Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 16

Niekada neužmegzkite naujų santykių, jei nesate išsprendę visų ankstesnių santykių problemų

Niekada neužmegzkite naujų santykių, jei nesate išsprendę visų ankstesnių santykių problemų

Labai dažnai girdime posakį: "pleištą galima išmušti pleištu". Sakoma, kad išsiskyrėte, susiraskite naują partnerį ir viskas bus gerai. Visa sena bus pamiršta, o jūs gyvensite ir klestėsite. Deja, taip nebūna.

Jei vis dar turite pykčio, nuoskaudų ar agresijos, visa tai bus perkelta į naujus santykius. Geriausiu atveju paprasčiausiai patirsite tas pačias problemas. Tačiau tai bus geriausias jūsų scenarijus. Paprastai buvęs asmuo pasirodo, primena apie jus ir kelia ginčus ar skandalus. Kartais ir jūsų iniciatyva.

Pasirodo, kad naujasis partneris tampa nereikalingas jūsų kivirčuose. Ir dažnai jis į viską kišamas, kad tik sugrįžtų.

Mus taip dažnai stebina blogi ir pikti žmonės, o kaip jie tokiais tampa? Galbūt jie buvo panaudoti tokiose istorijose. Nemanau, kad juos tai jaudina. Daugelis keršija ir, dar blogiau, daro tai kitiems.

Pasirodo, kad tavo neuždengtos problemos paveikia ne tik tave ir tavo problemas, bet ir naikina visiškai nekaltus žmones. Koks neatsakingas turi būti, kad apie tai nepagalvotum?

Ar iš tiesų santykiuose yra tokia skuba. Duokite sau laiko, palaukite šešis mėnesius, sutvarkykite savo psichiką, ištaisykite visas nuoskaudas.

Tavo emocijos dar neišblėso, o tu bėgi su šiomis mintimis pas naujus žmones, kad tave paguostų. Kas tai, jei ne savanaudiškumas?

Partneris nėra kamštis jūsų žaizdoms ar problemoms užkimšti, tai normalus ir brandus žmogus, kuris nori laimės, meilės ir visų gerų dalykų. Jam nereikia jūsų praeities bagažo. Kodėl? Galbūt jis vos atsikratė savojo, bet jam taip patinka, kad nori tai padaryti dėl kitų žmonių.

Išspręskite visas savo traumas ir nuoskaudas su buvusiu partneriu. O tada sutikite naują su švaria sąžine. Tai galioja abiejų lyčių atstovams.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.07.2019 laikas 15:07 Receptai Skanios varškės spurgos
Gaminame namuose. Varškės spurgos Į dubenį mušame kiaušinius, truputį paplakame, dedame varškę, grietinę, beriame cukrų, vanilinį cukrų, manų kruopas, žiupsnelį druskos. Miltus sumaišome su kepimo milteliais ir dedame į dube, užma...

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 08:29 Receptai Organizmo draugės – gervuogės
Dabar miškuose gausu įvairių uogų, taip pat ir gervuogių. Jos ne tik skanios, bet ir turi daug naudingų medžiagų. Be to, vartojamos kaip vaistas įvairioms ligoms gydyti. Gervuogėmis gardinami įvairūs desertai, kepiniai ir kokteili...

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 13:38 Receptai Liaudiški patarimai plaukų gydymui
Sausų plaukų priežiūra liaudies medicinoje, Sausų plaukų priežiūra, receptai plaukų gydymui, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau