- 14.11.2015
- 0.0 Reitingas
- 10230 Peržiūros
- Komentarai
Egzistuoja įvairių istorijų, kuriuose bandoma įtikinti skaitytojus ir klausytojus, kad egzistuoja kelionės laiku. Egzistuoja jau laiko mašinos, sukurtos pasaulio šeimininkų. Štai penkios labiausiai žinomos iš jų nuotraukos. Sąmokslo teorijos šalininkai mano, tai ne kas kitas, kaip veikiančios laiko mašinos, sukurtos IlIuminati. Kurių technologijos, jau tuo metu buvo kuriamos ir žinomos, kaip telefonai, fotoaparatai ir laikrodžiai. O nuotraukose užfiksuoti žmonės iš ateities, ne kas kita, kaip nenuslėptas įvykis, IlIuminati parodymas, kad mes esame, ar laiko mašinos ir žmonių "brokas". Belieka, spręsti jums.
Šveicariško laikrodžio paslaptis
2008 m. archeologai atrado 400 metų senumo kinų dinastijos Min kapą. Joje buvo rastas žiedas su rodyklėmis (rodyklės rodė 10 val. 06 min.). Įdomiausia tai, kad kitoje pusėje, anglų kalba parašytas žodis Šveicarija (Swiss). Swiss Made - pagaminta Šveicarijoje, gan modernus tuo metu prekinis ženklas.
Kinijos archeologai labai nustebo viename 400 metų senumo kape aptikę mažytį šveicarišką laikrodį.
"Kai mes nuėmėme žemės sluoksnį nuo karsto, vienas nukritęs uolienos gabalėlis į žemę atsitrenkė su metaliniu skambesiu, - sakė archeologas Jiangas Yanyu. - Kai mes jį pakėlėme, iš pradžių pamanėme, jog tai žiedas. Tačiau po truputį nuimdami žemę su nuostaba pamatėme, jog tai laikrodis."
Vietos ekspertai dabar nedrįsta pateikti savo išvadų. Anot jų, negali būti, kad Mingų dinastijos kapas jau buvo tyrinėtas. Galutinę išvadą apie tai, kaip laikrodis galėjo atsidurti 400 metų senumo kape, ekspertai nenustatė.
Mobilus telefonas iš Čarlio Čaplino filmo
Įdėmiai žiūrint Čarlio Čeplino filmą "Cirkas", galima pastebėti moterį, kuri patenka į kadrą laikydama mažą įrenginį prie ausies. Apie tai, kad moteris kalba mobiliuoju telefonu, byloja ir jos povyza, gestai – kūno kalba. Būtent taip šiais laikais atrodo gatvėje mobiliuoju telefonu bendraujantys žmonės. Atrodo, lyg tai būtų mobilusis telefonas, bet filmas buvo sukurtas 1928 metais. Galbūt, moteris laikė rankose visai kitą įrenginį, tarkim, klausos aparatą. Bet, kodėl moteris tuo metu eidama juokėsi ir kalbėjo, jai šalia nieko nebuvo?
Galbūt toji moteris yra iš ateities atkakusi keliautoja laiku? Gal – ne savo laikų genijus, slapta testavęs pažangiąsias ateities technologijas ir netyčia atsidūręs netinkamoje vietoje?
Nešiojami telefono aparatai, atsirado tik devintame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Tačiau net ir tada jie buvo per dideli, kad tilptų delne ir delnu tokį aparatą būtų galima pridengti.
Hipster laiko keliautojas
Nuotrauka padaryta 1941 metais. Įamžinta naujo tilto atidarymo ceremonija Kanadoje. Šioje nuotraukoje taip pat, buvo pastebėtas keliautojas laiku. Tarp esamų susirinkusių į tilto atidarymo ceremoniją žmonių, galime pastebėti vieną išskirtinį žmogų. Vyriškis dėvi ne to laikmečio būdingus drabužius: palaidinę, akiniai nuo saulės. Be to, pas nepažįstamąjį vyriškį buvo pastebėta nešiojama vaizdo kamera, kuri tikrai negalėjo būti 1940 metais.
Kruopšti nuotraukos analizė parodė, jog nuotrauka yra originali ir ji nebuvo redaguota jokiomis grafikos programomis (tokiomis kaipo Photoshop)
Rudolfas Fenzas (Rudolf Fenz)
1876 metais Rudolfas Fenzas dingo be žinios. Bet, tai dar ne visa istorija. 1950 metais policijos pareigūnas šalia kelkraščio, netoli Taimso aikštės (Times Squore) Niujorke, atkreipė dėmesį į vyriškį.
Kaip teigiama, policijos pareigūnas kreipėsi į jį, pasiūlydamas pagalbos, tačiau tuo metu šviesoforo šviesa atnaujino automobilių judėjimą. Išsigandęs, vyras iššoko iš šaligatvio tiesiai į artėjantį taksį automobilį, vyriškis mirę vietoje. Velionis buvo apsirengęs senamadiškais 19 amžiaus drabužiais. Aukštas cilindras, storas paltas su gale iškirpimu, pasiūtos kelnės ir batai su sagomis. Tyrimo eigoje, policija aptiko vyriškio kišenėse įdomių dalykų: senas monetas, banknotų (kurios buvo išleistos ankščiau 1876 metus, popierius buvo išlikęs tobulai), laiškas, išsiųstas iš Filadelfijos - 1876 m. birželio mėnesį, žalvario 5 centų monetą ir saują vizitinių kortelių, vardu Rudolfas Fenzas, tariamai priklausė
velioniui.
Vyriškio nuotrauka senoje knygoje
Peržiūrėdami fotografijas senoje knygoje, viena šeima atkreipė dėmesį į vieną jauną vyriškį. Nuotrauka buvo padarytą 1917 metais. Jaunuolis buvo apsirengęs ne tuo metu dėvimais drabužiais, be kepurės ir palaidais plaukais, kas tais laikais nebuvo būdingą.
Remiantis: http://paranormal.lt
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau