Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Patarimai » 2024 » Gegužės » 13

Nuvalykite orchidėjų lapus citrinos sultimis ir vandeniu ir liksite nustebinti: paprastas metodas, kuris daro stebuklus

Nuvalykite orchidėjų lapus citrinos sultimis ir vandeniu ir liksite nustebinti: paprastas metodas, kuris daro stebuklus

Pirmiausia po šios procedūros lapai įgaus malonų blizgesį.

Paprastai orchidėjos maitinamos šaknimis. Tačiau toks maitinimas ne visada veiksmingas. Išbandykite visiškai kitokį metodą ir gėlės jums padėkos.

Jei jūsų orchidėja nenori žydėti, nors bandote ją maitinti visais žinomais būdais, išbandykite šį metodą.

Ekspertų teigimu, maitinimas citrinos sultimis teigiamai veikia bet kokią orchidėją. Tačiau šiuo atveju nereikia laistyti gėlės, o tik nuvalyti augalo lapus.

Naudingam tirpalui paruošti paimkite 1 litrą vandens ir į jį įmaišykite 1 valgomąjį šaukštą citrinos sulčių (geriau šviežiai spaustų). Šiame tirpale pamirkykite medvilninį diskelį ir lengvais judesiais perbraukite per visą lapų paviršių.

Pirmiausia po šios procedūros lapai įgaus malonų blizgesį. Ant jų neliks jokių dulkių, purvo ar vandens dėmių pėdsakų. Tačiau papildomai citrinų sultys teigiamai veikia pumpurų formavimąsi ant kotelių.

Citrinose yra nemažai orchidėjoms reikalingų naudingų medžiagų. Todėl, pasak gėlių augintojų, ne tik sulauksite sodraus žydėjimo, bet ir pagerinsite augalo imunitetą.

Naudojant šį metodą, pakanka lapus nuvalyti kartą per mėnesį. Svarbu atminti, kad jų paviršiuje susidaro apsauginis sluoksnis, todėl geriau atsisakyti dažno drėkinimo, kad jų nesugadintumėte.
 

Pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.07.2019 laikas 12:35 Receptai Stulbinančios spurgos iš stebuklingos tešlos! Minkštos, lengvos ir beprotiškai skanios!
Gaminame namuose. Spurgų receptas. Išsamią informacija apie paruošimą žiūrėkite vaizdo įraše.

Skaityti daugiau

06.09.2018 laikas 10:23 Receptai Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui

Organizmo stiprinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui, receptai organizmui stiprinti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

21.09.2019 laikas 14:39 Receptai Pieniškos dešrelės bulvių tešloje

Tai nuostabi vakarienė, svečiams atradimas, jei jie netikėtai užsuks pas jus. Galimas dalykas, jums šis patiekalas bus antras iš mėgstamiausių patiekalų, po kiaušinienės. Žinoma, čia tik idėja, galite į bulves įdėti įvairius pr...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau