Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 7

Žmogaus protu nesuvokiami reiškiniai Lietuvoje

Tai, kad pasaulyje egzistuoja daugybė neatskleistų paslapčių ir protu dar nesuvokiamų reiškinių, manau visi gerai žinome. To net negalėtume įvardyti, kaip kažkokio labai jau ypatingo fakto, o tokių nepaaiškinamų reiškinių yra net ir Lietuvoje. Savo pasakojimą galiu pradėti, kad ir nuo Kernavės.

Esu tikras, kad tas, kuris domisi Lietuvos praeitimi, puikiai žino apie Kernavės piliakalnių ypatingą aurą, kuri užburia savo paslaptingumu ir ramybe. Tačiau, maždaug prieš dešimtmetį, kernaviškiai, atrodo, susidūrė su vienu mokslui nepaaiškinamu reiškiniu. Archeologas Aleksiejus Luchtanas įsitikinęs, kad atkasė tikros raganos kapą. Visų pirma jis pastebėjo, kad ten palaidota nebejauna moteris nukirsta galva, kuri net nukreipta į apačią, o rankos irgi nukirstos, bet padėtos lygiagrečiai su kojomis. Ko gero, taip padaryta, kad ragana neišsikastų iš kapo ir negąsdintų aplinkinių gyventojų.

Kernavės piliakalnis

Tačiau, net ir taip palaidota, atrodo, jinai neprarado galios kontroliuoti gamtos. Atkasus kapą, kernaviškiai, ir žinoma archeologas, patyrė, kaip manoma, nakties ir mirties deivės siautėjimą – kilo nepaaiškinama audra, gyvuliai tapo labai neramūs, o šunys lojo be perstojo. Tyrinėjimus teko nutraukti. O dabar, ant išniekinto raganos kapo, auga erškėtrožės krūmas, tarsi saugodamas kapo ramybę.

Nesuvokiamas reiškinys yra ir tai, kad po žeme nesuyra nei kūnai, nei augalai. Neįmanoma suvokti, kodėl jiems negalioja cheminiai procesai. Todėl man belieka tik konstatuoti faktą, kad vykdant kunigo A. Juškos perlaidojimą, žmonės – archeologai nustėro, pamatę ant kapo žaliuojančias gėles, o viduje – gerai išsilaikiusią kunigo kūną. Stebina ir tai, kad greta palaidotas brolis, buvo visai suiręs.

Dar vieną nepaaiškinamą reiškinį slepia Šventosios Dvasios cerkvė Vilniuje – kur guli, 14 amžiuje nukankintų, trijų kankinių kūnai. Jie buvo žiauriai nukankinti ir pakarti ąžuolų giraitėje. Dar daugiau stebina tai, kad Lenino kūnas balzamuotas ne karta, o kankinių lavonai, per tokį laiko tarpą išsilaikę vos ne geriau už Lenino kūną. Galima stebuklu laikyti ir tai, kad kai Leninas buvo pradėtas balzamuoti, mokslininkai nustatė, kad jo smegenys sukalkėjusios. Tikiuosi niekam nereikia priminti, kad su sukalkėjusiomis smegenimis daug neparašysi, o Leninas savo raštus rašė beveik iki pat savo mirties.

Kita, nemažesnė paslaptis (bet jau nebe Lietuvoje), yra taip pat didis žmogus – Leonardas Da Vinčis. Istorikai ir mokslininkai jį žino ne tik kaip tapytoją, bet ir kaip garsų mokslininką, tyrinėtoją, ar išradėją. Jis daug kuo lenkė savo laiką: darė atradimus anatomijoje, projektavo sudėtingus technikos įrenginius, apie kuriuos jo epochos žmonės net nesvajojo – kūrė tankų ir povandeninių laivų, skraidymo aparatų ir parašiutų konstrukcijas. Deja, dienoraščius, kuriuose L. Da Vinčis aprašė savo projektus, mokslininkai sugebėjo perskaityti tik praėjus 500 metų po jo mirties.

Priežastis buvo visai paprasta: užrašai buvo užšifruoti, norint juos perskaityti dienoraštį reikėjo priglausti prie veidrodžio. Taigi, paslaptis tarsi aiški, tačiau kodėl vienas žmogus žino tai kas kitam tik paistalai arba beprotybė. Tad, ko gero, ir iki mūsų laikų neyrančių kūnų ar raganos kapo prakeiksmas išaiškės tik po kokių 500 metų, kai žmogus pradės suvokti visas gamtos ir žemės jėgas.

Alvydas

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.07.2020 laikas 22:15 Kaip pakelti hemoglobiną be mėsos: produktų sąrašas, kuriuose yra daug geležies
Hemoglobino lygį taip pat galima pakelti šiais produktais: sėlenomis, kviečių košėmis, abrikosais, džiovintais abrikosais, tamsiuoju šokoladu, žaliaisiais obuoliais, grūdų duoną, raudonosiomis vynuogėmis, burokėliais, ankštiniais augalais, migdolais, granatomis, slyvų sultimis, slyvomis, razinomis, ...

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau