Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astralinis Pasaulis » 2016 » Spalio » 24

Paranormalios istorijos: prisikėlimai iš numirusių

Kaip reaguotumėte, grįžę namo ir radę virtuvėje pietus gaminančią senelę, kuri neseniai mirė?

Toks Stepheno Kingo plunksnos vertas scenarijus nutiko vienai šeimai Kinijoje – 95 m. Li Siufeng po šešių dienų išlipo iš neužkalto karsto.

Senutę buvo radę „negyvą“ miegamajame, rašo oddee.com. L. Siufneg mirtinai susižeidė galvą, artimieji ėmė ruoštis laidotuvėms. Neužkaltas karstas stovėjo namuose, taigi moteris atgavo sąmonę ir išlipo iš jo.

Likus dienai iki laidotuvių susirinkę draugai ir artimieji rado karstą tuščią. Imta ieškot kūno. Kaimo gyventojai neteko žado, radę L. Siufeng verdančią pietus savo namų virtuvėje. Sako, kad kaimo gyventojams ji pasakojo: „Ilgai miegojau. Kai atsibudau, pasijutau labai išalkusi ir norėjau pasigaminti valgio.“

Paranormalios istorijos: prisikėlimai iš numirusių

Prostitutė, kuri mirė išdykaudama su klientu, o gulėdama karste atsigavo

 Zimbabvėje prostitutė viešbutyje išdykaudama su klientu neteko sąmonės. Išsigandęs klientas pamanė, kad ji mirė ir paskambino policijai.

Policija nusiuntė medikus apžiūrėti kūno. Kai prostitutės kūną guldė į metalinį karstą, ji staiga atgavo sąmonę ir ėmė šaukti. Vietos žiniasklaida rašė, kad moteris pašoko iš karsto šaukdama: „Norite mane nužudyti.“

Persigandę viešbučio darbuotojai ir svečiai išsilakstė. Šaltinis pasakojo: „Viskas vyko tarsi kine. Žmonės bėgo į skirtingas puses. Incidentas buvo baisus, juk visi manėme, kad ji mirusi, juk (kūnas) buvo atšalęs. Būna stebuklų.“ Sukrėstą prostitutę MaNdlo kita prostitutė parlydėjo namo.

Senelė, kuri tris dienas išgulėjusi morge atgavo sąmonę

61 m. rusę gydytojai du kartus paskelbė mirusia, bet abu kartus ji grįžo į gyvenimą, vieną kartą jai per plauką neatliko skrodimo. Liudmila Steblickaja tris dienas pragulėjo šaltame morge, o jos artimieji gedėjo senelės. Ši moteris du kartus mirtinai išgąsdino gydytojus, draugus ir artimuosius.

Prastai pasijutusią L. Steblickają išvežė į Tomsko regiono klinikinę ligoninę. Penktadienį jos 29 m. duktė Anastasia paskambino į ligoninę paklausti, kaip jaučiasi motina, gydytojai pranešė, kad jos motina mirė. Susikrimtusi Anastasia ėmė ruoštis motinos laidotuvėms, pranešė liūdną žinią draugams ir artimiesiems. Ji nupirko karstą, gėlių, ėmė rūpintis laidojimo vieta. Ji nuvyko į ligoninę paimti motinos kūno. Gydytojai liepė palaukti, kol bus atliktas skrodimas.

Anastasija pasakojo, kad greitai atėjo išsigandęs gydytojas ir pasakė, kad jos motina guli palatoje gyva ir sveika. Moteris nieko neatsiminė, išskyrus tai, kad penktadienį gulėjo ligoninėje, o atsigavo morge (pirmadienį), visa pašiurpusi iš šalčio. Moteris džiaugėsi, kad yra gyva ir kad susitiks su artimaisiais. Na o prieš pora metų L. Steblickają, kurios nesveika širdis, ligoninėje gydytojai paskelbė mirusia, bet po kelių valandų ji atsigavo.

Vyras, kuris atgavo sąmonę ir ėmė šauktis pagalbos morge

Pietų Afrikoje vienas vyriškis atsigavo lediniame morgo šaldytuve, praėjus parai po to, kai gydytojai pranešė artimiesiems apie jo mirtį. Vyriškis tariamai mirė nuo astmos priepuolio. Artimieji paskambino į morgą, atvykęs darbuotojas išsivežė kūną.

Morgo darbuotojai, praėjus beveik parai, išgirdo pagalbos šauksmus iš morgo. Jie pagalvojo, kad tai vaiduoklis. Morgo savininkas Ayanda Maqolo pasakojo: „Negalėjau patikėti. Aš irgi išsigandau, tačiau negalėjau darbuotojams parodyti, kad bijau, taigi iškviečiau policiją.“

Policijai atvykus, visi įėjo į morgą ir ten iškėlė iš šaldytuvo perbalusį vyriškį. Jį išvežė į ligoninę patikrinti sveikatos, ten medikai diagnozavo, kad būklė stabili ir išleido jį namo. Po šio incidento Sveikatos departamento atstovas spaudai paragino žmones sulaukti medikų patvirtinimo, kad žmogus tikrai miręs. Artimieji jau ruošdamiesi laidotuvėms sužinojo, kad giminaitis parkeliauja iš morgo namo.

Kūdikis, kurį mama rado morge verkiantį, praėjus 12-ai valandų po to, kai gydytojai paskelbė jį mirusiu

Luz Milagros Veron istorija išties nepaprasta. Gydytojai pasakė, kad trimis mėnesiais per anksti gimusi mergaitė nerodo jokių gyvybių ženklų ir išsiuntė ją į morgą.

Mergaitė liko gyva vien todėl, kad tėvai primygtinai norėjo pamatyti jos kūnelį ir atsisveikinti. Po 12-os valandų morgo šaldytuve mergaitė sujudėjo ir pravirko. Ji buvo šalta kaip ledas, bet toli gražu ne mirusi. Mergaitė ėmė augti ir stiprėti. Tėvai buvo sugalvoję kitą vardą, bet po tokio nutikimo pavadino ją Luz Milagros (liet. „šviesa“ ir „stebuklas“).

Moteris, kuri ėmė vėl kvėpuoti, kai duktė atėjo į morgą su ja atsisveikinti

Šią 60 m. moterį gydytojai jau buvo paskelbę mirusia nuo plaučių infekcijos, uždarę į plastiko krepšį ir paguldę į morgo šaldytuvą. Atsisveikinti atėjusi duktė rado motiną kvėpuojančią. Incidentas įvyko Brazilijoje, Estadual Adao Pereira Nunes ligoninės morge. Duktė Rosangela Celestrino norėjo paskutinį kartą apkabinti motiną, o apkabinusi pajuto, kad ji kvėpuoja. Ji ėmė šaukti, kad motina gyva, bet gydytojai iš pradžių pagalvojo, kad ji juokauja. Vėliau apžiūrėję moterį medikai visgi konstatavo, kad ji gyva. Moterį nedelsiant perkėlė iš morgo į intensyviosios terapijos skyrių.

Brazilas berniukas, kuris savo paties laidotuvėse atsisėdo karste, paprašė vandens, o paskui vėl neberodė gyvybės ženklų

Brazilijoje dvejų metų berniukas atsisėdo karste, paprašė vandens, o paskui vėl mirė. Kelvinas Santosas mirė ligoninėje nuo plaučių uždegimo. 7.40 val. medikai konstatavo berniuko mirtį, jo kūną atidavė artimiesiems plastikiniame krepšyje. Sielvarto sugniuždyti tėvai parsivežė vaiką namo. Visą naktį artimieji sėdėjo prie atviro karsto. Likus valandai iki laidojimo, berniukas atsisėdo karste ir pasakė: „Tėti, ar galiu atsigerti vandens?“

Berniuko tėvas Antonio Santosas pasakojo: „Visi ėmė šaukti, negalėjome patikėti savo akimis. Pamanėme, kad įvyko stebuklas. Tačiau Kelvinas vėl gulėjo, kaip gulėjęs. Negalėjome jo atgaivinti. Jis vėl buvo negyvas.“ Berniuko tėvas skubiai nuvežė sūnaus kūną į ligoninę, gydytojai dar kartą jį apžiūrėjo ir pasakė, kad berniukas tikrai negyvas. Artimieji nusprendė valandą atidėti laidotuves, tikėdamiesi, kad berniukas vėl atsigaus. Deja, jis nebeatsigavo ir buvo palaidotas tą dieną vietos kapinėse.

Moteris, kuri mirė nuo širdies smūgio, nes atgavo sąmonę savo pačios laidotuvėse

Medikai klaidingai diagnozavo mirtį 49 m. Kazanės gyventojai Fagiliu Muchamecianov. Moteris atgavo sąmonę karste, apsupta gedinčių artimųjų. Ji ėmė šaukti, suvokusi, kad jos vos nepalaidojo gyvos. Moterį skubiai išvežė į ligoninę, deja, šį kartą moteris iš tiesų mirė.

Mirusia ir sustingusia paskelbta moteris, kuri vėliau atgavo sąmonę

Gydytojai šį Val Thomas atvejį vadina stebuklu ir negali paaiškinti, kaip moteris liko gyva. V. Thomas iš JAV, Vakarų Virdžinijos valstijos patyrė du širdies priepuolius, smegenys nerodė gyvybės ženklų 17 val., širdis sustojo, nebuvo pulso. Kvėpavimą palaikė tik aparatas, medikai diagnozavo lavono sustingimą. Moterį išvežė į ligoninę, ten specialiu aparatu jai sukėlė hipotermiją. Pacientas laikomas pažeminta kūno temperatūra parą, paskui kūno temperatūra didinama. Po šios procedūros moters širdis vėl sustojo.

„Neurologinių funkcijų nebuvo“, – sakė gydytojas Kevinas Egglestonas. Artimieji atsisveikino su V. Thomas, gydytojai išjungė visus aparatus. Tiesa, kvėpavimą palaikantį aparatą dar paliko. Po 10 min. moteris atgavo sąmonę ir ėmė kalbėti. V. Thomas ir jos artimieji šventai tiki, kad Dievas padarė stebuklą. Moterį nuvežė į Klivlando kliniką, ten medikai patikrino jos sveikatą ir patvirtino, kad nėra jokių komplikacijų ir kad moteris gyvens.

Vyras, kuris atgavo sąmonę karste, savo paties laidotuvėse

Susirinkę į šermenis žmonės mirtinai išsigando, kai karste gulintis vyras ėmė judėti. 34 m. Brightonas Dama Zanthe „mirė“ po ilgos ir sunkios ligos namuose Zimbabvėje. Susirinkusieji į šermenis pagerbti velionio pamatė, kad jis juda, ir paklaikę iš siaubo išsilakstė – jie pamanė, kad vyriškis prisikėlė iš mirusiųjų ir dabar jiems vaidenasi. Kai galiausiai suprato, kad vyras gyvas, jį išvežė į ligoninę. Po dviejų ligoninėje pralestų dienų vyriškį išleido namo.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau