Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 11

Penkios vyro savybės, kurios išryškėja, kai šalia atsiranda jo gyvenimo moteris

Penkios vyro savybės, kurios išryškėja, kai šalia atsiranda jo gyvenimo moteris

Moteris – vyro sėkmės šaltinis. Šalia jos vyras atskleidžia savo puikiausias savybes ir vysto jas.

Dauguma žmonių mano, kad vyrui svarbiausia ne moters išvaizda, o jos ištikimybė, gerumas ir intelektas. Tačiau mažai kas suvokia, kad nuo moters elgsenos smarkiai priklauso, ar jos partneris išvystys tas vyriškas savybes, kurios jai tokios reikalingos.

Juk vyras dievina ne tik pačią moterį, bet ir tą būseną, kurią jis išgyvena, kai ji būna šalia. Būtent dėl tos priežasties tikroji moteris vyrui dažnai būna ne pati gražiausia, ne pati protingiausia ir, žinoma, ne pati sėkmingiausia.

Tikroji moteris dovanoja vyrui ne protą, ne grožį, net ne sėkmę, o būtent tam tikrą būseną. Tokį jausmą vyrui ji sukelia mėgaudamasi jo kompanija ir žavėdamasi juo.

Kokios vyro savybės ima sparčiai vystytis, kai šalia jo atsiranda tikra moteris?

1. Graži kalba

Vyras išmoksta gražiai kalbėti, tobulina savo iškalbą, kai žmona delikačiai bendrauja su savo vyru, tada jis įsisavina žmonos kalbos manierą. Jei žmona kalba su savo vyru grubiai, kelia balsą, tai jo kalba skamba primygtinai ir griežtai.

2. Darbingumas

Jeigu žmona sukuria namuose ramią atmosferą, kuri padeda vyrui atsipalaiduoti ir pailsėti, tai gerėja jo atmintis, logika, psichikos funkcijos, pasikeičia jo statusas visuomenėje. Jeigu moteris nesuteikia vyrui ramybės namuose, per daug apkrauna jį buitinėmis užduotimis, vyrui prasideda problemos darbe.

3. Išmintis

Jeigu moteris nusileidžia vyro valiai, tai jis tampa išmintingesnis. Jeigu moteris stengiasi pajungti sau ir valdyti vyrą, jis eikvoja savo protą šeimos konfliktams suvokti, ištverti ir spręsti.

4. Tikslų siekimas

Jeigu žmona pripažįsta ir palaiko vyro interesus, jis tampa neįtikėtinai kryptingu žmogumi, jis atranda papildomų galimybių savo tikslams pasiekti. Jeigu moteris mano, kad vyro interesai yra niekiniai, ji užblokuoja jam visas galimybes pasiekti savo tikslus.

5. Kantrybė

Jeigu moteris yra tolerantiška ir pakenčia vyro trūkumus, jis irgi tampa tolerantiškas ir pakantus. Jis atlaidžiai reaguoja į karštas žmonos emocijas ir kaprizus.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.11.2017 laikas 14:23 Receptai Morkos su pienu gydo užkimimą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: užkimimas. Ingredientai: morkų, pieno.

Skaityti daugiau

28.10.2019 laikas 14:20 Receptai Bulviniai Blynai Su Mėsos Įdaru

Į mėsos faršą dedame prieskonius, tarkuotą svogūną, išspaustą česnaką ir išmaišome. Bulves nuskutame, nuplauname, sutarkuojame, šiek tiek nusunkiame ir apšlaktome citrinos sultimis (po nusunkimo pasilikusį krakmolą dedame atgal...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 10:24 Receptai Varškės pyragas be kiaušinių
Viena mano draugė paklausė, o kodėl tu šį varškės pyragą gamini be kiaušinių, juk vist tiek veganišku jis dėl to netaps, nes yra naudojama varškė. Galiu tik pasakyti, kad jis tiesiog čia nereikalingas, net be jo gaunasi viskas pui...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau