Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 8

Natūralus būdas Migrenos gydymui

Daugelis klaidingai mano, kad kasdieniai galvos skausmai yra migrena. Tai netiesa, iš tikrųjų tai yra epizodinis galvos skausmas, lydimas įvairių neurologinių, virškinamojo trakto ir autonominės nervų sistemos sutrikimų.

Gaila, tačiau tikslios migreną sukeliančios priežastys yra nežinomos, o suvaldyti migreną praktiškai yra neįmanoma. Tačiau yra keli natūralus būdai, kurie gali pasitarnauti migrenos slopinimui.

galvos skausmas, migrena, natūralūs vaistai, migrenos gydymas

Pievinis katilėlis

Liaudies medicina pieviniu katilėliu rekomenduoja gydyti epilepsiją, laringitą, galvos skausmus, traukulius, kosulį, migreną, pienligę, moteriškas ligas, gerti gausių mėnesinių, kraujavimui iš gimdos klimakso laikotarpiu apmalšinimui, o taip pat, naudoti sergant gerklės uždegimu, stomatitu, angina, rože, glaukoma. Taip pat įkandus šuniui patariama dėti karštus augalo nuoviro kompresus.

Nuo seniausių laikų būdavo daromos specialios vonios su pievinio katilėlio nuoviru, jame maudydavosi epileptikai ir neramūs, nervingi vaikai.

Nuovirą galite pasidaryti patys, pasirinkite ir išsidžiovinkite šios gydančių galių turinčios žolės. Tuomet į 400ml verdantį vandenį įdėkite 3 šaukštus sudžiovinto ir susmulkinto augalo ir pavirkite 3-4 minutes.Po valandos nukoškite tirščius ir gerkite mažais gurkšneliais pusę stiklinės 3 kartus per dieną.

Apsireiškus migrenai rekomenduojama gerti pievinio katilėlio užpilą. Į stiklinę labai karšto vandens įdėkite 2 arbatinius šaukštelius susmulkinto augalo. Mišinį supilkite į termosą ir po 2 valandų nukoškite tirščius. Užpilą vartokite 3 kartus per dieną pavalgius po vieną arbatinį šaukštelį.

Užpilu galite skalauti gerklę, jei sergate angina, turite burnos gleivinės uždegimą, ar užkimimą.

Vaistinis skaistenis

Liaudies medicinoje nuo senų laikų stebuklingasis skaistenis yra gerai žinomas, šis augalas gydo ir išgydo migrenos negalavimą. Augalas vartojamas pasireiškus migreniniams, įtampos galvos skausmams. Taip pat skaistenis apsaugo nuo migrenos priepuolių.

Vaistinėse pardavinėjami specialūs skaistenių maisto papildai, kurių dėka retėja migrenos priepuoliai, o priepuolių metu sušvelnėja migrenos simptomai. Ilgesnį laiką vartojant skaistenio preparatą, migrena pamažu išnyksta.

naujienos

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.01.2020 laikas 21:28 Kiek Žingsnių Per Dieną Reikia Nueiti?
Laikoma, kad kelyje į sveikatą ir gerą savijautą kasdien reikėtų nueiti 10 000 žingsnių, tačiau vienas naujas tyrimas demonstruoja, kad galima nueiti mažiau ir gauti tokios pat naudos.

Skaityti daugiau

27.01.2020 laikas 20:03 Karalienės Margo meilė ir neapykanta

1572-ųjų m. rugpjūčio 18 d. prie Paryžiaus Dievo Motinos katedros šurmuliavo didžiulė miestelėnų minia. Žmonės laukė prancūzų princesės Margaritos Valua ir karaliaus Henriko Navariečio santuokos. Žmonės ropštėsi į medžius, rizikavo gyvybe, kad nors akies krašteliu galėtų pamatyti nuotaką, kuri ja...

Skaityti daugiau

27.01.2020 laikas 14:06 Žiurkės „R222“ mįslė, kuo jos tokios ypatingos?

Iš išorės laboratorijoje gyvenanti žiurkė „R222“ niekuo neišsiskiria, tačiau visas jos gyvenimas slepia keistą neurologinę paslaptį: su tokiomis smegenimis kitos žiurkės būtų visiškai neįgalios ir greičiausiai neišgyventų. Kaip jai pavyksta matyti, girdėti, užuosti ir jausti...

Skaityti daugiau

26.01.2020 laikas 19:44 Ar Epidemija Kinijoje Kontroliuoja Per 5G tinklus?

Interneto platybėse sklinda įvairios kalbos, sąmokslo teorijos apie Kinija užklupusia pandemija, kurią sukėlė koronavirusas. Štai, viena sąmokslo teorija, kurią paranormal.lt negali patvirtinti nei paneigti. Daugelis šiuo metu rašo, apie įvairius animacinius filmus, kita viena versija, kurią teko...

Skaityti daugiau

26.01.2020 laikas 13:12 Aukso Besivaikant: Kerintis Metalo Spindesys

Iš daugybės D. Mendelejevo periodinėje elementų lentelėje esančių elementų auksas pasižymi vos ne pačiomis unikaliausiomis savybėmis. Pirma, auksas masina žmones savo neįprasta spalva ir spindesiu. Antra, jis lengvai apdorojamas ir sudaro stabilius lydinius su kitais metalais. Trečia, auksas yra ...

Skaityti daugiau