Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 15

Nuo skausmų gelbsti garstyčios ir medus

Norėčiau pasidalinti tepalo, kuris gali palengvinti sąnarių skausmus, sergant sąnarių uždegimu, receptu. Taip susiklostė mano gyvenimas, kad teko prekiauti turguje atviroje palapinėje. Sniegą, vėją, darganą ir lietų - viską teko patirti savo kailiu. Kartą labai pradėjo mausti kelio sąnarį. Daug ką išbandžiau, norėdama atsikratyti sąnarių skausmų, bet niekas negelbėjo. Skausmas baisiai išsekino. Matyt, ir mano veidas turėjo tokią skausmingą išraišką, kad viena pagyvenusi moteris, iš manęs pirkusi vaisius, paklausė, kas man. Papasakojau jai apie varginančius sąnarių skausmus. Ji labai pagailėjo manęs ir papasakojo, kad jai jau 80 metų. Kažkada gyvenimas buvo labai įdomus: dirbo miuzikhole. Gastrolės, repeticijos, pasirodymai... Krūvis milžiniškas, todėl kartais skaudėdavo sąnarius, o gydytis
nebuvo kada. Tada viena aktorė jai davė tepalo nuo sąnarių skausmo receptą:

sąnariai, garstyčios, medus, liaudies medicina, liaudies receptai

  • 1 valgomasis šaukštas sausų garstyčių;
  • 1 valgomasis šaukštas saulėgrąžų aliejaus;
  • 1 valgomasis šaukštas medaus.

Viską sumaišyti, vandens vonelėje kaitinti, kol susidarys vienalytė masė. Paruoštu tepalu įtrinti skaudančias vietas. Po tam tikro laiko sąnarių skausmas gerokai atlėgs.

sąnariai, garstyčios, medus, liaudies medicina, liaudies receptai

Paskui visos artistės naudojo tik šį tepalą, juk visada reikėjo būti geros formos. Todėl ta moteris šią priemonę rekomendavo ir man.

Paskui mano gelbėtoja apsisuko ant pirštų galiukų (o juk jai buvo 80 metų!) ir, palinkėjusi man geros sveikatos, gracingai nuėjo tolyn. Jos tepalas man iš tiesų padėjo! Sąnarių daugiau nebeskauda.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.09.2020 laikas 13:49 Ežiuolė - sveikatai stiprinti
Pastebėta ir moksliniais tyrimais pagrįsta, kad visų užkrečiamųjų ligų, epidemijų/pandemijų atvejais nesuserga arba lengvai serga asmenys su stipria imunine sistema.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 13:14 Kas naujo Veneroje? Aiškėja naujų įdomybių
Venera praeitą savaitę nesitraukia iš viso pasaulio akiračio dėl labai intriguojančio fosfino dujų atradimo, tačiau kaimyninė planeta slepia ir daugiau įdomybių. Pavyzdžiui, kokia buvo jos geologinė (afroditologinė?) praeitis?...

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 08:03 Kodėl į kavos puodelį reikia įberti žiupsnelį druskos
Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo dienos be puodelio skanios kavos. Ji įprastai gardinama cukrumi, pienu ar grietinėle, tačiau kai kurie į kavą įberia druskos ir sako, kad tai pagerina gėrimo patirtį.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau