Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (4.8K) Komentarų: (0) (26.11.2015 - 20:47)

Paslaptingos Vangos pranašystės 2016 metams

Nuo neatmenamų laikų žmonės nerimauja ir bijo ateities. Kai kurie už informaciją apie tai, kas laukia ateityje, gali atiduoti labai daug. Turinčių tokias galias žmonių nėra daug. Viena garsiausių pasaulio aiškiaregių buvo bulgarė Vanga.

Vangelija Pandeva Gušterova gimė 1911 metais sausio 31 dieną. Mergaitė pasaulį išvydo dviem mėnesiais anksčiau laiko. Naujagimė nevaldė nei rankų, nei kojų, niekas nežinojo, ar ji išgyvens. Tačiau per stebuklą mažylė išgyveno, nes jai šioje Žemėje buvo skirtas išskirtinis vaidmuo.

Per savo 85-erius gyvenimo metus ši moteris išpranašavo ateitį tūkstančiams žmonių, išgydė šimtus

ligonių, nuspėjo Tarybų Sąjungos žlugimą, Černobylio katastrofą, Stalino mirties datą, povandeninio laivo Kurskas tragediją, rugsėjo 11 atakas ir netgi tikslią savo mirties datą.

Osmanų imperijoje (dabartinėje Makedonijoje) gimusi aiškiaregė pradžioje niekuo neišsiskyrė iš savo bendraamžių.

Vėliau Vangos šeima persikėlė į Bulgariją, mažą Rupitės kaimelį. Būsimosios aiškiaregės tėvas išvyko į I pasaulinį karą. Mama mirė gimdydama, kai mergaitei buvo treji.

Vangelijos gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė tada, kai ji pateko į siaubingą viesulą. 12-metė mergaitė su draugais pastebėjo keistą debesį. Netikėtai kilo audra. Stiprus vėjo gūsis pakėlė Vangą nuo žemės. Kai mergaitė nukrito, prarado sąmonę, jos akys buvo pilnos smėlio.

Po šio nelaimingo atsitikimo mergaitė neteko regėjimo. Paauglystę ji leido Serbijoje, kur 1925 metais tėvas su pamote išsiuntė mokytis į aklųjų mokyklą. Gydymą žolelėmis nuo mažens praktikavusi mergina namo grįžo tik po to, kai gimdydama mirė jos pamotė. Akla mergina padėjo tėvui rūpintis likusiais trimis broliais. Ji tapo berniukų motina, gynėja ir namų šeimininke.

Nepaisant didelio skurdo, Vanga labai mėgo švarą ir tvarką. Niekam neleisdavo namuose sėdėti be veiklos. Ji pati daug mezgė. Žmonės už mezginius jai atsidėkodavo senais drabužiais, kuriuos ji persiūdavo savo broliams.

Apakusi mergaitė įgijo nepaaiškinamų galių matyti ateitį, apie kurias dar niekas neįtarė. Visai atsitiktinai per Šv. Jurgio dieną mergaitės nusprendė išsiburti ir Vanga išpranašavo joms ateitį. Ir visos jos pranašystės išsipildydavo.

Kartą Vangos tėvas pasigedo savo bandos avių. Dėl to varganai gyvenančios šeimos galva labai sielojosi. O mergaitė paguodė tėvą: „Nesijaudink, tavo avys yra sveikos pas Ataną, Monospitovo kaime“. Šis labai nustebo, nes iki tol nebuvo girdėjęs nei apie tokį žmogų, nei apie tokį kaimą. Tad iš kur apie tai galėjo sužinoti jo dukra? Tačiau nusprendęs patikrinti jos pasakojimą, tėvas liko šokiruotas. Pas minėtą asmenį jis ir rado savo avis.

Vanga paaiškino, kad tai susapnavo. Kaip ir daugelį kitų dalykų, kurie visada išsipildo. Kartais ji girdi balsus, kurie pasako ne tik apie žmogaus praeitį, bet ir ateitį.

Pradžioje ji apie tai kalbėjo atsargiai ir nedrąsiai, nes galvojo, kad tai yra nenormalu.

Tačiau apie stebuklingas Vangos galias žinia pradėjo sklisti žaibo greičiu ne tik po visą šalį. Antrojo pasaulinio karo metu tiek paprasti žmonės, tiek karaliai, vadovai, politikai plūdo į mažą kaimelį ieškoti aiškiaregės, kuri padėtų surasti dingusius artimuosius ar pasakytų jų likimą. Vanga taip pat išpranašavo Antrojo pasaulinio karo baigtį. Tada paslaptingoji bulgarė tapo pasaulinio garso aiškiarege.

Paprašyti aiškiaregės išduoti brolio žudikus atėjo ir būsimas jos vyras, Dmitrijus Gušterovas. Vanga pergyveno dėl to, kad buvo nevaisinga ir negalėjo susilaukti vaikų. Moters sutuoktinis daug gėrė ir mirė

1962 metais nuo kepenų cirozės. Vanga užaugino svetimą berniuką, kuris jai atstojo sūnų, pasirinkusį prokuroro kelią.

Bulgarų mokslininkas Georgi Lozanov stebėjo Vangą ketvirtį amžiaus ir fiksavo daugiau nei 7000 atvejų. Pasak jo, visi aiškiaregės spėjimai išsipildė.

Manoma, kad 1943 metais ji ištarė Hitlerio vardą, išpranašavo Kennedžių likimus, Indira Gandhi mirtį, Sovietų Sąjungos žlugimą ir Kursko tragediją.

Paskutiniais gyvenimo metais Vanga priimdavo nebe šimtus, bet dešimt- penkiolika lankytojų. Surinktus pinigus ji atiduodavo miesto iždui.

Už susitikimą iš bulgarų prašydavo apie 100 levų (apie 2 dolerius), iš užsieniečių – 50 dolerių. Tačiau Bulgarijos slaptųjų tarnybų darbuotojai užsieniečiams pas Vangą apsilankyti tiesiog neleisdavo.

Įdomu tai, kad aiškiaregė buvo labai religinga – švęsdavo visas religines šventes. Už surinktus pinigus ji Petkos kaimelyje netgi pastatė cerkvę. Tačiau santykiai su bažnyčia išliko įtempti, nes dvasininkai nepripažino tokių pranašų.

„Norite, kad paaiškinčiau, ką darau? Bet kaip paaiškinti tai, kas yra Dievo rankų darbas? Tai mano dovana iš Dievo. Jis atėmė iš manęs akis, bet suteikė kitokį regėjimą. Aš matau tai, kas plika akimi neregima“, – yra sakiusi Vanga.

Šiandien jau nė vieno nereikia įtikinėti, kad beveik visos Vangos išpranašautos nelaimės, dėl kurių ji perspėjo žmoniją, išsipildė.

2016 metams Vanga pasauliui išpranašavo karą su musulmonų valstybe. Garsi bulgarų aiškiaregė trečiojo pasaulinio karo pradžios ženklu vadino Sirijos žlugimą.

Į konfliktą įsitrauks Rytų šalys, iš kurių viena panaudos branduolinį ginklą. Po šios katastrofos 2016-aisiais Europa „ištuštės“, taps tuščia ir šalta.

„Negerai gyventi blogyje. Sustabdykite tas pinigų ir ginklų lenktynes. Blogis sugrįš“, – perspėjo ji.

Panašu, kad Vangos pranašystės jau pradėjo pildytis…

Aiškiaregės prognozėmis, 2012-2018 metais gims indigo vaikai (kai kurių ezoterinių idėjų pasekėjai taip vadina vaikus, neva turinčius ypatingų psichinių ir dvasinių sugebėjimų ir priklausančius naujajai rasei). Šie vaikai bus sveikesni, sąžiningesni ir protingesni. Naujoji karta gims tam, kad žmonija išgyventų ateinantį sunkmetį.

Pasak pranašės, 2018 nauja pasaulio supervalstybe taps Kinija.

Šaltinis

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: vanga, pranašystės

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ši daržovė valo kepenis, kaip kempinė!...

Jei reguliariai valgyti moliūgą - galite iš esmės pagydyti kepenis. Moliūgas valo kepenis ir atkuria ją. Kaip teisingai valgyti ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
92 šarminantys maisto produktai, kurie kovoja su vėžių,...

Tinkamas pH lygis organizme yra svarbus mūsų sveikatai. Jei norime išlaikyti tinkamą organizmo veiklą, vartokime šiuos produktus...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Paspauskite delne ant šių taškų - rezultatas nustebins...

Ar žinote, kad galite numalšinti skausmą tam tikrose kūno vietose, paspausdami konkrečius taškus delne, todėl, kad tarp šių tašk...
Medicinos naujienos
Kaip maistas veikia žmogaus organizmą ir imuninė sistem...

Tai jūsų sveikatos pagrindas ir daugelis procesų, vykstančių jūsų organizme, prasideda šiame organe, dar žinomame kaip žarnynas....

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:45:08

Tarptautinis simpo... 1

00:56:07

Tiesa apie vėžį. F... 1

01:51:46

Tiesa apie vėžį. F... 0