Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2016 » Rugsėjo » 04

04.09.2016, 22:17
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Neįtikėtina! Istorija, kaip žmogus išsigydė 2 tipo diabetą, be vaistų, gerdamas kiekvieną dieną šį mišinį. Viskas prasidėjo nuo to, jis pradėjo jausti troškulį visą laiką. Apsilankęs pas gydytoja, buvo sukrėstas tyrimo rezultatais - cukraus kiekis kraujyje buvo 29!

Sužinok daugiau ...
04.09.2016, 20:34
Istorijos Paslaptys

Taip buvo gerbiamas, simpatiškas ir išsilavinęs jaunas žmogus. 25-rių metų dvariškis į Barbadosą atvyko iš Anglijos ir ten tarnavo kolonijinės milicijos majoru. Tiesa, žodis "milicija" gali kelti tam tikrą painiavą. Kalbant paprasčiau, Stidas Bonetas (Stede Bonnet) vadovavo vietinei savigynai.

Sužinok daugiau ...
04.09.2016, 17:20
NSO, Ateiviai
Unikalūs kadrai milžiniško NSO užfiksuoti nutolusiame kaime Malaizijoje. Keistą filmuotą medžiagą, kaip pranešama, padarė vietiniai Kvala gyventojai, įsikūrę šiaurės rytų Kelantano regione.
Sužinok daugiau ...
04.09.2016, 15:26
Dokumentika

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškeriagių galimybes. Laidą toliau veda Maratas Basharovas.

Sužinok daugiau ...
04.09.2016, 13:57
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Komedonai, taip pat žinomi kaip inkštirai. Tai odos riebalai, aliejinė medžiaga, kuri dažnai pasireiškia dideliais kiekiais ant nosies ir kaktos. Kai jų susikaupia, tampa tvirti, užkemša poras. Nors dermatologai ir draudžia spausti juos plikomis rankomis (nes jie gali sukelti pūlinius), daugelis vis dar griebiasi šio metodo. Siūloma, dar viena veiksminga alternatyva.
Sužinok daugiau ...
04.09.2016, 11:40
Paslaptingi Statiniai
Pilkapis, kuriame, anot padavimo, palaidotas legendinis Variagas Sineusas, kartu su Riuriku atvykęs valdyti Rusios, yra Vologdos srityje, netoliese Beloozioro.
Sužinok daugiau ...
04.09.2016, 09:39
Istorijos Paslaptys
Servijų Sulpicijų Galbą galima vadinti vienos valandos imperatoriumi - žmogus, sugebėjęs sugriebti iškritusį paskutiniųjų Cezarių skeptrą, tačiau praradęs sostą dėl pernelyg didelio pasitikėjimo ir šykštumo. Daugybę metų Galba buvo keisčiausių pranašysčių ir magiškų likimo posūkių, kurie jam žadėjo pačią aukščiausią valdžią, ir kurios belaukdamas praleido visą gyvenimą, įkaitas.
Sužinok daugiau ...