Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Vasario » 17

Kodėl vaikas dažnai serga ir ką daryti?

Dažnai vaikų ligos ar negalavimai mums atrodo įprastas reiškinys , tačiau retas kuris susimąstome, kodėl iš tikrųjų vaikai suserga. Žvelgiant iš energetinės pusės. Jei vaikai serga, pirmiausia turime galvoti apie vaiko motinos vidinę būsena. Vaiko sveikata priklauso nuo motinos energetinės būklės iki kol jis sulaukia 21 metų, nes nuo šio amžiaus asmuo prisiima asmeninę karminę atsakomybę.

Dažniausiai ir labiausiai paplitusių ligų vaikų priežastys – tai yra tai, ką tėvai užkemša vaikų vidaus energiją. Tokį vaiko vidaus energijos užkimšimą sąlygoja motinų perdėta priežiūra: pavyzdžiui, motina bijo, kad vaikas nesušaltų, maitina vaiką per prievartą nors vaikas nenori valgyti ir apskritai, per daug ir perdėtai nerimauja dėl savo vaiko. Vaikų organizmas yra daug švaresnis nei suaugusiesių.

Todėl energijos kanalais (meridianais) energija vaiku juda laisvai, nes jis dar nėra užsikimšęs purvina energija. Dažnai tėvų nerimas yra nukreiptas į išorinius aplinkos komporto dirgiklius ( o jei mano vaikas sušals; mano vaikas vėl nevalgė, susirgs jei nevalgys). Per didelis išorinis komfortas sumažina bet kokio žmogaus vidinę energiją, taigi tuo pačiu silpnina imuninę sistemą.

Sakykim, jei žmogui buna šalta, organizmas pradeda save pats kaitinti, taip prasideda vidinis energijos gaminimas. Suteikiant žmogui galimybę vidinei energijai gamintis, ji visada buna atnaujinama. Tačiau jei vaikui nesuteikiama proga gaminti vidinės energijos, jis pradeda sirgti, nes užsikemša energetiniai kanalai.

Paprastas pavyzdys, baseine vanduo yra nuolat atnaujinamas, priešingu atveju jis supus. Panašiu principu veikia ir žmogaus energetikos sistema. Imunitetas susilpnėja, nes energetika nėra atnaujina, taip energetika tiesiog supūna. Patarimas tėvams: nesijaudinkite nepagrįstai apie vaikų išorinį komfortą.

Vaikui yra svarbu judėjimas. Gyvenimo pradžioje Čakra Muladhara yra atsakinga už fizinio aktyvumą ir sveikatą. Vaikai privalo būti neramus. Jei apribijamas vaiko fizinios judėjimas, čakra gali užsiblokuoti, o tai yra negerai energijai. Ši čakra mokina kontroliuoti reakcijas, ugdo savisaugos instinktą.

Jei čakra yra uždaryta, tada vaikas jaučiasi nesaugus. Tokiu atveju vaikui trūks energijos, bus jaučiama baimė, gali pasireikšti savęs nuvertinimas arba agresija, egoizmas. Muladhara čakra – Stuburgalio plotas, pamatas. Taip pat stenkitės neduoti per daug vaikams vitaminų ar vaistų. Tegu jis „perserga“, nes taip padidinamas jo imunitetas ir vėliau jo galimybės susidoroti su sunkia liga bus stipresnės. Fiziniame žmogaus organizme yra savarankiški gijimo mechanizmai.

Žmogaus sistemoje yra įrengta apsaugine sistema, kuri apsaugo organizmą nuo patogenų patekimo. Todėl kūnas savarankiškai vykdo regeneracijos procesą, sukurdamas naujas ląsteles..Ir jei visą laiką vaiką saugoti nuo išorinių problemų, jis taps kaip dekoratyvinis augalas, kuris turi būti visą gyvenimą būti skrupulingai prižiūrimas.

Pagrindinė priežastis, dėl padidėjusio vaikų sergamumo, yra silpnas energijos potencialas. Todėl mes suaugusieji negalime leisti neigiamas emocijas į vaiką. Kuo didesnis negatyvumo iš jūsų pusės – tuo daugiau sveikatos problemų turės jūsų vaikas. Pirmiausia turime suprasti, kad mūsų pasaulis mūsų pasąmonės holografinė projekcija. Pavyzdys psichiatrijoje, yra specialus skyriaus pavadinamas „psichosomatiniai sutrikimai“. Enurezė, tikas, galvos skausmas, mikčiojimas, astma, atopinis dermatitas – tai tipiška psichosomatinių ligų puokštė.

Kaip taisyklė, išspręsti šias problemas tėvai veda savo vaikus pas neurologus. Tačiau, kaip rodo praktika, ieškant ligos priežasties visų pirma būtina pažiūrėti į save. Pabandykite analizuoti savo veiksmus ir poelgius. Ar nesate per reiklus vaikui? Kaip dažnai jį baudžiate ir kokio pobūdžio tos bausmės? Ar „nusodinate“ savo negatyvą kūdikiui, kuris nemiegojo naktį? Ir t.t..

Skaitydami šias eilutes, jūs esate vienas su savimi, todėl galite pamatyti savo tikrąjį veidą. Deja, kartais mes pamirštame, kad vaikas, net jei jis yra jau 5-6 metų, vis dar mažas. Bet vietoj to, kad padėtume savo vaikui, mes pastatome jį į kampą, apšaukiame, kad išpylė pieną ir pan. O tada stebimės: „kodėl mano vaikas susirgo somatiniais sutrikimais?“.

Vaikai pradeda sirgti dėl to, kad tėvai ignoruoja dvasios dalykus, prioritetą teikia materialinei gerovei. Meilė. Jei vaikas negauna meilės ir dėmesio tėvų, jam pradeda skaudėti. Vaikas greitai supranta, kad sirgdamas gaus daug dėmesio, todėl tampa situacijos valdymo meistru. Vaikų ligos atspindys, to kad motina yra nepatenkinta savo gyvenimu.

Tėvai užsiėmę, jų jausmai susvetimėja, konfliktai, problemos ir ko pasekoje vaikui trūksta tiesiog šilumos, kurią tėvai bando kompensuoti išorės priežiūra. Taip pat visi žinome, kad visos mūsų suaugusiųjų problemos, kompleksai, fobijos ateina iš nelaimingos vaikystės. Jei vaikas neturi pakankamai dėmesio iš tėvų, jam reikės daugiau dėmesio iš kitų.

Peršalimo ligos. Taigi, dėl nesibaigiančių peršalimo ligų, nereikėtų kaltinti oro ar skersvėjo, o dėl astmos ar kosulio netinkama pagalvę. Šiuo atveju pabandykite analizuoti psichologinę ir emocinę aplinką šeimoje. Atminkite, kad jūsų gyvenimo būdas – tai pagrindas, iš kurios vaikas žiūri į gyvenimą. Neigiamas požiūris, nepasitenkinimas, dirginimas sukelia sveikatos sutrikimų.

Dar viena priežastis, kodėl mūsų vaikai serga. Kalbos apie ligas. Dažnai moterys pasakoja savo draugėm, guodžiasi: „tik išgydžiau ir vėl susirgo mano vaikas“. Ne gana to apie tai sužino pusę tos moters draugių, giminių.

Tiesą sakant, šitaip yra „maitinamas“ ligos energijos lygis, kas suteikia progą ligai progresuoti ir pasikartoti. Vietoj to, kad dalintis su visų pasauliu apie savo vaiko ligas. Geriau praleiskite tą laiką vizualizuodami vaizdo energiją kaip vaikas pasveiksta. Įsivaizduokite, kaip jis atsibunda žvalus ir sveikas, kad nori eiti į mokyklą, žaisti kieme su draugais. Jokiu būdu neleiskite sau galvoti, kad viskas bus dar blogiau, kad liga paūmės, arba reikės gerti antibiotikus.

Ir galiausiai, dar viena priežastis mūsų vaikų ligoms, gali būti pastovus motinos kaltės jausmas. Mūsų visuomenėje yra suvokimas, kad Dievas gali nubausti žmogų per vaiko ligos. Dėl šios priežasties, dažnai pasitaiko, kad motina priima vaiko ligą kaip gyvenimo bausmę. Jei moters įtemti santykiai su vyru arba įtempti santykiai su aplinka, tai nesąmoningai traukia vaikui ligas. Moteris pradeda save kaltinti dėl visko, tačiau kaip atsikratyti to kaltės jausmo nežino.

Kai vaikas suserga, moteris tuo laikotarpiu nusiramina, nes tokiu būdu išperka savo kaltę. Moters darbas su kaltės jausmu yra labai panašus į darbą su savo baime. Stenkitės neleisti augti šiems žalingiems jausmams.Visų pirma ką turite daryti tai vizualizuoti laimę ir jos teisingą suvokimą. Venkite tokių pareiškimų „Tai tik mano kaltė“.

Reziume. Žmogų supa energinis apvalkalas. Žmogus nuolat atiduoda energiją ir jos gauna iš aplinkos. Nuo energijos kiekio priklauso žmogaus aura, sauganti nuo išorės poveikio. Jei ji silpna – žmogus pradeda sirgti. Kol vaikai maži mamos dengia vaikus savo energija.

Gyvenimas yra mūsų minčių ir veiksmų atspindys, tad norėdami jame ką nors pakeisti, šiuo atveju, kad mūsų vaikai būtų sveiki turime keistis patys. Pabandykite dirbti su savo vidiniu pasauliu, padaryti generalinį valymą viduje, reikia žinoti, kad mes patys galime būti savo vaikų ligų priežastimi. Analizuodami save pamatysite, kad situacija palaipsniui taisosi ir jūsų vaikas įgauna gerą sveikatą.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 18:02 Japonijoje mirė seniausias žemės gyventojas
Japonijoje mirė oficialiai seniausiu pripažintas pasaulio vyras. Chitetsu Watanabei buvo 112 metų, antradienį pranešė japonų žiniasklaida. 1907-aisiais gimęs japonas tik prieš dvi savaites gavo Gineso rekordų knygos sertifikatą, liudijantį, kad jam priklauso seniausio planetoje vyro titulas....

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 08:01 Burokėlis: kaip išsaugoti naudingiausias savybes?

Burokėlis – tikras mūsų daržo karalius. Juk jodo jame daugiau nei kitose daržovėse, vitamino C kiekiu jis dvigubai lenkia morką, stimuliuoja ląstelių augimą, stipriną odą, nagus ir plaukus. Senovės graikai burokėlius pirmiausia naudojo medicinoje, tik tuomet sugalvojo išbandyti maiste, taig...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:56 Visur aplinkui permatomos sferos!
Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris su...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:00 Kodėl turėtumėte valgyti daugiau brokolių?

Miniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių ant kasdienio stalo, kurį žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio.

Skaityti daugiau