Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.0K) Komentarų: (0) (31.12.2016 - 19:09)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Granatų žievelės nauda: gydo daug ligų

Gydomąsias granatų savybės paminėjo graikų gydytojas Hipokratas, kuris granatų sultys panaudojo skrandžio skausmui, o žievelę žarnyno sutrikimams gydyti.

Šiuo metu granatų sultys yra naudojamos sužadinti apetitą, pagerinti skrandžio funkcijas ir medžiagų apykaitą, kovai su skorbutu, kaip diuretikas, antiseptikas, prieš-uždegimui ir karščiavimui sumažinti.

Tačiau šiandiena pateikiamas receptas, ne apie granatų gydomąsias savybes, bet granatų žievelių gydomąją tinktūrą!

Ši tinktūrą padės išgydyti daug ligų.

Granatų žievelės nauda: gydo daug ligų

Pašildytame stikliniame inde sudėkite sausas granatų žieveles (12 gramų) ir užpilkite verdančio vandens. Uždenkite ir palaikykite pusvalandį, ir vaistas paruoštas.

1. Išgydymas per 5 valandas, vartojant šią tinktūrą. 1) dizenterija; 2) salmoneliozę; 3) vidurių šiltinę; 4) cholerą; 5) ūminį apendicitą - gerti šį nuovirą taip:

1. Po 25-30 minučių nusistovėjimo išgerkite šio skysčio apie pusę  (pusę stiklinės). Nuoviro nekoškite, nusistovėjimas tęsiasi. Vėl uždenkite lėkšte. Jei po 10 minučių pasijausite sveiku, vadinasi buvo įprastas skrandžio sutrikimas (viduriavimas) ir jis pilnai pasitaisė. Galima drąsiai vykti į bet kokią kelionę, kadangi viduriavimo ir vidurių užkietėjimo jums nebus.

2. Jei po 10 minučių nepasijausite geriau, tada jums yra dizenterija, arba salmoneliozė, vidurių šiltinė ar cholera. Jus turėtumėte likti namie ir po 3 valandų išgerti likusią tinktūrą. Gydymo procesas trunka 3 valandas (su nuoviru nusistovėjimu 3.5 valandos), o gydymas užtrunka apie 5 valandas nuo gydymo pradžios.

Granatų žievelės nauda: gydo daug ligų

2. Išgydymas per 1 savaitę, nuo vartojimo 1) skrandžio opą; 2) žarnyno opą (plonoji žarna); 3) kolitą (storosios žarnos uždegimas); 4) disbiozę - gerti reiktų džiovintų granatų žievelių tinktūrą taip:

1. Po 25-30 minučių nusistovėjimo gerkite. Per dieną maždaug pusę šios tinktūros (90-100 ml), 4 kartus maždaug lygiomis dalimis ir per maždaug vienodą laiko tarpą, t.y.  maždaug po 20-25 ml viena porcija. Geriama ant tuščio skrandžio, 1 porcija ryte po miego ir 4 porcija naktį prieš miegą.

2. Gerti tinktūrą ne kiekvieną dieną savaitės, kas  antrą dieną, t.y. 1, 3, 5, 7 - gerti, o 2, 4, 6 - negerti (poilsis nuo gydymo).

3. To pakanka pilnam išgijimui. Bet, jai kas nori dar apsisaugoti "apsidrausti", pavyzdžiui, sergant skrandžio opa, tai gali tęsti po savaites, pakartojant savaitės kursą.

4. Gydymo metu vandens tinktūrą neperkoškite - nusistovėjimas tęsiamas.

5. Taikant šį gydymo kursą alkoholio vartojimas negalimas, ypač išgėrus šią tinktūrą.

6. Gydymo esmė yra ta, kad virškinimo trakte nuolat slopinamos visos bakterijos (sveikos bakterijos neslopinamos) ir į jų vietas sėkmingai kolonizuojasi sveikos žmogui naudingos ir reikalingos bakterijos.

7. Be to, kaip buvo minėta ankščiau, yra žinoma, kad Hipokratas gydant šiuo vandens ekstraktu gydė pjautines ir durtines žaizdas. Ant žaizdos buvo dedama švarus audinys, sumirkytas džiovintų granatų žievelių tinktūrą. Audinys būna nuolat drėgnas, kol žaizda gydoma.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

ŽYMĖS: granatų žievelė, liaudies receptas, bakterijos, sveikatos patarimai, tinktūrą

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Ligos, mutacijos
Praktiniai patarimai: Vėžio gydymas soda...

Chemoterapija = genocidas? Vėžio atvejų vis daugėja ir, deja, šiuolaikinė medicina naudoja barbariškus gydymo metodus, tokius...

Ligos, mutacijos
Neįprastai atrodantis naujagimis – du straubliukai viet...

Peru gimė berniukas, kuris sugebėtų nustebinti net visko mačiusius gydytojus. Vietoje nosies jis turi du vamzdelius primenanč...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Išvada: homeopatija veikia tiek pat, kiek placebas...

Dar viena iš liūdesio priežasčių naujoje poliklinikoje, kad kai kuriems ten dirbantiems gydytojams, bent tiems, su kuriais su...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produk...

Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produktus. Atėjo laikas pradėti juos vartoti. Taigi, mokslininkai pataria ju...