Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 2

Incidentai su NSO auga – geometrine progresija

Kartas nuo karto supažindindamas skaitytojus su labiausiai aptarinėjamais vaizdo įrašais, kuriuose užfiksuoti arba NSO, ar net nepaaiškinami reiškiniai ar objektai, dar prieš keletą metų dažnai kartojau: a) pasaulis įžengia į pokyčių erą; b) netrukus pamatysime ir ne to.

Ir dabar, po poros metų, kalbat apie NSO, pokyčiai atėjo - atėjus kovidui, mes juos matome visame gražume, todėl pereiname prie b) punkto. Taigi.

Teksasas, 2020 m. Spalio 19 d .:

Šį didžiulį NSO, skriejantį virš namo, užfiksavo speciali lauko stebėjimo kamera. Jos savininkas ufologams sakė, kad kamera yra brangi ir skirta fotografuoti infraraudonųjų spindulių šviesoje, tai yra, iš tikrųjų, jei tai nebūtų buvęs naktinio matymo prietaisas. Vyras nebūtų matęs šių skraiduolių, net jei jis būtų kabojęs tiesiai virš galvos.

Tai Oklahoma, spalio 28 d. atrodo, kad tai pat tokio tipo skraiduolis nusileido, kuris, labai išgąsdino vietos gyventojus:

Patikslinsiu: sugedę transformatoriai dega mėlynai, šiltnamiai laukuose - monotoniškai apšviečia dangų, avarijų ten nebuvo, taip pat - tai yra, Rembo neišėjo iš miško, degalinės jis nepadegė - vietiniai žmonės aiškinosi.

Kalifornija, spalio 28 d .:

Belgija, spalio 23 d .:

Šviesos kamuoliai, kabantys virš tam tikros teritorijos, šiandien nėra retas reiškinys. Niujorkas, spalio 30 d .:

Žmonės mato daug tokių šviečiančių kamuoliukų, šviesų. Tačiau ryškios sferos ir didžiulės, išskirtiniais atvejais, kurios užfiksuojamos už keliasdešimt kilometrų, vaizdo įrašuose „YouTube“ vartotojai per visą laikotarpį įkėlė tik penkis kartus. Tai išskirtiniai vaizdo įrašai.

Taigi kažkoks ateivių buvimas Žemėje yra daugiau nei akivaizdus - žmonija dar negali sukurti tokio ryškaus skraidančio šviesos šaltinio. Nors viskas gali būti daug sudėtingiau.

Šiandien tinkle pasirodė vaizdo įrašas, kuris buvo nufilmuotas, kaip rašo, 2012 metų rugsėjį, ir labai keista, kad tokia sensacinga vaizdo medžiaga tiek metų gulėjo kažkieno darbastalyje.

Kiek tai sensacinga - spręskite patys:

Spalio 31 d. MUFON portalas paskelbė, asmens vaizdo įrašą, kuriame objektas taip pakabino apie 45 minutes, tačiau jis nežino, kas tai yra. Iš pradžių jis manė, kad tai kažkoks didžiulis paukštis ar net skraidanti reptilija, tačiau atidžiau panagrinėjus paaiškėjo, kad tai tarsi lėktuvas – keleivinis lėktuvas, sustingęs atmosferoje.

NSO, Nepaaiškinama, konspiracija, Ateiviai

Niekas nežino, kaip paaiškinti šį stebuklą ir panašius stebuklus, vis dėlto daugeliui žmonių, įskaitant ufologus, atrodo, kad mūsų ir tarsi pažįstamas pasaulis turi tam tikrus virtualios/papildytos realybės elementus. Todėl, kadangi, pastaruoju metu „marsiečių“ pastebėta daug – stebuklų pasipils tarsi iš rago, todėl stebime kas dedasi ne tik ant žemės, bet ir danguje...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau