Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 7

Pagrindinė vėžio priežastis: kodėl ji slepiama!

Nobelio premijos laureatas dr. Otto Warburgas aptiko, kas yra pagrindinė vėžio priežastis...

Nobelio premijos laureatas gydytojas Otto Warburgas visa savo gyvenimą skyrė vėžio priežastims tirti.

Gydytojas Warburgas buvo vienas iš XX a. biologų. Jis atrado, kad pagrindinė vėžio priežastis yra kūno rūgštingumo pakitimas. Tai reiškia, kad „rūgštinės“ aplinkos lygis organizme pH yra mažesnis už 7,365 normą. (paranormal.lt)

Remiantis tyrimo rezultatais, Warburgas padarė išvadą, kad esant žemesnei pH (6,0), pastebima pieno rūgšties susidarymas, padidėja CO2 koncentracija, o tai reiškia vėžio ląstelių aktyvavimą ir augimą.

Warburgas buvo įsitikinęs, kad egzistuoja tiesioginis ryšys tarp deguonies molekulių, reikalingų išlaikyti sveikas ląsteles, ir pH lygio. Kuo didesnis kūno pH (kuris yra šarminis), tuo didesnė bus deguonies molekulių koncentracija ir atvirkščiai.

1931 m. Dr. Warburgas buvo apdovanotas Nobelio medicinos premija už tokį svarbų atradimą. Jis padarė svarbų teiginį: „Vėžys yra rūgštus, o sveikas - šarminis. Vanduo suyra į H+ ir OH- jonus, kai H+ perteklius rodo rūgštinę reakciją, OH-perteklius, atitinka šarminę reakciją. "

Auglių metabolizmo tyrimai leido Warburgui pateikti tokią versiją:

„Visoms vėžio formoms būdingi du simptomai: acidozė ir hipoksija (deguonies trūkumas). Būtent šie du pagalbiniai veiksniai yra dvi tos pačios monetos pusės, tai yra, kur yra stebimas vienas veiksnys, ten bus nustatytas ir antras. Visoms sveikoms ląstelėms reikalingas deguonies sodrinimas, ir tik vėžinės ląstelės gali vystytis be jo - tai taisyklė, kuri neturi jokių išimčių. Pakanka sumažinti deguonies tiekimą sveikoms ląstelėms tik 35%, 48 valandas ir jos gali tapti vėžinėmis.“

Warburgas paaiškino, kad pagrindinė vėžio priežastis yra deguonies trūkumas, kuris sukuria rūgštinę aplinką organizme. Be to, dr. Warburgas nustatė, kad vėžio ląstelės yra anaerobinės (nesugeba įkvėpti deguonies) ir negali išgyventi  esant dideliai deguonies molekulių koncentracijai, kuri pastebima prie dominuojančios šarminės reakcijos.

Žinoma, kad deguonies trūkumas nėra pirminė vėžio atsiradimo priežastis. Didelę problemą sudaro į mūsų organizmą patekę toksinai. Tačiau, didelę reikšmę turi ir žmogaus pagalbą joms susidaryti... jei organizme atsiranda pakitusios ląstelės, o juos kvėpuoja primityviu būdu – vietoj deguonies naudoja cukrų.

Ką mes galime padaryti, šarminti savo organizmą, aprūpinti mūsų organizmą deguonimi, mažiau valgyti užteršto maisto... nors jeigu mes vartosime daržoves, natūralų maistą mūsų organizmas gaus ir tam tikrą kiekį deguonies...  žinoma, ne visos daržovės ir sėklos, vaisiai mūsų organizmą ir šarmina (galima paskaityti). O pagrindas mielieji, meskite iš savo namų cukrų. Gamtoje jis gi neauga :), tai žmogaus sukurtas produktas! Žinoma, kad vandenilio peroksidas – deguonis. (o kaip juo naudotis, gydytojai to nepataria, taip pat galite rasti čia). Jis suteikia organizmui deguonies.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta