Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 4

Močiutė nenori grąžinti anūkės tikrai jos motinai. Kodėl?

Močiutė nenori grąžinti anūkės tikrai jos motinai. Kodėl?

Mano draugė Saulė vaikšto kaip nesava. Nežino, kaip padaryti, kad ir su mama visam laikui nesusipyktų, ir kad gyventų kartu su savo 8-mete dukra Lėja. Esmė tame, kad apie 6 metus mergaitė gyveno ne su ja, o su močiute kitame mieste.

Taip susiklostė, kad prieš 6 metus Saulei nutiko labai skausmingos skyrybos. Vyras pasirodė tikras tironas – draudė ką nors daryti be jo leidimo, tikrino telefonus, pavydėjo.

Po to, kai vyras pirmąkart trenkė Saulei, ji pasiėmė jų dvimetę dukrą Lėją ir tiesiogine prasme pabėgo, kol vyras buvo darbe. Ilgą laiką slapstėsi nuo jo ir galų gale pasiekė, kad jam apribotų tėvystės teises.

Tada Saulė gyveno mažame miestelyje netoli savo motinos. Ten ji ir nuėjo gyventi su savo mažąja dukrele. Pinigų katastrofiškai trūko ir buvo priimtas sprendimas, kad Saulė važiuos dirbti į kitą miestą, didesnį, o dukra laikinai pagyvens su jos motina.

Taip Saulė atvažiavo gyventi į mūsų miestą, kur mes ir susipažinome. Ji sunkiai dirbo 6 metus ir pasiekė geras pareigas firmoje. Pinigus reguliariai siuntė motinai, kad joms su dukra nieko netrūktų.

Pati nuomojosi mažytį kambarėlį, kad neišlaidautų. Važiuodavo aplankyti dukters kartą per mėnesį, buvo labai užsiėmusi darbu ir miestas, kuriame gyveno Lėja su močiute, buvo nearti.

Taip praėjo 6 metai, Lėja lanko jau antrą klasę, ji labai prisirišusi prie močiutės. Nenuostabu, juk užaugino ją nuo vystyklų. Pastaraisiais metais Saulės gyvenimas susitvarkė. Ji gali nuomotis gerą butą, o dar sutiko puikų vyriškį. Rūpinasi ja, visa kuo padeda, dovanoja brangias dovanas. Neseniai vyriškis pasiūlė Saulei persikelti į erdvų jo butą ir neprieštarauja, kad Saulė pasiimtų dukrą.

Saulė ir taip ruošėsi šiais metais parsivežti dukrą pas save, juk su mama ji taip ir tarėsi – susitvarkys gyvenimą mieste ir pasiims vaiką.

Dabar ji gali pilnai išlaikyti dukrą. Tačiau Saulės mama nustebino savo elgesiu. Iš pradžių paprašė Saulės palaukti, kad mergaitė baigtų 2 klasę, kam perkelti vaiką metų viduryje? O per vasaros atostogas persikels į miestą. Saulė sutiko.

Dabar, kai atėjo vasara, močiutė pareiškė, kad jos su Lėja daug laiko leidžia sode, gryname ore, o ką jai veikti tvankumoje? Be to, Saulei teks prašyti kažkieno pabūti su vaiku, kol bus darbe, o maža ką, kokia auklė papuls. Motina ėmė reikalauti parsivežti Lėją artėjant rugsėjui.

Saulė sunerimo ir pasakė, kad nori pasiimti dukrą ir gali ja pasirūpinti, kad nebenori gyventi be dukros, be to, asmeniniame gyvenime viskas puiku – Lėja turės pilnavertę šeimą, tėtę ir mamą. Vyriškis buvo rimtai nusiteikęs bendram gyvenimui su Saule ir jos dukra.

Ir čia močiutė užėmė poziciją. Ji pareiškė nežinanti, kas tas žmogus, kuris gyvens su anūke – maža ką, kokių vyrų būna ir kaip jis elgsis su mergaite. Be to, jie su Saule dar nesusituokę, taigi, galbūt viskas ir nerimta.

Galiausiai, kai Saulė tvirtai pasakė, kad pasiima dukrą, motina išvis pareiškė, kad dar reikia patikrinti, ar mergaitė gyvens palankioje atmosferoje, o tikėti ji nesiruošia niekieno žodžiais. Tegu dukra įrodo, kad viskas bus gerai.

Saulė šokiruota motinos elgesio ir nežino, kaip pasiimti mergaitę be skandalų ir kad visam laikui nesusipyktų su motina. O ką jūs manote apie tai?

Visi tie močiutės būgštavimai dėl anūkės nepagrįsti, o gal ir verta susimąstyti apie neaiškius dukters ir jos mylimojo santykius?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.06.2019 laikas 11:50 Receptai Gardžių čeburekų receptas

Gaminame. Čeburekai Kiaušinių trynius dedame į didesnį dubenį, išplakame, beriame druską, pilame šiltą vandenį ir išmaišome. Į tą patį dubenį dalimis sijojame miltus ir užminkome tešlą Ji gali atrodyti kietoka, bet aliejus turė...

Skaityti daugiau

28.08.2019 laikas 19:16 Receptai Sausainiai “Karakumas”
Dažnai kepiau šį skanėsta, bet nežinojau, kad jis vadinamas “Karakumas”. Kaip iškepti sausainius „Karakumas“.

Skaityti daugiau

31.08.2019 laikas 16:20 Receptai Minkščiausi ruletukai su obuoliais, skubant: ilgai neužsilaiko

Dalinuosiu skanių obuolių roletų receptu! Jų pagrindą sudaro tešla su grietine, kuris puikiai papildo sotų ir kvapnų obuolių įdarą. Būtinai išbandykite!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau