Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 27

Išvalykite savo žarnyną ir kepenis nuo toksinų!

Išbandykite šią priemonę ir netrukus pasijusite geriau ir pilni energijos!

Kadangi žmogaus kūnas yra veikiamas įvairių veiksnių, kiekvieną dieną, pavyzdžiui, aplinkos, streso, nereguliarus ir žemos kokybės maistas, bei nesveika gyvensena.

Šie veiksniai daro įtaką stimuliuojant mūsų žarnyno fermentacijos procesus, todėl maistas yra paverčiamas į supuvusią arba pūvančią masę. Jeigu laiku mes neatsikratome jo, tai naujas maistas susimaišo su šia mase, irimo procesas ir fermentacija tampa cikliška.

Išvalykite savo žarnyną ir kepenis nuo toksinų!

Šiame straipsnyje pasidalinsime geriamuoju receptu, su kuriuo galėsite išvalyti savo organizmą nuo šių masių, šlakų ir toksinų. Šis gėrimas yra 100% natūralus, kuris valo kraujagysles nuo toksinų, cheminių medžiagų ir riebalų, kurie gali sukelti mums žalą.

Be toksinų valymo iš organizmo, šis gėrimas valo kepenis, tokiu būdu bus apsaugotas organizmas nuo kenksmingų laisvųjų radikalų poveikio, kurie dažnai būna pagrindinė priežastis vėžio atsiradimui.

Ingredientai:

  • 4 litrai vandens;
  • imbiero šaknis (maždaug 4 cm);
  • 8 citrinos;
  • 8 skiltelės česnako.

Paruošimas:

Pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti, tai nuplauti ir nuvalyti imbierą ir česnaką. Tada, supjaustykite citriną su žieve ir sudėkite visus ingredientus į maišytuvą. Susmulkinkite.

Toliau, įpilkite vandens į puodą ir sudėkite šį mišinį. Kai vanduo pradės virti, išjunkite ugnį ir leiskite atvėsti tam tikrą laiką. Perkoškite skystį ir laikykite stikliniuose buteliuose.

Vartojimas:

Šis gėrimas turėtų būti vartojamas kiekvieną dieną, ne vėliau, dvi valandos prieš pirmą valgį. Pradėkite nuo pusės stiklinės ir didinkite dozę iki vienos stiklinės. Po kurio laiko, jūs pastebėsite, kad jaučiatės geriau ir būsite pilni energijos!

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame jums kreiptis į gydytoją. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar