Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (6.0K) Komentarų: (0) (17.01.2017 - 20:42)

Puiki natūrali priemonė nuo galvos skausmo ir migrenos

Kodėl mums ne išsigydyti savęs natūraliomis priemonėmis? Aš jau senai pamiršau galvos skausmą, nes naudoju šį metodą, kurį patarė kaimo močiutė. Ji jį naudojo būdama jauna. Noriu su jumis pasidalinti šiuo receptu, kuris padės atsikratyti galvos skausmo ir migrenos naudojant šią natūralią priemonę:

Puiki natūrali priemonė nuo galvos skausmo ir migrenos

Sudėtis:

  • 1 obuolys
  • 1 bananas
  • 1 apelsinas
  • 1/3 puodelio vyšnių
  • 1 cm imbiero
  • 1/3 puodelio graikinių riešutų arba migdolų pieno.

Paruošimas:

Iš pradžių nuvalykite obuolį, sutrinkite jį kartu su imbieru. Įdėkite šviežių apelsinų sulčių ir leiskite mišiniui pastovėti 10 minučių. Pašaliname iš vyšnių kauliukus, įdedame bananą ir riešutų (pieno) ir sumaišome su apelsino sultimis ir išmaišome. Sumaišome maišytuvu, maišome 20 sekundžių. Rezultatas, gaunate labai saldžias, natūralias ir sveikas sultis.

Vartojimas:

Vartokite 3 kartus per dieną, 20 minučių prieš valgį, po 50 gramų (galima porcija padidinti iki 100 gramų) per mėnesį, tada mėnesį darykite pertrauką ir pakartokite.

Galvos skausmų ir migrenos priežastys:

  1. Pagrindinė priežastis, galvos skausmo gali būti dehidratacija. Tai ženklas, kad turite gerti nuo šešių iki aštuonių stiklinių vandens per dieną.
  2. Kita galvos priežastis gali būti raumenų įtampą. Norėdami pašalinti šiuo simptomus pradėkite sportuoti.
  3. Piktnaudžiavimas kava ir šokoladu. Geriausias sprendimas išsigelbėti: gerti apelsinų sultis.

Bananas yra taip pat geras "žudikas" galvos skausmo, nes jame yra daug magnio ir kalio.

Kitas galvos skausmo "žudikas" - obuolys. Obuoliai yra turtingi flavonoidais, kurie yra geriausi "žudikai" galvos skausmo ir migrenos.

Migdolų pienas ir imbieras taip pat sumažina galvos skausmą ir migreną, nes juose yra omega-3 riebalų (migdolų pienas) ir turi anti-uždegiminių savybių (imbieras).

Puiki natūrali priemonė nuo galvos skausmo ir migrenos

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: liaudies receptas, galvos skausmo gydymas, galvos skausmas, sveikatos patarimai, migrenos gydymas, migrena

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar