Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 28

Šis receptas iš pirmo karto pašalins sąnarių skausmą ir traškėjimą

Mes visi žinoma, kas yra sąnarių skausmas. Velniškai nemalonus. Ir beveik neišvengiamas visiems, kurie visą dieną sėdi prie kompiuterio. Ypač šios problemos pradeda ryškėti nuo 45 metų. O kas, jei skausmas pradeda ryškėti nuo 25-30?

Žinoma, sąnarių skausmą gali sukelti ir kitos priežastys, o ne sėdimos. Tai yra sužalojimai, perkrovos, lūžiai, artritas ir reumatas (sveikatos patarimai - paranormal.lt).

Pasigaminkime, paprasta liaudišką receptą namuose, kuris palengvins jums gyvenimą, jums reikės:

1 šaukštas medaus

1 šaukštas garstyčių (aštrus);

1 šaukštas smulkiai maltos druskos;

1 šaukštas vandens.

Paruošimas:

kruopščiai išmaišykite visus ingredientus iki vientisos masės. Tada supilkite jį į kremui skirtą indelį ar į bet kurį kitą indą.

Naudojimas:

kai kitą kartą patirsite sąnarių diskomfortą, tiesiog patepkite skaudamą vietą šiuo „kremu“. Tada uždenkite jį plastikiniu maišeliu ir užriškite šiltu šaliku ant viršaus. Pageidautina, kad pastarasis būtų pagamintas iš vilnos.

Toks kompresas turėtų būti naudojamas nuo pusės iki dviejų valandų. Geriausia šią procedūrą atlikti prieš miegą, kad po „gydymo“ sąnariai galėtų pailsėti. Ryte nuplaukite „kremą“.

Pakartokite šį procesą 4-5 dienas iš eilės. Poveikį pajusite jau po pirmo naudojimo kurso, tad motyvuoti jus nebereikės.

Svarbu atsiminti, kad pats mišinys turėtų būti laikomas šaldytuve, ir ne ilgiau, kaip 5-6 dienas.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar