Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Liepos » 3

Aš apgaudinėjau savo vyrą. Kaip galiu sau atleisti?

Aš apgaudinėjau savo vyrą. Kaip galiu sau atleisti?

Esu ištekėjusi daugiau nei 10 metų, viskas, mano nuomone, buvo beveik gerai, tačiau tam tikru momentu mano vyras tapo tolimas, tapo abejingas, nuolat dirba iki vėlumos. Bandžiau jį prakalbinti, o jis man pasakė, kad mūsų santuoka yra formalumas, kad gailisi, jog neišsiskyrė anksčiau, ir kad neprieštarauja, jei susirasiu kitą. Po to pradėjome gyventi kaip kaimynai, o po kurio laiko užmezgiau šiltus santykius su vyru. Iš pradžių mes tik kalbėjomės, bet vieną dieną aš su juo apgaudinėjau savo vyrą. Tai buvo mūsų santykių pabaiga, ir dabar kaltinu save dėl to, ką padariau. Norėjau tik šilumos, meilės, supratimo, bet galiausiai galutinai sugrioviau savo santuoką. Nežinau, ką daryti toliau, mane slegia depresija.

Užjaučiu Jus, situacija Jums skaudi, Jūsų depresinė būsena jai adekvati, išeitis iš jos nebus lengva.

Akivaizdu, kad po 10 santuokos metų sutuoktinių santykiuose gali susiformuoti daug neišspręstų problemų, jei jie nedėjo pastangų, kad santuoka klestėtų. Daugeliui jau žinoma aksioma, kad norint turėti gerą ir stabilią santuoką, reikia kasdien investuoti į santykius.

Nežinau, ką jaučiate savo vyrui, ar norite visą gyvenimą gyventi su šiuo žmogumi, ar jis tikrai geras vyras jums, tai turite nuspręsti pati. Ir jei nuspręsite likti su juo tokia, koks jis yra dabar, nekeldama jam jokių sąlygų pasikeisti, tai Jūs turėsite stengtis.

Turėsite pamiršti, kad norite šilumos, meilės ir supratimo, ir pradėti jam, savo vyrui, teikti šilumą, meilę ir supratimą. Jei jam to iš jūsų reikės, šiluma, meilė ir supratimas grįš pas jus, ir jūs gausite tai, ko ieškote. Jei ir toliau manysite, kad jūsų vyras yra jums skolingas šilumą, meilę ir supratimą, nes jis jus vedė, jūs išsiskirsite.

Lūkesčiai iš vyro, kad jis turėtų stengtis mane pasiekti ir užkariauti, - tai biologija, instinktas, nukreiptas į gyvybės tęsimą žemėje. Jei norite, kad meilės santykiai su vyru tęstųsi daugelį metų, verta ne tik pažadinti vyrišką instinktą, bet ir pranokti instinktą žmogaus labui, t. y. teks daug galvoti.

Jei vyrui patiks tai, ką sugalvojote, gausite tai, ką gali nedaugelis: ilgai ir laimingai gyvenote siela su siela.

Atleisti sau už neištikimybę yra žalinga. Jūs netapote bloga ne todėl, kad suklydote, esate netobulas žmogus, kaip ir visi kiti žmonės. O po neištikimybės žinote, kuo nenorite būti, ir tai yra vertinga gyvenimo patirtis, kurios neturėtumėte pamiršti.

Nedidelis papildymas pabaigoje. Jautrūs ir supratingi dažniausiai būna vyrai, kurie tam tikru gyvenimo momentu suprato, kad šie įgūdžiai padeda jiems užkariauti moteris. Nuoširdžiai: gauti tai, kas jiems vertinga visose gyvenimo srityse. Lygiai tas pats ir su moterimis: jei norite ką nors gauti iš vyro, išsiaiškinkite, kuo jis bus dosnus mainais.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.02.2018 laikas 11:13 Receptai Kaip ruošiamos arbatos
Vaistažolių arbatas geriausia ruošti tik tam skirtuose emaliuotuose neįskilusiuose induose. Nerūdijančio plieno visiškai netinka, nes turi kenksmingų priedų. Nenaudokite aliumininių indų, nes iš jų į arbatą patenka metalo jonų....

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 12:16 Receptai Citrinų sultys su medumi, česnaku gydo stenokardija
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Stenokardija. Ingredientai: medus, citrinų sultys, česnakas.

Skaityti daugiau

17.07.2019 laikas 19:58 Receptai Vištienos salotos su ananasu ir pievagrybiais
Vištienos salotos su ananasu ir pievagrybiais. Vištienos krūtinėlę, ananasus ir pievagrybius pjaustome kubeliais. Sūrį tarkuojame burokine tarka. Riešutus pasmulkiname. Į dubenį dedame vištieną, ananasus, pievagrybius, graikinius ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau