- 27.02.2021
- 0.0 Reitingas
- 708 Peržiūros
- Komentarai
Kaip savo „Facebook“ paskyroje pranešė Kanadoje gyvenantis ponas Philippe François, 2021 m. vasario 15 d. jam teko stebėti labai keistą saulėtekį:
Reiškinio VIDEO galima peržiūrėti nuorodoje.
Deja, dabar žiema, ežero vanduo yra padengtas ledu, o saulės atspindys nėra aiškus, todėl negalima tiksliai pasakyti, ar danguje yra dvi saulės, ar tai dar viena atmosferos haliucinacija, kurių šiuo metu yra kažkaip daug:
Šias nuotraukas nufotografavo panelė, vardu Barbara Martens, profesionali fotografė, paklaususi visą žinančių adeptų iš spaceweather.com, kas jai su regėjimų. Adeptai nuramino vargšę moterį, patikindami, kad jai su regėjimu viskas normalu ir kad taip atmosfera lūžta.
Su atmosfera, žinoma, gali atsitikti bet kas, o jei išgerti pusantro litro per naktį, tai iki ryto atmosfera tikrai lūžta kažkaip taip. Tačiau vargu ar kameros piktnaudžiauja, robotai negeria, o pati Barbara po tokios dozės būtų atsidūrusi intensyvioje terapijoje.
Taip pat yra dar vienas variantas, atmosferos atšilimas Mirties žvaigždės pagalbą – įbauginimui, kad debesys pradėtų imti virti. Tada, taip – mėnulį, taip pat laužys ir bus dvi saulės, kaip Tatooine. Tačiau Žemės apylinkėse nėra Mirties žvaigždės - todėl nėra aišku, kas ten yra ir kodėl vyksta atmosferoje lūžiai.
Tuo tarpu Ispanijoje vėl nukrito mėlynas meteoritas:
ENORME BÓLIDO CON MÚLTIPLES FRAGMENTACIONES #SPMN230221 ayer tarde a las 20h27m03s TU (21h27m hora local). Asociado a las Líncidas y captado desde múltiples estaciones, aquí registrado a color por @vicent_ibanyez desde Benicàssim (Castelló). Más detalles: https://t.co/CRfB0fblVv pic.twitter.com/BLGi5Ovnl8
— Red de Investigación Bólidos y Meteoritos (SPMN) (@RedSpmn) February 24, 2021
Kodėl jis krito, iš kur skrido - niekam net neįdomu, nes pagrindinis adeptų susidomėjimas dabar yra prikaustytas prie juodųjų skylių, apie kurias, leidiniai pradėjo rodyti po du ar trys kartus per dieną. Taigi, kaip rašo phys.org, remdamiesi leidiniu „Monthly Notices of the Royal Astronomical Society“, astronomai mano, kad juodosios skylės gali susidaryti iš tamsiosios medžiagos.
Standartiniuose juodųjų skylių susidarymo modeliuose esama bariono medžiagos. Tai reiškia, kad žvaigždės sudarantys atomai žlunga veikdami gravitacijos jėgos ir galiausiai susilieja į juodąją skylę. Tačiau naujasis darbas rodo galimą stabilių galaktikos branduolių, susidedančių iš tamsiosios medžiagos ir apsuptų praskiestos tamsiosios medžiagos aureole, egzistavimą. Šios struktūros gali arba subyrėti į juodąsias skyles, arba likti tamsios materijos branduoliu, kurias kažkodėl visi laiko juodosiomis skylėmis. O, gal tai esama planeta?
Sunku pasakyti, kiek teisinga yra ši hipotezė, nes niekas niekada nematė tamsiosios materijos, nei hipotetinių žvaigždžių ir galaktikos branduolių iš tamsiosios materijos - visa tai yra gražios mokslinės teorijos. Tačiau šios teorijos suteikia naujo peno apmąstymams nybirologams, nes jei Nibiru yra arba neutroninė žvaigždė, arba juodoji skylė, tai kodėl ji taip pat negali būti tamsiosios materijos kamuolys?
Tokiu atveju ją pamatyti bus dar sunkiau nei juodąją skylę, o kontakto su ja pasekmes net sunku įsivaizduoti. Gali būti, kad šis prasidedantis kontaktas paaiškina ne tik vis didėjantį beprotiškų optinių efektų pliūpsnį, bet ir įvairiausius stebuklus, tokius kaip Mandelos efektas ir laiko pagreitėjimas. Šiuo atveju stebuklų tik daugės, kol ateis tos pačios „trys tamsos dienos“, todėl mes stebime įvykių eigą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau