Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorija » 2024 » Gegužės » 29

Monteriggioni: Viduramžių tvirtovė Toskanoje

Monteriggioni: Viduramžių tvirtovė Toskanoje

Toskanos širdyje, vynuogynų ir alyvmedžių giraičių apsuptyje, stovi Monteriggioni - vaizdingas tvirtovės miestas, viduramžių didybės įsikūnijimas. Šis 1214-1219 m. sieniečių pastatytas architektūros šedevras stebina savo grožiu ir istoriniu paveldu.

Monteriggioni buvo sukurta kaip gynybinis statinys, strategiškai svarbus kontroliuojant apylinkes. Jo vieta ant natūralios kalvos užtikrino puikų matomumą ir apsaugą nuo priešų. Laikui bėgant miestas tapo galios ir neįveikiamumo simboliu.

Pagrindinis Monteriggioni bruožas - tvirtovės sienos, supančios miestą ir sukuriančios nepakartojamą senovės atmosferą. Siauros vingiuotos gatvelės, aikštės su fontanais ir senoviniai namai nukelia lankytojus į riterių ir karalienių laikus.

Nuo Monteriggioni viršūnių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į aplinkines Toskanos kalvas, panardinantys į ramybės ir harmonijos su gamta atmosferą. Vakare miestelis virsta mistiška vieta, apšviesta mėnulio šviesos, tarsi vaizdingas Renesanso paveikslas.

Monteriggioni garsėja ne tik savo architektūra, bet ir kultūriniu paveldu. Čia rengiami festivaliai, parodos ir koncertai, pritraukiantys meno mylėtojus iš viso pasaulio. Miestas tapo populiaria filmų ir televizijos serialų filmavimo vieta, suteikiančia jam paslaptingumo ir didingumo.

Monteriggioni - tai ne tik miestas, tai gyva legenda, kuri išgyveno šimtmečius ir išsaugojo savo nepakartojamą žavesį. Lankydamiesi jo gatvėmis ir sienomis pasinersite į senovinių legendų ir riteriškų nuotykių pasaulį, kiekviename žingsnyje jausdami praeities dvelksmą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.07.2019 laikas 18:36 Receptai Skanus ir purus omletas “su paslaptim”
Bandžiau gaminti pagal įvairiausius receptus – kartais rezultatas džiugindavo, kartais nelabai. Ir štai pagaliau aš sugalvojau savo puikaus, puraus omleto receptą! Išeina tiesiog burnoj tirpstantis, nessmenga aušdamas, nebėga, sk...

Skaityti daugiau

19.07.2019 laikas 07:09 Receptai Avižinė košė su obuoliais
Gaminame namuose. Avižinė košė su obuoliais. Nukaičiame puodą, į košę dedame kubeliais supjaustytą obuolio puselę, medų (jeigu nenaudojote cukraus), uždengiame dangčiu ir paliekame kelioms minutėms pastovėti. Skanaus!...

Skaityti daugiau

13.11.2019 laikas 16:06 Receptai Kiaulienos kotletai su džiūvėsėliais
Batono riekeles užpilame vandeniu ir paliekame kelioms minutėms, kad išmirktų. Kiaulieną ir svogūnus pjaustome taip, kad tilptų į mėsmalę. Kiaulieną, svogūnus ir nuspaustas batono riekeles praleidžiame per mėsmalę. Gautą faršą pas...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau