Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Liepos » 3

Kodėl moterys pyksta ant vyrų: moterų pykčio paslapčių atskleidimas

Kodėl moterys pyksta ant vyrų: moterų pykčio paslapčių atskleidimas

Pabandykime išspręsti vieną paslaptingą klausimą - kodėl moterys kartais pyksta ant vyrų? Visi žinome, kad moterų įniršis gali būti nenuspėjamas ir kartais net gąsdinantis. Kartais pačios moterys išsigąsta savo reakcijų, nesuprasdamos, kodėl taip elgiasi. O priežasčių dažnai ieškoma vaikystėje - kaip buvo kuriamas mergaitės tėvų bendravimas, kaip tėtis ir mama rodė rūpestį dukra ir ar apskritai rodė? Būsimiems santykiams su vyrais didelę įtaką daro mergaitės santykiai su tėvu. Vaikystė - tai mūsų raidos etapas, kai susiformuoja dauguma elgesio modelių, kurie atsispindi visame gyvenime, ypač ir santykiuose su priešinga lytimi.

Viena iš priežasčių, kodėl moterys gali pykti ant vyrų, yra požiūrių ir interesų skirtumai. Vyrai ir moterys dažnai turi skirtingus pageidavimus ir norus, o tai gali sukelti konfliktą ir pasipiktinimą. Tarkime, jei moteris nori romantiškai praleisti vakarą namuose, o vyras mieliau žiūri futbolą su draugais, tai gali sukelti moters susierzinimą ir pyktį. Jei susimąstytume, kas gali lemti tokią moters reakciją, rastume, pavyzdžiui, nesugebėjimą bendrauti, derėtis, deklaruoti savo poreikius ir norus, taip pat nesitaikstymą su kito asmens interesais.

Kita priežastis, dėl kurios moterys gali pykti ant vyrų, yra dėmesio ir rūpesčio stoka. Moterys dažnai trokšta paramos ir dėmesio iš savo partnerio, tačiau jei vyras nerodo pakankamai susidomėjimo ar laiko ir rūpesčio, tai gali sukelti jai neigiamų emocijų. Šiuo atveju svarbu atkreipti dėmesį į tai, kiek moteris pati sugeba pasirūpinti savimi ir būti dėmesinga, ar ji yra atsakinga.

Kita dažna problema, kuri sukelia moterų pyktį, yra neteisingas namų ruošos pareigų paskirstymas. Jei vyras nepadeda atlikti namų ruošos darbų arba neprisiima savo atsakomybės dalies, moteris gali jaustis prislėgta ir neteisingai nuskriausta. Tai gali sukelti neigiamas emocijas ir pyktį. Tokiu atveju verta užduoti klausimą - "kaip atsitiko, kad didžioji dalis namų ruošos darbų atsidūrė ant mano pečių, iš kur toks elgesys, kad stengiuosi viską daryti pati?". Dažnai būna, kad tėvų šeimoje buvo būtent toks scenarijus ir jūs jį kartojate.

Kita priežastis, dėl kurios moterys gali pykti ant vyrų, yra netinkami juokeliai ir įžeidinėjimai. Pasitaiko atvejų, kai vyrai gali pasakyti ką nors, kas žeidžia ar žemina moteris. Pavyzdžiui, juokeliai apie išvaizdą ar protinius gebėjimus gali įsiutinti moteris. Čia galite atkreipti dėmesį į tai, kodėl esate šalia asmens, kuris jus įžeidinėja? Kodėl leidžiate jam tai daryti? Galbūt tai yra baimė likti vienam arba prarasti tam tikrą naudą, kurią gaunate būdamas šalia įžeidinėtojo. Išnagrinėkite šį klausimą, manau, gausite daug sau įdomių atsakymų.

Priežastis, kodėl moterys gali pykti ant vyrų, yra ta, kad jos nesupranta emocinės pusės. Moterys paprastai yra emocingesnės ir jautresnės, joms reikia išreikšti savo jausmus ir emocijas. Jei vyras nesupranta šių poreikių, moteris gali jaustis pikta ir nusivylusi. Čia taip pat yra išeitis - daugiau kalbėkitės su partneriu apie savo jausmus, dalinkitės jais. Kitas žmogus neprivalo tavęs skaityti, todėl išsakyk save, darydamas tai korektiška forma. Ir, jei partneriui rūpi jūsų vidinė emocinė būsena, jis tikrai jus išklausys.

Žinoma, kiekviena situacija yra individuali ir reikalauja atidesnio žvilgsnio. Šiame straipsnyje paliečiau tik nedidelę dalį to, kas gali sukelti moterų pyktį. Kiekvienos moters istorija yra unikali ir reikalauja atidaus bei dėmesingo dėmesio.

Taigi, mielos moterys, daugiau žvelkite į save, stebėkite save, atraskite savyje savo reakcijų priežastis - taip ne tik sukursite darnius santykius, bet ir geriau pažinsite save, susivoksite ir priimsite save. Toks darbas su savimi padarys jūsų gyvenimą įdomesnį ir visavertiškesnį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.09.2018 laikas 17:05 Receptai Liaudiški patarimai kurtumo gydymui
Kurtumas liaudies medicinoje, Kurtumas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 08:08 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo karščiavimo

Karščiavimas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo karščiavimo, karščiavimas, karščiavimo gydymas, karščiavimo receptai, vaistažolės karščiavimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kai...

Skaityti daugiau

31.10.2017 laikas 09:43 Receptai Smalkinis tvertikas gydo širdies ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos. Ingredientai: Smulkintas džiovintas smalkinio tvertikas, Verdantis vanduo

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau