Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2016 » Rugsėjo » 03

03.09.2016, 20:02
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Grikiuose gausu geležies, kalcio, kalio, fosforo, jodo, cinko, fluoro, molibdeno, kobalto, B grupės vitaminų, folio rūgšties, vitaminų PP ir E. Grikių kruopose taip pat yra krakmolo, baltymų, cukraus, aliejaus, organinių rūgščių, riboflavino, tiamino. Lizino ir metionino kiekiu grikių baltymai pranoksta visas kitas grūdines kultūras. Juose esančios maistingosios medžiagos įsisavinamos itin lengvai ir greitai.
Sužinok daugiau ...
03.09.2016, 18:58
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Svarbiausias aspektas storosios žarnos vėžio, yra tai, kad jis dažnai randamas per vėlai, pacientai paprastai nepastebi jokių ankstyvų ligos požymių. Nepaisant to, kad jis sukelia daugybę mirčių kiekvienais metais, ši liga yra išgydoma, jai laiku diagnozuojama.
Sužinok daugiau ...
03.09.2016, 17:40
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Jei reguliariai valgyti moliūgą - galite iš esmės pagydyti kepenis. Moliūgas valo kepenis ir atkuria ją. Kaip teisingai valgyti moliūgą, kad ji būdų naudinga? Jūs būtinai turite valgyti šviežias salotas su moliūgu ir alyvuogių aliejumi.

Sužinok daugiau ...
03.09.2016, 15:46
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Puikus įrankis, kuris ne tik padeda iš inkstų išvalyti akmenis... Inkstai yra gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Jie reikalingi pašalinti kenksmingus toksinus ir papildomas druskas iš organizmo. Tačiau inkstus laikas nuo laiko reikėtų valyti, kad galėtų veiksmingai dirbti. Sugerdami inkstai toksinus ir druskas per tam tikrą laiką, organizme susiformuoja smėlis arba akmenis. Šie susikaupimai turi būti pašalinti, nes jie gali sukelti stiprų skausmą.
Sužinok daugiau ...
03.09.2016, 14:27
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Pilvo pūtimas - problema, kuri tampa vis labiau ir labiau paplitusi tarp įvairaus amžiaus žmonių. Geriant šį gėrimą, aš pamiršau apie šia problemą visiems laikams!

Sužinok daugiau ...
03.09.2016, 13:32
Istorijos Paslaptys
Kiekvienais metasi naktį iš lapkričio 4-osios į 5-ąją Didžiojoje Britanijoje ir kai kuriuose kitose anglakalbėse šalyse švenčiama "Gajaus Fokso naktis". Į dangų yra leidžiami fejerverkai, deginama šio legendinio sąmokslininko iškamša. Pastaraisiais metais populiaria tapo "Gajaus Fokso kaukė", kurią naudoja įvairių protesto akcijų dalyviai. Tačiau reikia pažymėti, kad ši kultinė asmenybė buvo tik svetimų užmojų vykdytoju.
Sužinok daugiau ...
03.09.2016, 12:51
Katastrofos

1944-ųjų metų kovo mėnesį japonų povandeninis laivas I-52 slapta išplaukė iš Japonijos. Povandeniniu laivu buvo gabenama beveik 300 tonų krovinio (į jį įėjo 2,8 tonos opiumo, 54 tonos kaučiuko ir 2 tonos aukso), pilna amunicija, juo plaukė 95 komandos nariai ir 14 inžinierių, kurie Vokietijoje turėjo susipažinti su naujausiomis ginklų gamybos technologijomis.

Sužinok daugiau ...