Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astralinis Pasaulis » 2016 » Vasario » 17

Kodėl vaikas dažnai serga ir ką daryti?

Dažnai vaikų ligos ar negalavimai mums atrodo įprastas reiškinys , tačiau retas kuris susimąstome, kodėl iš tikrųjų vaikai suserga. Žvelgiant iš energetinės pusės. Jei vaikai serga, pirmiausia turime galvoti apie vaiko motinos vidinę būsena. Vaiko sveikata priklauso nuo motinos energetinės būklės iki kol jis sulaukia 21 metų, nes nuo šio amžiaus asmuo prisiima asmeninę karminę atsakomybę.

Dažniausiai ir labiausiai paplitusių ligų vaikų priežastys – tai yra tai, ką tėvai užkemša vaikų vidaus energiją. Tokį vaiko vidaus energijos užkimšimą sąlygoja motinų perdėta priežiūra: pavyzdžiui, motina bijo, kad vaikas nesušaltų, maitina vaiką per prievartą nors vaikas nenori valgyti ir apskritai, per daug ir perdėtai nerimauja dėl savo vaiko. Vaikų organizmas yra daug švaresnis nei suaugusiesių.

Todėl energijos kanalais (meridianais) energija vaiku juda laisvai, nes jis dar nėra užsikimšęs purvina energija. Dažnai tėvų nerimas yra nukreiptas į išorinius aplinkos komporto dirgiklius ( o jei mano vaikas sušals; mano vaikas vėl nevalgė, susirgs jei nevalgys). Per didelis išorinis komfortas sumažina bet kokio žmogaus vidinę energiją, taigi tuo pačiu silpnina imuninę sistemą.

Sakykim, jei žmogui buna šalta, organizmas pradeda save pats kaitinti, taip prasideda vidinis energijos gaminimas. Suteikiant žmogui galimybę vidinei energijai gamintis, ji visada buna atnaujinama. Tačiau jei vaikui nesuteikiama proga gaminti vidinės energijos, jis pradeda sirgti, nes užsikemša energetiniai kanalai.

Paprastas pavyzdys, baseine vanduo yra nuolat atnaujinamas, priešingu atveju jis supus. Panašiu principu veikia ir žmogaus energetikos sistema. Imunitetas susilpnėja, nes energetika nėra atnaujina, taip energetika tiesiog supūna. Patarimas tėvams: nesijaudinkite nepagrįstai apie vaikų išorinį komfortą.

Vaikui yra svarbu judėjimas. Gyvenimo pradžioje Čakra Muladhara yra atsakinga už fizinio aktyvumą ir sveikatą. Vaikai privalo būti neramus. Jei apribijamas vaiko fizinios judėjimas, čakra gali užsiblokuoti, o tai yra negerai energijai. Ši čakra mokina kontroliuoti reakcijas, ugdo savisaugos instinktą.

Jei čakra yra uždaryta, tada vaikas jaučiasi nesaugus. Tokiu atveju vaikui trūks energijos, bus jaučiama baimė, gali pasireikšti savęs nuvertinimas arba agresija, egoizmas. Muladhara čakra – Stuburgalio plotas, pamatas. Taip pat stenkitės neduoti per daug vaikams vitaminų ar vaistų. Tegu jis „perserga“, nes taip padidinamas jo imunitetas ir vėliau jo galimybės susidoroti su sunkia liga bus stipresnės. Fiziniame žmogaus organizme yra savarankiški gijimo mechanizmai.

Žmogaus sistemoje yra įrengta apsaugine sistema, kuri apsaugo organizmą nuo patogenų patekimo. Todėl kūnas savarankiškai vykdo regeneracijos procesą, sukurdamas naujas ląsteles..Ir jei visą laiką vaiką saugoti nuo išorinių problemų, jis taps kaip dekoratyvinis augalas, kuris turi būti visą gyvenimą būti skrupulingai prižiūrimas.

Pagrindinė priežastis, dėl padidėjusio vaikų sergamumo, yra silpnas energijos potencialas. Todėl mes suaugusieji negalime leisti neigiamas emocijas į vaiką. Kuo didesnis negatyvumo iš jūsų pusės – tuo daugiau sveikatos problemų turės jūsų vaikas. Pirmiausia turime suprasti, kad mūsų pasaulis mūsų pasąmonės holografinė projekcija. Pavyzdys psichiatrijoje, yra specialus skyriaus pavadinamas „psichosomatiniai sutrikimai“. Enurezė, tikas, galvos skausmas, mikčiojimas, astma, atopinis dermatitas – tai tipiška psichosomatinių ligų puokštė.

Kaip taisyklė, išspręsti šias problemas tėvai veda savo vaikus pas neurologus. Tačiau, kaip rodo praktika, ieškant ligos priežasties visų pirma būtina pažiūrėti į save. Pabandykite analizuoti savo veiksmus ir poelgius. Ar nesate per reiklus vaikui? Kaip dažnai jį baudžiate ir kokio pobūdžio tos bausmės? Ar „nusodinate“ savo negatyvą kūdikiui, kuris nemiegojo naktį? Ir t.t..

Skaitydami šias eilutes, jūs esate vienas su savimi, todėl galite pamatyti savo tikrąjį veidą. Deja, kartais mes pamirštame, kad vaikas, net jei jis yra jau 5-6 metų, vis dar mažas. Bet vietoj to, kad padėtume savo vaikui, mes pastatome jį į kampą, apšaukiame, kad išpylė pieną ir pan. O tada stebimės: „kodėl mano vaikas susirgo somatiniais sutrikimais?“.

Vaikai pradeda sirgti dėl to, kad tėvai ignoruoja dvasios dalykus, prioritetą teikia materialinei gerovei. Meilė. Jei vaikas negauna meilės ir dėmesio tėvų, jam pradeda skaudėti. Vaikas greitai supranta, kad sirgdamas gaus daug dėmesio, todėl tampa situacijos valdymo meistru. Vaikų ligos atspindys, to kad motina yra nepatenkinta savo gyvenimu.

Tėvai užsiėmę, jų jausmai susvetimėja, konfliktai, problemos ir ko pasekoje vaikui trūksta tiesiog šilumos, kurią tėvai bando kompensuoti išorės priežiūra. Taip pat visi žinome, kad visos mūsų suaugusiųjų problemos, kompleksai, fobijos ateina iš nelaimingos vaikystės. Jei vaikas neturi pakankamai dėmesio iš tėvų, jam reikės daugiau dėmesio iš kitų.

Peršalimo ligos. Taigi, dėl nesibaigiančių peršalimo ligų, nereikėtų kaltinti oro ar skersvėjo, o dėl astmos ar kosulio netinkama pagalvę. Šiuo atveju pabandykite analizuoti psichologinę ir emocinę aplinką šeimoje. Atminkite, kad jūsų gyvenimo būdas – tai pagrindas, iš kurios vaikas žiūri į gyvenimą. Neigiamas požiūris, nepasitenkinimas, dirginimas sukelia sveikatos sutrikimų.

Dar viena priežastis, kodėl mūsų vaikai serga. Kalbos apie ligas. Dažnai moterys pasakoja savo draugėm, guodžiasi: „tik išgydžiau ir vėl susirgo mano vaikas“. Ne gana to apie tai sužino pusę tos moters draugių, giminių.

Tiesą sakant, šitaip yra „maitinamas“ ligos energijos lygis, kas suteikia progą ligai progresuoti ir pasikartoti. Vietoj to, kad dalintis su visų pasauliu apie savo vaiko ligas. Geriau praleiskite tą laiką vizualizuodami vaizdo energiją kaip vaikas pasveiksta. Įsivaizduokite, kaip jis atsibunda žvalus ir sveikas, kad nori eiti į mokyklą, žaisti kieme su draugais. Jokiu būdu neleiskite sau galvoti, kad viskas bus dar blogiau, kad liga paūmės, arba reikės gerti antibiotikus.

Ir galiausiai, dar viena priežastis mūsų vaikų ligoms, gali būti pastovus motinos kaltės jausmas. Mūsų visuomenėje yra suvokimas, kad Dievas gali nubausti žmogų per vaiko ligos. Dėl šios priežasties, dažnai pasitaiko, kad motina priima vaiko ligą kaip gyvenimo bausmę. Jei moters įtemti santykiai su vyru arba įtempti santykiai su aplinka, tai nesąmoningai traukia vaikui ligas. Moteris pradeda save kaltinti dėl visko, tačiau kaip atsikratyti to kaltės jausmo nežino.

Kai vaikas suserga, moteris tuo laikotarpiu nusiramina, nes tokiu būdu išperka savo kaltę. Moters darbas su kaltės jausmu yra labai panašus į darbą su savo baime. Stenkitės neleisti augti šiems žalingiems jausmams.Visų pirma ką turite daryti tai vizualizuoti laimę ir jos teisingą suvokimą. Venkite tokių pareiškimų „Tai tik mano kaltė“.

Reziume. Žmogų supa energinis apvalkalas. Žmogus nuolat atiduoda energiją ir jos gauna iš aplinkos. Nuo energijos kiekio priklauso žmogaus aura, sauganti nuo išorės poveikio. Jei ji silpna – žmogus pradeda sirgti. Kol vaikai maži mamos dengia vaikus savo energija.

Gyvenimas yra mūsų minčių ir veiksmų atspindys, tad norėdami jame ką nors pakeisti, šiuo atveju, kad mūsų vaikai būtų sveiki turime keistis patys. Pabandykite dirbti su savo vidiniu pasauliu, padaryti generalinį valymą viduje, reikia žinoti, kad mes patys galime būti savo vaikų ligų priežastimi. Analizuodami save pamatysite, kad situacija palaipsniui taisosi ir jūsų vaikas įgauna gerą sveikatą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau