Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2021 » Vasario » 27

Nibiru gali pasirodyti esanti tamsiosios materijos planeta

Kaip savo „Facebook“ paskyroje pranešė Kanadoje gyvenantis ponas Philippe François, 2021 m. vasario 15 d. jam teko stebėti labai keistą saulėtekį:

Nibiru, Planetos, konspirologija, Hipotezės, tamsiosios materijos

Reiškinio VIDEO galima peržiūrėti nuorodoje.

Deja, dabar žiema, ežero vanduo yra padengtas ledu, o saulės atspindys nėra aiškus, todėl negalima tiksliai pasakyti, ar danguje yra dvi saulės, ar tai dar viena atmosferos haliucinacija, kurių šiuo metu yra kažkaip daug:

Nibiru, Planetos, konspirologija, Hipotezės, tamsiosios materijos

Šias nuotraukas nufotografavo panelė, vardu Barbara Martens, profesionali fotografė, paklaususi visą žinančių adeptų iš spaceweather.com, kas jai su regėjimų. Adeptai nuramino vargšę moterį, patikindami, kad jai su regėjimu viskas normalu ir kad taip atmosfera lūžta.

Su atmosfera, žinoma, gali atsitikti bet kas, o jei išgerti pusantro litro per naktį, tai iki ryto atmosfera tikrai lūžta kažkaip taip. Tačiau vargu ar kameros piktnaudžiauja, robotai negeria, o pati Barbara po tokios dozės būtų atsidūrusi intensyvioje terapijoje.

Taip pat yra dar vienas variantas, atmosferos atšilimas Mirties žvaigždės pagalbą – įbauginimui, kad debesys pradėtų imti virti. Tada, taip – mėnulį, taip pat  laužys ir bus dvi saulės, kaip Tatooine. Tačiau Žemės apylinkėse nėra Mirties žvaigždės - todėl nėra aišku, kas ten yra ir kodėl vyksta atmosferoje lūžiai.

Tuo tarpu Ispanijoje vėl nukrito mėlynas meteoritas:

Kodėl jis krito, iš kur skrido - niekam net neįdomu, nes pagrindinis adeptų susidomėjimas dabar yra prikaustytas prie juodųjų skylių, apie kurias, leidiniai pradėjo rodyti po du ar trys kartus per dieną. Taigi, kaip rašo phys.org, remdamiesi leidiniu „Monthly Notices of the Royal Astronomical Society“, astronomai mano, kad juodosios skylės gali susidaryti iš tamsiosios medžiagos.

Standartiniuose juodųjų skylių susidarymo modeliuose esama bariono medžiagos. Tai reiškia, kad žvaigždės sudarantys atomai žlunga veikdami gravitacijos jėgos ir galiausiai susilieja į juodąją skylę. Tačiau naujasis darbas rodo galimą stabilių galaktikos branduolių, susidedančių iš tamsiosios medžiagos ir apsuptų praskiestos tamsiosios medžiagos aureole, egzistavimą. Šios struktūros gali arba subyrėti į juodąsias skyles, arba likti tamsios materijos branduoliu, kurias kažkodėl visi laiko juodosiomis skylėmis. O, gal tai esama planeta?

Sunku pasakyti, kiek teisinga yra ši hipotezė, nes niekas niekada nematė tamsiosios materijos, nei hipotetinių žvaigždžių ir galaktikos branduolių iš tamsiosios materijos - visa tai yra gražios mokslinės teorijos. Tačiau šios teorijos suteikia naujo peno apmąstymams nybirologams, nes jei Nibiru yra arba neutroninė žvaigždė, arba juodoji skylė, tai kodėl ji taip pat negali būti tamsiosios materijos kamuolys?

Tokiu atveju ją pamatyti bus dar sunkiau nei juodąją skylę, o kontakto su ja pasekmes net sunku įsivaizduoti. Gali būti, kad šis prasidedantis kontaktas paaiškina ne tik vis didėjantį beprotiškų optinių efektų pliūpsnį, bet ir įvairiausius stebuklus, tokius kaip Mandelos efektas ir laiko pagreitėjimas. Šiuo atveju stebuklų tik daugės, kol ateis tos pačios „trys tamsos dienos“, todėl mes stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.04.2021 laikas 19:43 Jei vargina plaukų ir galvos odos ligos, rekomenduoju
Nuo pleiskanų ir riebios galvos odos įtrinti mišinį iš 10 dalių spiritinės medetkų trauktinės ir 1 dalies ricinos aliejaus. Nuo sausos galvos odos medetkų trauktinės ir ricinos aliejaus imti vienodomis dalimis.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:25 Lauro lapų paslaptis ir panaudojimo būdai
Lauriuko laukia vienas kelias: į sriubą arba į antrą patiekalą; taip galvoja daugelis iš mūsų. Tačiau taip manome dėl nežinojimo. Lauro lapai turi daug magiškų ir gydomųjų savybių, žinomų nuo seniausių laikų.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:09 Drebulės žievė nuo vyriškų negalavimų
Dažnai prisimenu, kaip kartą pavasarį ėjome su tėčiu į drebulyną. Ką tik buvo nutirpęs sniegas, pradėjo tekėti medžių sula. O tėtis nuo jaunų drebulės šakelių lupo žievę. Prieina prie medžio, nusilenkia jam, atsiprašo ir lupa....

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 13:45 Nerimo ženklai: paaiškėjo, kad Grenlandijoje kadaise nebuvo ledo
Pasaulio trijų didžiųjų ledo dangų stabilumas yra vienas svarbiausių klimato mokslininkų klausimų. Bet kuriam iš jų ištirpus, šimtai milijonai žmonių, gyvenančių žemai esančiose vietovėse, turėtų palikti savo namus....

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 22:34 Didžiažiedė Tūbė Ir Lipikai Nuo Baisių Negalavimų

Kaip puiku, kad mes, žmonės, draugiškai sugyvename su didingais medžiais ir gydomosiomis kvapniosiomis žolelėmis. Juk ir pats žmogus - gamtos dalis. Tai reiškia, kad turime sumaniai ir protingai naudoti dosnias gamtos dovanas savo sveikatos labui.

...

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 17:34 Ėriuko kumpis orkaitėje

Ėriuko kumpis iškeptas orkaitėje tikrai gali būti ne tik eiliniai, bet ir prabangios šventės pietūs. Mėsa nerealiai skani. Turiu pripažinti, kad ėriuko kumpį su kaulu aš gaminau pirmą kartą, bet sakyčiau, kad pasiskaičius daug receptų internete išsirinkau tinkamą ir pavyko viskas labai gerai. Tad...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 07:36 Naminis veganiškas baltasis šokoladas be glitimo
Veganiškas baltasis šokoladas vis dar ganėtinai sunkiai randamas įvairiuose prekybos centruose, o ir suradus - kaina ganėtinai didelė. Todėl sugalvojau gerą išeitį - iš įvairių internete rastų receptų susidėliojau savąjį ir pasigaminau baltąjį šokoladą savo virtuvėje. Niekada pati nebuvau gaminusi b...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 05:59 Sočios virtų kiaušinių salotos su rūkyta šonine
Sočios, maistingos ir mūsų šeimai labai patinkančios salotos su virtais kiaušiniais. O jeigu yra kiaušinis, privalo būti ir avokadas. Dar pridėkime rūkytos šoninės ir turime nuostabų rezultatą.

Skaityti daugiau