pat žinoma kaip vakcinos sukelta imuninė trombozinė trombocitopenija (VITT).

TTS gali sukelti kraujo krešulių susidarymą ir mažą trombocitų kiekį kraujyje, o kai kuriais atvejais ji labai pakenkė arba net tapo AstraZeneca vakciną gavusių žmonių mirties priežastimi. Apie TTS galimybę buvo pažymėta kaip apie galimą šalutinį poveikį nuo pat vakcinos pateikimo rinkai. Tačiau AstraZeneca vasario mėn. pareiškime pirmą kartą tai pripažino teisme, rašo The Telegraph.

Manoma, kad TTS susijęs su mažiausiai 81 mirtimi Jungtinėje Karalystėje. Tačiau ne visi šie atvejai buvo galutinai įrodyti ir ne kiekviena šeima kreipiasi į teismą, pranešė "DailyMail".

Dviejų vaikų tėvas siekia gauti kompensaciją po to, kai patyrė nuolatinį smegenų sužalojimą, susijusį su "AstraZeneca" vakcina

Vienas iš asmenų, siekiančių gauti kompensaciją, yra Džeimis Skotas (Jamie Scott), dviejų vaikų tėvas ir IT inžinierius. 2021 m. balandžio mėn. gavęs "AstraZeneca" vakciną, jis patyrė kraujo krešulį ir kraujavimą į smegenis, dėl to patyrė nuolatinį smegenų sužalojimą. Nuo to laiko jis negali dirbti.

Jo žmona Keitė sakė laikraščiui "The Telegraph": "Medicinos pasaulis jau seniai pripažino, kad VITT sukėlė vakcina. Tik "AstraZeneca" suabejojo, ar Džeimio būklę sukėlė skiepas".

"AstraZeneca" pareiškime teigiama: "Užjaučiame visus, kurie neteko artimųjų ar pranešė apie sveikatos sutrikimus. Pacientų sauga yra mūsų didžiausias prioritetas, o reguliavimo institucijos taiko aiškius ir griežtus standartus, kad užtikrintų saugų visų vaistų, įskaitant vakcinas, vartojimą."

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.11.2017 laikas 10:33 Receptai – Patiekalai Prakaitavimui arbata (čiobrelis, liepžiedžiai, ramunėlė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: čiobrelis, liepos žiedai, ramunėlės žiedai.

Skaityti daugiau

07.07.2019 laikas 19:43 Receptai – Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai

Gaminame. Traškūs vištienos sparneliai. Į keptuvę pilame nemažai aliejaus (turi būti apsemta bent puse sparnelio). Kai aliejus įkaista, ugnį primažiname, nes viršus apdegs, o sparneliai dar bus neiškepę. Skanaus!

...

Skaityti daugiau

06.12.2017 laikas 19:52 Receptai – Patiekalai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: sidabražolės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau