Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.4K) Komentarų: (0) (15.12.2016 - 22:32)

Gydomos vonios artrito gydymui

Vonios gydomosios procedūros rekomenduojama pacientams be širdies ligų. Kai kuriose ligos stadijose, vonios nerekomenduojamos, patariama naudoti atsargiai ir trumpą laiką.

1. Vonia su jūros druska, sėlenomis, šarminiu tirpalu.

Naudojamas ne sunkiu (neapleistu) atveju.

  • 4 kg druskos ištirpinkite karštame vandenyje. Procedūros trukmė 10-20 minučių.
  • 2 kg sėlenų virkite 10 minučių. Perkoškite ir supilkite į vonią. Jūs galite įpilti jūros druskos.
  • Šarminis tirpalas gali būti perkamas vaistinėje arba pasigaminamas: medienos pelenai dedami į indą, užpilami vandeniu ir užvirinamai, tada 12 valandų paliekame tamsioje vietoje (pelenai nusėsta ant dugno, o šarminis tirpalas pakyla). Voniai reiktų 2 litrų tirpalo.

Gydomos vonios artrito gydymui

2. Vonia su šienu.

Rekomenduojama pacientams sergantiems reumatu, artritu.

Paimkite smulkinto šieno arba miltelių iš jų. Vonia, kad būtų daugiau veiksmingesnė, būtina naudoti orą nepraleidžiamą medžiagą (gumos lapą arba guminį tentą) vonios dydžio su paciento galvos dydžio skyle.
Kiekvieną kartą, voniai turėtų būti naudojama 0.8 kg šieno. Smulkintas šienas dedamas į indą su vandeniu (3 litrai) ir verdama 30 minučių. Po to išpilamas į karštą vonią.

Periodiškai gydymas kartojamas.

Procedūra trunka nuo 15 minučių iki 1 valandos, priklausomai nuo paciento būklės. Laikas nuo laiko būtina įpilti karšto vandens.
Naktį, atliekama tik viena vonios procedūra, o senyvo amžiaus ir silpniems žmonėms skatinama procedūras atlikti dienos metu.

3. Beržo lapų vonia.

Beržo lapų vonia

1 kg šviežių beržo lapų (sausų - 0.5 kg) dedama į medvilninį maišelį. Verdame 30 minučių, 9 litrų vandenyje. Po to, šis vanduo pilamas į karštą vonią, kartu įdedamas ir maišelis.
Naudoti vonią prie miegą, 30 dienų.

4. Takažolės nuoviras.

Užpilkite ant 300 gramų takažolės 5 litrus verdančio vandens, palikite 2 valandas, perkoškite ir supilkite į vonia su vandeniu, kurio temperatūrą turi būti 32- 34 °.
Naudoti vonia kas antrą dieną 15-20 minučių.

Taikytina turintiems osteochondroze ir poliartrito skirtingas etiologijas.

5. Ramunėlių žiedų nuoviras.

Ramunėlių žiedų nuoviras

Užpilkite ant 300 gramų ramunėlių žiedų 5 litrus verdančio vandens, palikite 2 valandoms, perkoškite ir supilkite į vonią, kurio temperatūra turi būti nuo 34 iki 35 °.
Naudoti vonia kas antrą dieną 15-20 minučių.

Taikytina turintiems reumatoidinį artritą. Gydymo kursas 10-15 vonių.

6. Paparčio ūglių nuoviras.

Užpilkite ant 300 gramų šviežių paparčio ūglių 5 litrus verdančio vandens.
Paruošimo ir naudojimo būdas pagal 5 receptą.

Paparčio ūglių nuoviras

7. Avižų šiaudų nuoviras.

Užpilkite ant 100-200 gramų šiaudų 5 litrus verdančio vandens, laikyti 30 minučių. Į ataušusį nuovirą 36 -37 ° įmerkite kojas ar rankas, laikykite 20-30 minučių.

Procedūras naudoti kas dieną, esant reumatoidiniam artritui, podagrai. Gydymo kursas 5-6 vonios.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: artritas, šienas, vonios proceduros, vonia, artrito gydymas, beržo lapai, liaudies medicina, sveikatos patarimai, jūros druska

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar