Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 2

Gyvenimas: Magiška suknelė

Magiška suknelė

Kartą gyveno viena darbinė kumelė, kurios vardas buvo Natalija. Ant savo nugaros ji nešiojo viską: vaiką, darbą, namus ir gyvenimą. Taip, ji neturėjo vyro. Bet ji turėjo daug draugų ir draugių.

Atrodo, kad jos siūlė jai pagalbą ir rūpestį, o vyrai jai simpatizavo. Bet ne. Kumelė buvo įpratusi viską nešti pati, ir šiek tiek nuimti nuo jos pečių buvo neįmanoma.

Natalija ant savo pečių būtų nešusi viską iš karto, jei ne vienas incidentas.

Natalija mėgo svajoti. Vakare ji atsiguldavo į lovą, užmerkdavo akis ir skrisdavo į savo įsivaizduojamą pasaulį. Ten ji nebuvo vieniša mergaitė su mažu vaiku. Ten ji mylėjo ir buvo mylima. Ten ji vaikščiojo lengvomis erdviomis suknelėmis, plonais kulniukais stuksendama į grindinį.

Natalija taip pat mėgo naršyti po garsiąją interneto parduotuvių svetainę. Ji nepirko, ne. Ji taupė pinigus, o šiuose pirkiniuose nematė didelės prasmės.

Užsisakydavo tik sūnui gražių drabužių, žaislų.

Ir štai, viename internetiniame - apsipirkime, Natalijai į akis krito suknelė. Ir kokia suknelė. Lygiai tokia pati, su kuria mergaitė vaikščiojo savo vakaro svajonėse. Jos ranka pati ištiesė ir įdėjo suknelę į krepšį. Sumokėjusi už užsakymą Natalija šimtą kartų persigalvojo, bet buvo per vėlu.

Po trijų dienų kurjeris pristatė gražų šerkšnotą paketą. Suknelė sėdėjo ant jos taip, tarsi būtų priderinta. Atrodė, tarsi kažkas nematomas būtų paėmęs Natalijos išmatavimus ir pasiuvęs šį nuostabų drabužį.

Natalijai apsivilkus suknelę darbe, prasidėjo malonių įvykių virtinė.

Kolegė pakvietė ją į kiną. Jos sūnus pasakė geriausią komplimentą ir atnešė puokštę lauko gėlių. O krepšius iš parduotuvės dabar jai padėdavo nešti sutikti vyrai. Mat lengvą plazdančią suknelę vilkinčiai merginai nedera nešioti sunkių krepšių.

Iškart rado pinigų bateliams ir gražiems apatiniams. O po šios, pačios pirmosios suknelės, spintoje atsirado dar viena. Ir dar viena. Ir dar viena.

Į šiukšlių dėžę iškeliavo džinsai, išsitampę megztiniai, juokingi džemperiai su sagomis ir kiti daiktai, kurie jau seniai buvo nemadingi ir netinka figūrai.

Po metų Natalija ištekėjo už gero vyro. Ir jos spintoje dabar buvo tik suknelės.

P.S. Mano patarimas: Jei staiga pajutote, kad prarandate moteriškumą savyje - apsivilkite suknelę. Ir nedėvėkite "kareiviškų aulinių" kurie skirti vyrams. Žlunga moteriškumo tapatybė.

Suknelė pakeičia jūsų elgesį.

Ji pakeičia išvaizdą.

Ji pakeičia jūsų požiūrį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.07.2019 laikas 18:13 Receptai Orkaitėje kepta višta
Gaminame. Orkaitėje kepta višta. Prieš kepant vištą dedame į kepimo maišą arba rankovę ir rankovę užrišame. Kepame apie 1,5-2 valandos (priklausimai nuo dydžio), vidutinio karštumo orkaitėje. Likus pusei valandos iki kepimo pabaig...

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 16:29 Receptai Trapių žagarėlių receptas
Trapių žagarėlių receptas. Pasigaminkime skanius žagarėlius. Labai paprastas, greitai pagaminamų, skanių, trapių žagarėlių receptas.

Skaityti daugiau

22.11.2017 laikas 10:58 Receptai Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: šalavijas, ramunėlės lapai, pipirmėtė

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.06.2024 laikas 08:10 Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis
Magiškos Airijos širdyje, tarp žalių pievų ir miglotų kalvų, stūkso apleista ir paslaptinga Makdermotto pilis. Istorija ir paslaptimis apipintas didingas statinys vilioja keliautojus ir archeologus savo painiais koridoriais ir užmirštais kampais....

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 08:01 Unikalus senovės meistro iš Turpano kojos protezas
Kinijos istorijos gilumoje, nuostabioje vietoje, vadinamoje Turpanu, archeologai atrado kai ką įspūdingo - kapavietę, saugančią praeities paslaptis. 2007 m. šis artefaktas pasauliui atskleidė nuostabią istoriją apie žmogų su kojos protezu, atverdamas...

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 07:13 Sigirija: senovinių griuvėsių didybė pasaulio viršūnėje
Ant keisto 200 metrų aukščio geologinio darinio, tarsi paskendusio danguje, stūkso didingi senovinės šventyklos griuvėsiai, nukreipti į žvaigždes. Ši vieta, vadinama Sigirija, dvelkia senovės civilizacijos paslaptimi ir didybe, traukia tyrinėtojų ir ...

Skaityti daugiau