Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.6K) Komentarų: (0) (25.01.2017 - 08:21)

Sveikatos radijas

Ar žinote, kodėl kyla temperatūra?

Pirmas klausimas susirgus – kaip numušti temperatūrą? Pakilusi temperatūra iš tiesų gali padėti organizmui susidoroti su infekcija geriau ir greičiau, nei tuo atveju, jei temperatūra būtų numušta.

Sergantieji A gripu ir vartoję aspiriną arba acetaminofeną (paracetamolį), sirgo ne 5 dienas, o vidutiniškai 8,5 dienų. Temperatūra, – tai organizmo reakcija į infekciją. Paracetamolis gali prailginti infekcijos trukmę ir sumažinti antikūnų gamybą organizme esant švelnios formos susirgimui, tačiau gali apsunkinti ligos eigą bei padidinti mirties tikimybę esant sunkios formos infekcijai.

Kada reikia griebtis vaistų - ar iškart pajutus pirmus peršalimo simptomus? Ar vis dėlto gydymo procesą vertėtų pradėti nuo liaudies priemonių?

Ar žinote, kodėl kyla temperatūra?

Pajutus pirmus ligos simptomus nereikia skubėti į vaistinę ir pirkti sudėtinių preparatų.

Rekomenduojama keletą dienų likti namuose, pagulėti lovoje, gerti daug šiltų skysčių. Galima vartoti vaistažolių arbatas (liepžiedžių, aviečių), kosulį lengvinančius ir nosies paburkimą mažinančius nesudėtinius preparatus. Žmogaus organizmas, jei imuninė sistema stipri, pats sugeba kovoti su į ją patekusiu ligos sukėlėju, todėl turime padėti organizmui kovoti, o ne trukdyti vartodami įvairius vaistus. Tai, kad kova vyksta, rodo pakilusi temperatūra. Jei karščiuojama iki 38,5 laipsnių pagal Celsijų, temperatūros mažinti vaistais nereikėtų. Paprastai suaugęs žmogus peršalimo liga serga 3-5 dienas. Jei būklė blogėja ir karščiuojama labiau, juntamas galvos svaigimas, skausmas, didėja bendras silpnumas, mieguistumas, rekomenduojama nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jis nustatys diagnozę ir patars, kokius vaistus reikia vartoti.

Iš ko gaminami populiarieji vaistai nuo peršalimo? Kokios pagrindinės jų sudedamosios dalys?

Vaistai nuo peršalimo gali būti sudėtiniai vaistai, vaistai, dezinfekuojantys gerklę, nosies gleivinę gydantis preparatai, augaliniai ir homeopatiniai preparatai. Svarbiausias gydymo rezultatas - individualus vaistų parinkimas. Tai, kas tinka vienam žmogui, gali visai netikti kitam. Peršalimo ligas gydyti naudojami įvairūs preparatai - sudėtiniai geriamieji vaistai, vaistai, lengvinantys kosulį, vaistai, mažinantys slogą ir gerklės skausmą.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar