Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 31

Granatų žievelės nauda: gydo daug ligų

Gydomąsias granatų savybės paminėjo graikų gydytojas Hipokratas, kuris granatų sultys panaudojo skrandžio skausmui, o žievelę žarnyno sutrikimams gydyti.

Šiuo metu granatų sultys yra naudojamos sužadinti apetitą, pagerinti skrandžio funkcijas ir medžiagų apykaitą, kovai su skorbutu, kaip diuretikas, antiseptikas, prieš-uždegimui ir karščiavimui sumažinti.

Tačiau šiandiena pateikiamas receptas, ne apie granatų gydomąsias savybes, bet granatų žievelių gydomąją tinktūrą!

Ši tinktūrą padės išgydyti daug ligų.

Granatų žievelės nauda: gydo daug ligų

Pašildytame stikliniame inde sudėkite sausas granatų žieveles (12 gramų) ir užpilkite verdančio vandens. Uždenkite ir palaikykite pusvalandį, ir vaistas paruoštas.

1. Išgydymas per 5 valandas, vartojant šią tinktūrą. 1) dizenterija; 2) salmoneliozę; 3) vidurių šiltinę; 4) cholerą; 5) ūminį apendicitą - gerti šį nuovirą taip:

1. Po 25-30 minučių nusistovėjimo išgerkite šio skysčio apie pusę  (pusę stiklinės). Nuoviro nekoškite, nusistovėjimas tęsiasi. Vėl uždenkite lėkšte. Jei po 10 minučių pasijausite sveiku, vadinasi buvo įprastas skrandžio sutrikimas (viduriavimas) ir jis pilnai pasitaisė. Galima drąsiai vykti į bet kokią kelionę, kadangi viduriavimo ir vidurių užkietėjimo jums nebus.

2. Jei po 10 minučių nepasijausite geriau, tada jums yra dizenterija, arba salmoneliozė, vidurių šiltinė ar cholera. Jus turėtumėte likti namie ir po 3 valandų išgerti likusią tinktūrą. Gydymo procesas trunka 3 valandas (su nuoviru nusistovėjimu 3.5 valandos), o gydymas užtrunka apie 5 valandas nuo gydymo pradžios.

Granatų žievelės nauda: gydo daug ligų

2. Išgydymas per 1 savaitę, nuo vartojimo 1) skrandžio opą; 2) žarnyno opą (plonoji žarna); 3) kolitą (storosios žarnos uždegimas); 4) disbiozę - gerti reiktų džiovintų granatų žievelių tinktūrą taip:

1. Po 25-30 minučių nusistovėjimo gerkite. Per dieną maždaug pusę šios tinktūros (90-100 ml), 4 kartus maždaug lygiomis dalimis ir per maždaug vienodą laiko tarpą, t.y.  maždaug po 20-25 ml viena porcija. Geriama ant tuščio skrandžio, 1 porcija ryte po miego ir 4 porcija naktį prieš miegą.

2. Gerti tinktūrą ne kiekvieną dieną savaitės, kas  antrą dieną, t.y. 1, 3, 5, 7 - gerti, o 2, 4, 6 - negerti (poilsis nuo gydymo).

3. To pakanka pilnam išgijimui. Bet, jai kas nori dar apsisaugoti "apsidrausti", pavyzdžiui, sergant skrandžio opa, tai gali tęsti po savaites, pakartojant savaitės kursą.

4. Gydymo metu vandens tinktūrą neperkoškite - nusistovėjimas tęsiamas.

5. Taikant šį gydymo kursą alkoholio vartojimas negalimas, ypač išgėrus šią tinktūrą.

6. Gydymo esmė yra ta, kad virškinimo trakte nuolat slopinamos visos bakterijos (sveikos bakterijos neslopinamos) ir į jų vietas sėkmingai kolonizuojasi sveikos žmogui naudingos ir reikalingos bakterijos.

7. Be to, kaip buvo minėta ankščiau, yra žinoma, kad Hipokratas gydant šiuo vandens ekstraktu gydė pjautines ir durtines žaizdas. Ant žaizdos buvo dedama švarus audinys, sumirkytas džiovintų granatų žievelių tinktūrą. Audinys būna nuolat drėgnas, kol žaizda gydoma.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.07.2020 laikas 22:15 Kaip pakelti hemoglobiną be mėsos: produktų sąrašas, kuriuose yra daug geležies
Hemoglobino lygį taip pat galima pakelti šiais produktais: sėlenomis, kviečių košėmis, abrikosais, džiovintais abrikosais, tamsiuoju šokoladu, žaliaisiais obuoliais, grūdų duoną, raudonosiomis vynuogėmis, burokėliais, ankštiniais augalais, migdolais, granatomis, slyvų sultimis, slyvomis, razinomis, ...

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau