Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 11

Niekada nedarykite to su savo vestuviniu žiedu, jei norite turėti laimingą ir ilgą santuoką!

Visų pirma, jaunikio ir nuotakos žiedai turi būti vienodi. Kartais būna, kad nuotakos žiedas daromas storesnis už jaunikio žiedą. Tai gali blogai paveikti šeimyninių santykių harmoniją.

Laikoma blogu ženklu duoti kam nors matuotis savo vestuvinį žiedą. To negalima daryti nei prieš vestuves, nei po jų. Manoma, kad tokiu būdu atiduodama santuokos laimė, o mainais paimami skandalai ir nesusipratimai šeimyniniam gyvenime. Jeigu jau nepavyksta išvengti žiedo pasimatavimo, tada reikia jį padėti ant kokio paviršiaus, bet neduoti iš rankų į rankas.

Šiais laikais galima pasirinkti kokius tik nori žiedus: paprastus arba papuoštus akmenimis ar piešiniais. Vestuvinius žiedus geriausia rinktis paprastus, lygius. Laikoma, kad tų, kurie nešioja lygius žiedus, ir gyvenimas bus ramus ir geras.

Norite žiedų su ornamentais? Tada tegu jie būna iš lanksčių linijų – ir jūsų gyvenimas bus lankstus.

Jei kiekvienas žiedas pagamintas iš dviejų aukso rūšių – tai blogas ženklas. Sako, sutuoktiniai nebus sąžiningi vienas su kitu, gyvens dvigubą gyvenimą.

Pagal tradiciją žiedus perka jaunikis. Prieš tai, kai žiedai pateks į jūsų namus, tris kartus pasakykite: „Ilgam ir laimingam gyvenimui. Amen!“

Neleiskite, kad jūsų žiedus mūvėtų kas nors kitas.

Sakoma, kad negalima žiedų nusimauti. Bet jei žiedas visą laiką bus ant jūsų piršto, tai gali netgi neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Žiedas blokuoja energijos tekėjimą, todėl nešioti jį reikia ne ilgiau, negu 4 valandas per parą.

Jei nutiktų taip, kad kažkuris sutuoktinis pamestų žiedą, reikia kuo greičiau padaryti tikslią jo kopiją, ne ilgiau, kaip per savaitę.

O jeigu jūs suradote kieno nors žiedą – tai ženklas, kuris lemia greitas vestuves, ar atsiradimą šeimoje kažko naujo. Bet rasto žiedo pas save laikyti ar dėvėti nereikėtų. Geriau perlydyti į kitą papuošalą.

Niekada nemėtykite žiedo! Supykęs vienas iš sutuoktinių gali mesti žiedą kitam į veidą, taip negalima daryti. Šis žiedas turi būti jūsų šeimos talismanas ir turi apsaugoti jus nuo nelaimių.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 21:24 Antifa and Black Lives Matter rioter present at Capitol Hill arrested and charged by feds
A prominent progressive activist and Antifa and Black Lives Matter rioter who was seen leading people into the U.S. Capitol on Jan. 6 during that day’s civil unrest has been charged by the Department of Justice.

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 21:24 ‘Q-Anon’ bears striking resemblance to Bolshevik psy-op from 1920s known As ‘Operation Trust’

“Operation Trust” was a Bolshevik counterintelligence operation run from 1921 to 1926 aimed at neutralizing opposition by creating the false impression that a powerful group of military leaders had organized to stop the communists’ takeover.

...

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 21:00 America up in flames like Democrat-run cities across America is the left’s goal for Joe Biden’s presidency
Informed people know that the far left has desires, designs, and determination to overthrow America because we have been a beacon of freedom for hundreds of years. They want that light extinguished forever.

Skaityti daugiau