Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 18

"Bus daug bankrotų": Buvęs "Home Depot" vadovas įspėja

Autorius: Naveen Anthrapully iš The Epoch Times,

Bobas Nardelli, buvęs "Home Depot" generalinis direktorius, įspėja apie daugiau JAV ekonomiką ištiksiančių bankrotų ir kaltina įstatymų leidėjus dėl jų delsimą susitarti dėl šalies skolos lubų.

"Manau, kad sulauksime daug bankrotų.. Kaip ir "Bed, Bath, and Beyond". Turime "Walmart", kuri ne tik atleidžia žmones bet ir uždarys parduotuves. "Accenture" atleidžia žmones. "Amazon uždaro platinimo centrus. Taigi, manau, kad tai labai nevienareikšmiška žinia,", - sakė Nardelis balandžio 14 d. interviu su Fox.

Šiuo metu Amerikos ekonomikos "sudėtingumas" yra "kitoks nei bet kas, ką mačiau per savo 52 metus"

Nardelli. taip pat kaltino Kongreso nesugebėjimą dirbti kartu siekiant padidinti JAV skolos limitą, nes tai sukuria naštą verslui, sakydamas, kad jis "neabejotinai susirūpinęs" dėl susidariusios padėties.

"Bus daug bankrotų": Buvęs "Home Depot" vadovas įspėja

Buvęs "Home Depot" vadovas sako, kad daugelyje valstybinių ir privačių įmonių mato "atsargų kaupimą". Jis atkreipė dėmesį į 2007-2009 m. laikotarpį, kai dėl bankų griūties "viskas buvo sugriauta"

"Aš manau, kad esame labai sudėtingoje aplinkoje. Ir, žinoma, ši skola klausimas tik dar labiau ją sustiprina. Jis prisideda prie tikrumo netikrumo, kas yra įvyks."

Bankroto paraiškų skaičiaus augimas

Bankroto paraiškų Jungtinėse Valstijose kovo mėnesį trečią mėnesį iš eilės padaugėjo visose pagrindinėse pramonės šakose . Praėjusį mėnesį iš viso buvo paskelbta 42 368 nauji bankroto procesai, pagal JAV bankroto bylų teismų duomenis teikiančios bendrovės "Epiq Bankruptcy" duomenimis, technologijų ir paslaugų.

Tai yra 17 proc. daugiau, palyginti su 2017 m. sausio mėn. 2022 m. kovo mėn. pateiktų 36 068 paraiškų ir tai yra didžiausias mėnesinis skaičius bankroto bylų pateikimo atvejų nuo 2021 m. balandžio mėn.

Duomenys iš S&P Global Market Intelligence" parodė, kad 71 įmonių bankroto prašymas per kovo mėnesį, o tai yra šuolis nuo 58 praėjusį mėnesį. Tai didžiausias mėnesinis nuo 2020 m. liepos mėn. ir ketvirtą mėnesį iš eilės, kai jų skaičius didėjo.

Pirmąjį ketvirtį įmonių bankroto paraiškų buvo pateikta 183, o tai yra "daugiau nei bet kuriuo kitu palyginamuoju laikotarpiu per pastaruosius 12 metų", "S&P Global sakė.

Bankų skolinimasis mažėja, atleidžiami darbuotojai

Tuo tarpu, bankų skolinimo veikla patyrė didžiausią nuosmukį per du savaites, pasibaigusias kovo 29 d. Komercinis skolinimas šalyje sumažėjo 105 mlrd. dolerių - daugiausiai nuo 1973 m. Žlugimas skolinimą lėmė sumažėjusios paskolos nekilnojamajam turtui, taip pat pramonės ir komercinės paskolos.

Pasak finansų analitiko Andreas Steno Larseno, Amerikos ekonomikos laukia sunkūs laikai. "Įrodymų yra kaupiasi vis daugiau įrodymų, kad SVB sukeltas bankų stresas iš tiesų virs recesija, tačiau vietoj greito ir staigaus likvidumo skatinamo nuosmukio, vasarą veikiau lėtai žengsime į kredito krizę", - rašė jis rašė balandžio 9 d. pranešime.

Nurodymai apie artėjančią kreditų krizę buvo pastebėta naujausioje vartotojų apklausoje lūkesčių (SCE), kurią atliko Niujorko federalinė rezervų sistema.

"Suvokimas apie galimybes gauti kreditą, palyginti su tuo, kas buvo prieš metus, kovo mėn. pablogėjo, o kovo mėn. namų ūkių, teigiančių, kad gauti kreditą yra sunkiau nei prieš metus, dalis prieš metus, išaugo ir pasiekė eilinį rekordą", - teigiama balandžio 10 pranešime spaudai.

"Respondentai buvo pesimistiškiau nusiteikę ir dėl galimybės gauti kreditą ateityje, o namų ūkių, kurie tikisi, kad bus sunkiau gauti kreditą, dalis po metų taip pat padidėjo."

Be kreditų krizės, keturis kartus padaugėjo darbuotojų atleidimų.

Pirmąjį 2023 m. ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, darbo vietų skaičius išaugo 396 procentais, pagal įdarbinimo įmonės "Challenger, Gray & Kalėdų, Inc. Bendras darbo vietų skaičiaus mažinimo atvejų, apie kuriuos paskelbė JAV įsikūrusios darbdaviai per šį laikotarpį sumažino 270 416 darbuotojų, o tai yra didžiausias pirmasis ketvirtis nuo 2020 m.

Pagrindinė priežastis, kurią nurodė įmonių darbuotojų skaičiaus mažinimo priežastis buvo rinkos ar ekonominės sąlygos, po to sekė antroje vietoje - sąnaudų mažinimas.

Bilijonai dolerių išplaukė iš šalies viduje įsteigtų komercinių bankų po kovo 10 d. įvykusio SVB žlugimo. Per savaitę, kuri baigėsi kovo 8 d. ir balandžio 5 d. indėliai sumažėjo nuo 16 249,9 mlrd. dolerių iki 15 996,7 mlrd. dolerių. mlrd. dolerių - 253,2 mlrd. dolerių mažiau, remiantis naujausiais duomenimis iš FED.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/were-going-to-see-lot-of-bankruptcies.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau