Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Gegužės » 20

Gegužės 20 2024 horoskopas: Žvaigždės prognozuoja sėkmės pokyčius visiems Zodiako ženklams

Gegužės 20 2024 horoskopas: Žvaigždės prognozuoja sėkmės pokyčius visiems Zodiako ženklams

Šiandien Mėnulis visą dieną neturės jokių aspektų, t. y. jis bus „ne pagal kursą“. Mes, astrologai, tokias dienas vadiname nenaudingomis naujos pradžios požiūriu. Pradedate kokį nors verslą, o jis nevyksta, sustoja, atsiranda įvairių kliūčių jo eigai.

Kad taip nenutiktų jums, šiandien dirbkite įprastus darbus, užsiimkite kasdieniais darbais, bendraukite, susitikite, tvarkykitės ir pan.

Garsioji frazė: „Viską pradėsiu nuo pirmadienio“ šį pirmadienį neveikia.

Vis dėlto Mėnulis yra Svarstyklių ženkle, ir visi šiek tiek labiau nei įprastai nori, kad aplink juos būtų subalansuota aplinka, šalia malonus pašnekovas, taip pat - kad savo gyvenime jaustų bent šiek tiek meilės ir harmonijos.

O tiems, kurie šiandien galės tai pajusti, tikrai pasiseks!

Likimas, tarsi burtininkas, vėl atskleidžia savo kortas prieš kiekvieną iš mūsų. 2024 m. gegužės 20 d. žada būti diena, kai žvaigždės audžia likimo siūlus ir tiesia naujus kelius visiems Zodiako ženklams. Pažvelkime, ką mums žada astrologinės prognozės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Avinams ši diena bus kupina netikėtų atradimų ir galimybių. Žvaigždės pataria būti atviriems naujoms idėjoms ir nebijoti rizikuoti.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.)

Jaučiai gali susidurti su tam tikromis kliūtimis, tačiau nepraraskite vilties. Jūsų atkaklumas ir kantrybė padės įveikti visus sunkumus.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniams šis laikas palankus bendrauti ir plėsti savo socialinį ratą. Galite susirasti naujų draugų ar dominančių partnerių.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir gerą savijautą. Žvaigždės pataria skirti laiko pasirūpinti savimi ir savo kūnu.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turės priimti svarbius sprendimus, kurie turės įtakos jų ateičiai. Neskubėkite, viską gerai apgalvokite ir veikite sąmoningai.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms ši diena bus palanki saviugdai ir savęs pažinimui. Pasistenkite rasti laiko vidiniam tobulėjimui ir apmąstymams.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Svarstyklės gali susidurti su konfliktais santykiuose, tačiau nepanikuokite. Bendravimas ir abipusis supratimas padės įveikti visus nesutarimus.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionams ši diena bus palanki finansinėms pastangoms. Galite atrasti naujų pajamų šaltinių arba investavimo galimybių.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliai turėtų atkreipti dėmesį į savo tikslus ir svajones. Planuokite savo ateitį ir stenkitės įgyvendinti tai, ką suplanavote.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiai turės prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Būdami sąžiningi su savimi ir kitais padės kurti tvirtus santykius.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandeniams šis laikas tinkamas kūrybai ir saviraiškai. Ugdykite savo potencialą ir nebijokite būti originalūs.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Žuvys gali susidurti su nežinomybe, tačiau nenuleiskite rankų. Tikėkite savimi ir savo jėgomis, ir jums pavyks įveikti visus sunkumus.

Nepamirškite, kad horoskopas tik nurodo galimas tendencijas, tačiau jūsų gyvenimas priklauso nuo jūsų. Tikėkite savimi, sekite savo svajonėmis ir nebijokite permainų!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.08.2018 laikas 07:32 Receptai Liaudiški patarimai strazdanų gydymui
Strazdanos liaudies medicinoje, Strazdanos, receptai nuo strazdanų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 11:22 Receptai Gudobelė ir paprastoji sukatžolė gydo stenokardija

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Stenokardija. Ingredientai: Sausos gudobelės uogos, Džiovinta sukatžolė, Verdantis vanduo.

Skaityti daugiau

26.08.2018 laikas 21:32 Receptai Liaudiški patarimai skrandžio negalavimams gydyti
Skrandžio negalavimai liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai Skrandžio negalavimams gydyti, receptai nuo skrandžio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uo...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau