Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Gegužės » 11

10 susirašinėjimo įpročių, dėl kurių vyras tikrai praras susidomėjimą jumis

10 susirašinėjimo įpročių, dėl kurių vyras tikrai praras susidomėjimą jumis

Lengva viską sugadinti to net nesuvokiant....

Susirašinėjimas SMS žinutėmis šiuolaikiniame pažinčių pasaulyje gali būti sudėtingas. Lengva viską sugadinti to nesuvokiant.

Apžvelgiame dešimt tekstinių žinučių rašymo įpročių, dėl kurių vyras gali prarasti susidomėjimą.

1. Atsakymas trunka amžinai

Taip, gyvenimas kartais gali būti sudėtingas. Tačiau jei neatsakote kelias valandas ar net dienas, jis gali pamanyti, kad nesate tokia susidomėjusi. Palaikykite pokalbį laiku atsakydami, taip parodydami jam, kad domitės ir norite bendrauti.

2. Nuolat siunčiate vieno žodžio atsakymus

"lol" "Ok" "Taip"... Ar jums tai atrodo pažįstama? Nors trumpi atsakymai turi teisę egzistuoti, jų perteklius gali paversti pokalbį nuobodžiu ir neįdomiu. Parodykite jam, kad jums įdomu, į savo žinutes įtraukdami šiek tiek daugiau turinio, kuris skatina gilesnius pokalbius.

3. Žinučių bombardavimas

Kelių žinučių siuntimas iš eilės nelaukiant atsakymo gali atrodyti įkyrus. Suteikite jam laiko atsakyti savo tempu, o jei jis neatsakys iš karto, nesijaudinkite. Pasitikėkite, kad jis grįš prie jūsų susirašinėjimo, kai tik galės.

4. Šypsenėlių perteklius

Nors emocijų naudojimas gali būti įdomus būdas išreikšti emocijas, per didelis jų kiekis gali varginti. Pirmenybę teikite gerai struktūruotoms žinutėms, kurios gali perteikti jūsų jausmus be daugybės šypsenėlių.

5. Pokalbį visada pradėkite pirmieji

Jei visada pradedate pokalbį, jūsų partneris gali jaustis taip, tarsi pokalbį vestų vienas. Kartais suteikite jam iniciatyvą parodydami, kad jums įdomi jo nuomonė ir esate pasirengę išklausyti.

6. Siunčiate per ilgas žinutes

Išskaidžius savo mintis į mažesnes dalis, jos tampa prieinamesnės ir lengviau skaitomos. Užuot rašę romanus, suskirstykite žinutes į suprantamas dalis - taip bendravimas taps malonesnis ir lengvesnis.

7. Keliate jautrias temas

Aptarti jautrius klausimus, pavyzdžiui, buvusius santykius ar rimtas problemas, trumposiomis žinutėmis gali būti rizikinga. Geriau tokius pokalbius pasilikite pokalbiams akis į akį arba telefonu, kur galėsite išsamiau perteikti savo emocijas ir išvengti nesusipratimų.

8. Žaidžiate žaidimus su atsakymais

Nors strateginis elgesys gali atrodyti kaip veiksmingas būdas išlaikyti kontrolę, iš tikrųjų jis gali lemti susidomėjimo praradimą. Bendraudami būkite atviri ir nuoširdūs, kad parodytumėte, jog nežaidžiate žaidimų ir norite bendrauti atvirai.

9. Siunčiate nevienareikšmius signalus

Prieštaringi pranešimai arba neaiškus bendravimas gali suklaidinti jį dėl jūsų ketinimų. Svarbu būti aiškiems ir nuosekliems, kad jis suprastų, ko norite ir ko tikitės iš santykių.

10. Dalijatės per daug ir per greitai

Pokalbio pradžioje atskleisti per daug informacijos apie save gali būti pernelyg įkyru. Neskubėkite atsiverti per daug giliai, bet palaipsniui kurkite pasitikėjimą ir supratimą, plėtodami santykius natūraliai, be skubių ar įtemptų pokalbių.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.09.2019 laikas 20:06 Receptai – Patiekalai Nuostabus pyragas su sūriu, kurį galima kepti kiekvieną dieną

Pasigaminkime skanų pyragą su sūriu. Receptas labai paprastas. Vaikai, šį pyragą mėgsta labiausiai!

Skaityti daugiau

12.06.2019 laikas 21:57 Receptai – Patiekalai Švelnus mėsos pyragas be terlionės su tešla

Tortas yra labai minkštas, švelnus ir sultingas, neužima daug laiko jį paruošti. Išsamų maisto paruošimo procesą žiūrėkite vaizdo įraše

Skaityti daugiau

21.07.2018 laikas 09:32 Receptai – Patiekalai Džiovintos dilgėlių sėklos
Liaudies medicinoje naudojamos visos dilgėlės dalys: lapai, stiebai, šaknys, sėklos. Dilgėlių sėklos turi adaptogeninių savybių, padeda susidoroti su stresu, nuovargiu, endokrininių ligų problemomis, impotencija, skausmu inkstuos...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau