Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 23

Jungtinės Karalystės restoranai bankrutuoja greičiau nei per pandemiją

Restoranai visoje Jungtinėje Karalystėje bankrutuoja greičiau nei per "Kovido krizę" dėl "nuodingo mišinio", kurį sudaro didėjančios energijos sąnaudos, darbuotojų trūkumas ir mažėjantis užsakymų skaičius.

Konsultacinės įmonės "Mazars" atliktame tyrime nustatyta, kad restoranų uždarymo atvejų šiame sektoriuje padaugėjo 60 %, o 2021-22 m. bankrotų skaičius išaugo iki 1 567, palyginti su 984 per 2020-21 m.

Apie tai praneša "Yahoo": Šis skaičius apima 453 per pastaruosius tris mėnesius, palyginti su 395 per ankstesnį ketvirtį.

"Restoranų įmonių nemokumo atvejai dabar vyksta daug sparčiau nei Kovid laikotarpiu", - sakė "Mazars" partnerė Rebecca Dacre. "Tai labai toksiškas didėjančių gamybos sąnaudų, smarkiai augančių finansavimo išlaidų ir silpnos paklausos derinys. Dauguma restoranų savininkų anksčiau nebuvo susidūrę su tokiu neigiamų veiksnių deriniu."

Praėjusį mėnesį pramonės lobistinės grupės, tarp jų Jungtinės Karalystės viešbučių ir aludarių asociacija, pareiškė, kad iki 2023 m. pradžios gali bankrutuoti daugiau kaip trečdalis viešbučių ir restoranų įmonių.

Nors šią vasarą po virtinės priverstinių uždarymų per "Covid" uždarymo laikotarpius verslas atsigavo, dabar restoranai kovoja su sparčiai augančia infliacija, kuri ne tik padidino energijos, maisto ir gėrimų kainas, bet ir reiškia, kad jų klientai turi mažiau pinigų, kuriuos gali išleisti išvykoms.

Barclaycard neseniai pranešė, kad daugiau nei pusė britų planuoja mažinti būtiniausias išlaidas, todėl nerimaujama dėl pajamų, gaunamų Kalėdų laikotarpiu, kai daugelis įmonių gauna didžiausią pelną.

Kai kurioms įmonėms taip pat sunku įdarbinti pakankamai darbuotojų, nes po "Brexit" įsigaliojusios migracijos taisyklės neleidžia ES piliečiams dirbti Jungtinėje Karalystėje. Tai prisidėjo prie didesnės darbo užmokesčio infliacijos.

Pasak "Mazars", tikėtina, kad bendras spaudimas gali reikšti sunkų kelių mėnesių laikotarpį pramonei, nepaisant paprastai pelningo šventinio laikotarpio.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau