Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.8K) Komentarų: (0) (07.12.2016 - 22:45)

Ar tikrai naudinga vietnamietiška „žvaigždutė“

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamasŽvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms....

Iš pradžių balzame nebuvo naudojamas eukaliptų aliejus, tačiau vėliau ši sudėtinė dalis vaistą pavertė tikra panacėja. Į balzamo sudėtį įėjo pačių vietnamiečių gydymo tikslams šimtmečiais vartotos medžiagos, gydomųjų augalų aliejai. Jokios chemijos, tirštiklių, dirbtinių dažų.

vietnamietiška „žvaigždutė“

Tai vienas iš preparatų, kurio naudą pripažįsta viso pasaulio farmakologai. Be to, jis nėra kenksmingas odai. Teigiama, kad alerginių reakcijų, atliekant tyrimus, nepastebėta. Dėl savo aliejinio pagrindo, šis balzamas lengvai įsigeria į odą, tonizuoja, stimuliuoja, aktyvina kraujotaką, mažina kūno temperatūrą. Jis plačiai naudojamas liaudies medicinoje kaip pagalbinė priemonė nuo uodų, įkandus vabzdžiams, esant slogai, sinusitui, bronchitui, skaudant galvai. Tačiau nereikėtų tikėtis, jog paprastas balzamas išgydys nuo visų ligų., mat tepalas veikiau slopina simptomus, bet ne jų priežastis. O kai kurie gydytojai nerekomenduoja vartoti „Žvaigždutės“ vaikams iki penkerių metų, taip pat būsimoms ir krūtimi maitinančioms mamoms.


Taip pat skaitykite:

Paruošta pagal: https://www.facebook.com/Sveikatos-radijas-118624938186203/

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Žvaigždutė, balzamas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar