Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 13

Myliu tave, bet save myliu labiau

Myliu tave, bet save myliu labiau

Iš karto noriu pasakyti, kad ši frazė nereiškia, jog reikia leisti sau būti mylimai ir tiesiog pasinaudoti vyru. Tikrai ne.

Ji yra daug gilesnė ir turi visiškai kitokią prasmę.

Mes dažnai reikalaujame meilės iš išorės. Reikalaujame, kad mus mylėtų tėvai, broliai, seserys, seneliai, žmonos, vyrai....... Kad aplinkiniai taip pat žavėtųsi mumis ir dalytųsi su mumis meile.

Mes reikalaujame meilės iš visų, išskyrus save. Dedame daug pastangų, kad mus kas nors mylėtų, mes nusipelnome šios meilės, maldaujame jos... Kiekvienas turime savo būdą....

O kaip dėl to, jei visas tas pačias pastangas dėtumėte mylėdami save?

Kai myli save, pasaulis tave myli. Jei savęs nemyli, jauti, kad pasaulis tavęs nemyli, kad ir kiek aplinkiniai įrodinėtų priešingai. Nes viduje nėra supratimo: "Kodėl turėčiau būti mylimas? Kuo aš vertingas?".

Dažnai žmonės piktinasi savo mylimaisiais žodžiais: "Štai! Ji (a) net nesupranta, kad man reikia atostogų! Kad noriu dažniau gauti gėlių, dovanų, dažniau būti apkabintas / pabučiuotas, sulaukti staigmenų, vykti į keliones, vakarieniauti restoranuose...".

Ir tada noriu užduoti atsakomąjį klausimą. Ar tai darote dėl savęs? Kaip dažnai leidžiate sau atostogas? Ar dovanojate sau dovanas? Ar leidžiate save į keliones, ar leidžiate save į restoranus?

Kito žmogaus elgesys su jumis yra jūsų elgesio su savimi atspindys.

Kodėl staiga norite, kad jus išsiųstų atostogauti, jei niekada nesiunčiate savęs į atostogas arba vykstate atostogauti kartą per 5 metus...?

Supraskite, jūs ir tik jūs mokote kitus, kaip su jumis elgtis. Jei jie matys jūsų spjaudantį požiūrį į save, jie nepuoselės jums pagarbos ir noro kaip nors jus palepinti, jumis rūpintis. Ir tai logiška.

Nustokite laukti išorinės meilės, meilės nebus, kol ji neatsiras jūsų viduje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.06.2019 laikas 20:08 Receptai Pyragėliai su uogomis keptuvėje
Vaišės pagal šeimyninius receptus – tai visada skanu. Ir ne todėl, kad einant laikui jų proporcijos ir gramų kiekis nugludintas iki puikiausios kokybės, bet todėl, kad juose gyva atmintis. Juk kiekvienas turi prisiminimų, su nenui...

Skaityti daugiau

30.08.2018 laikas 08:11 Receptai Plaukų stiprinimas. Liaudiški patarimai plaukų gydymui

Plaukų stiprinimas liaudies medicinoje, Plaukų stiprinimas, receptai stiprinti plaukus, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

...

Skaityti daugiau

11.07.2019 laikas 09:15 Receptai Mielinės spurgos su džemu
Gaminame namuose. Mielinės spurgos su džemu. Konditerinio švirkšto ar maišelio pagalba pro skylutę prileidžiame džemo. Dar šiltas spurgas apibarstome cukraus pudra. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau