Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 11

NSO rimtai domisi Sakurajima ugnikalniu. Kam tai?

Dėl kažkokios nelabai aiškios priežasties japonai tradiciškai mėgsta ilgai žiūrėti į savo ugnikalnius, randami tame estetinį malonumą. Akivaizdu, kad dėl to, arba tam tikrų priežasčių rugsėjo 8 dieną, buvo pastatyta kamera kuri filmavo Sakuradžima (Sakurajimo) ugnikalnį, kurio vaizdą buvo galima matyti internete ir mėgautis meditacijomis nesikeliant nuo sofos.

Taigi 2020 m. spalio 6 d. ugnikalnį stebėjęs ponas willymaze32 pašoko nuo sofos, griebė telefoną ir pradėjo filmuoti ten pasirodžiusias anomalijas:

Kadangi japonai, be sakurų, mėgsta įvairiausias programines įrangas, skirtus atvaizdams redaguoti, šis vaikinas tiki, nors vaizdo įrašo komentaruose kitas bičiulis rašė, kad jo žmona tą patį matė ir dieną prieš tai. Tačiau, taip stebuklingai sutapo, kad spalio 5 d. iš tos pačios kameros buvo nufilmuotos tos pačios šviesos:

Kadangi tiek daug sutapimų nebūna, tai, greičiausiai vaizdo įrašai yra tikri. Pirmasis, nors ir nekokybiškas, tarsi antrasis video kokybiškesnis, labiau informatyvesnis – vaizdo įrašo pabaigoje šviesos įgauna apie 10-20 kilometrų per sekundę kosminį greitį, todėl čia nėra UAV (bepiločiai) ar panašiai. NSO pataikė į vaizdo įrašą, be to NSO labai didelis.

Aišku, ten jį pamatyti, žinoma, labai blogai, bet mums tai nerūpi – svarbiausia, kad NSO buvo, bet to jis ugnikalnį praskriejo dvi dienas iš eilės. Galbūt, žinoma, „marsiečiai“ taip pat mėgsta grožėtis ugnikalniais, bet jų atvykimas labiau susijęs su tuo, kad Sakuradžima yra ne tik ugnikalnis, bet ir viena iš Airo supervulkano kalderos viršūnių.

Ateiviai, NSO, Sąmokslas, Seismologija, konspiracija, Nepaaiškinama

Be to, kad Aira – tai ugnikalnis, mažai nusileidžia Jeloustounui, prieš kiek laiko tai gerai ir išsamiai parodė AllaRa grupė – Aira ir Jeloustounas kažkaip yra vienas su kitu susiję: bet kokia veikla tarp jų yra sinchroninė:

Mes tikime, kad „marsiečiai“ apie visa tai žino daugiau, tačiau, kaip mes patys gerai žinome – nuo rugsėjo Jeloustouną purto gerai ir yra visi ženklai apie magmos išsivešimą:

Ateiviai, NSO, Sąmokslas, Seismologija, konspiracija, Nepaaiškinama

Todėl, turint omenyje tokį Geltono akmens aktyvumo padidėjimą ir vėlesnį didelį ateivių susidomėjimą Airu, reikia pagalvoti, kad netrukus arba ten, arba ten sprogs, todėl stebėkime įvykių raidą. O, aš savo ruoštu norių pabrėžti, kad tai nėra pagrįstą mokslo faktais, todėl mano išsakyta nuomonė yra dar viena iš hipotezių...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.10.2020 laikas 17:51 Kada nugarą šildyti pavojinga
Tarp mano pažįstamų sklando nuomonė - jei suskaudo juosmenį, iškart jį pašildyti, t y. patepti kokiu nors šildančiu tepalu ir apvynioti vilnone skara, įlįsti į karštą vonią arba, jei yra galimybė, nueiti į pirtį ir gerai pasikaitinti....

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:18 Medus mažina cholesterolio kiekį

Jau daug metų stengiuosi gydytis liaudiškomis priemonėmis. Iš vienos pusės, dėl ekonomijos, o iš kitos pusės - dėl naudos sveikatai. Prie kelerius metus man buvo nustatytas padidėjęs cholesterolis.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 20:50 Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas
Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs! Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 19:12 Receptai: kuo naudingos tavo sveikatai kalendrų sėklos?

Ne kartą ir pati išbandžiau nemažai jūsų receptų, gydžiau jais ir savo vaikus. Šiandien norėčiau papasakoti, kaip išmokau kovoti su pilvo pūtimu.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 17:42 Spanguolių Tepalu Gydome Viską: Skaudulius, Pragulas, Nudegimus, Žaizdas
Mūsų šeima turi vieną paprastą receptą, kurį naudojame ne vienerius metus. Naudojo mūsų prosenelės, o dabar ir mes. Šis tepalas gerai gydo bet kokias žaizdas ir nudegimus. Tai dėl spanguolių, kurios malšina uždegimą ir greitai užgydo visus skaudulius....

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 15:40 Juodojo Voro “Amžinoji knyga”

Mišelio Nostradamo vardas jau seniai žinomas daugeliui, tam tikra prasme jis tapo žodžio „pranašas“ sinonimu. Tačiau, kai kurių tyrinėtojų nuomone, Nostradamo aiškiaregystės dovaną išugdė jo mokytojas, kurio aiškiaregystės taip ir liko garsaus mokinio šlovės šešėlyje. Kalba eina apie ...

Skaityti daugiau