Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 7

Pagrindinė vėžio priežastis: kodėl ji slepiama!

Nobelio premijos laureatas dr. Otto Warburgas aptiko, kas yra pagrindinė vėžio priežastis...

Nobelio premijos laureatas gydytojas Otto Warburgas visa savo gyvenimą skyrė vėžio priežastims tirti.

Gydytojas Warburgas buvo vienas iš XX a. biologų. Jis atrado, kad pagrindinė vėžio priežastis yra kūno rūgštingumo pakitimas. Tai reiškia, kad „rūgštinės“ aplinkos lygis organizme pH yra mažesnis už 7,365 normą. (paranormal.lt)

Remiantis tyrimo rezultatais, Warburgas padarė išvadą, kad esant žemesnei pH (6,0), pastebima pieno rūgšties susidarymas, padidėja CO2 koncentracija, o tai reiškia vėžio ląstelių aktyvavimą ir augimą.

Warburgas buvo įsitikinęs, kad egzistuoja tiesioginis ryšys tarp deguonies molekulių, reikalingų išlaikyti sveikas ląsteles, ir pH lygio. Kuo didesnis kūno pH (kuris yra šarminis), tuo didesnė bus deguonies molekulių koncentracija ir atvirkščiai.

1931 m. Dr. Warburgas buvo apdovanotas Nobelio medicinos premija už tokį svarbų atradimą. Jis padarė svarbų teiginį: „Vėžys yra rūgštus, o sveikas - šarminis. Vanduo suyra į H+ ir OH- jonus, kai H+ perteklius rodo rūgštinę reakciją, OH-perteklius, atitinka šarminę reakciją. "

Auglių metabolizmo tyrimai leido Warburgui pateikti tokią versiją:

„Visoms vėžio formoms būdingi du simptomai: acidozė ir hipoksija (deguonies trūkumas). Būtent šie du pagalbiniai veiksniai yra dvi tos pačios monetos pusės, tai yra, kur yra stebimas vienas veiksnys, ten bus nustatytas ir antras. Visoms sveikoms ląstelėms reikalingas deguonies sodrinimas, ir tik vėžinės ląstelės gali vystytis be jo - tai taisyklė, kuri neturi jokių išimčių. Pakanka sumažinti deguonies tiekimą sveikoms ląstelėms tik 35%, 48 valandas ir jos gali tapti vėžinėmis.“

Warburgas paaiškino, kad pagrindinė vėžio priežastis yra deguonies trūkumas, kuris sukuria rūgštinę aplinką organizme. Be to, dr. Warburgas nustatė, kad vėžio ląstelės yra anaerobinės (nesugeba įkvėpti deguonies) ir negali išgyventi  esant dideliai deguonies molekulių koncentracijai, kuri pastebima prie dominuojančios šarminės reakcijos.

Žinoma, kad deguonies trūkumas nėra pirminė vėžio atsiradimo priežastis. Didelę problemą sudaro į mūsų organizmą patekę toksinai. Tačiau, didelę reikšmę turi ir žmogaus pagalbą joms susidaryti... jei organizme atsiranda pakitusios ląstelės, o juos kvėpuoja primityviu būdu – vietoj deguonies naudoja cukrų.

Ką mes galime padaryti, šarminti savo organizmą, aprūpinti mūsų organizmą deguonimi, mažiau valgyti užteršto maisto... nors jeigu mes vartosime daržoves, natūralų maistą mūsų organizmas gaus ir tam tikrą kiekį deguonies...  žinoma, ne visos daržovės ir sėklos, vaisiai mūsų organizmą ir šarmina (galima paskaityti). O pagrindas mielieji, meskite iš savo namų cukrų. Gamtoje jis gi neauga :), tai žmogaus sukurtas produktas! Žinoma, kad vandenilio peroksidas – deguonis. (o kaip juo naudotis, gydytojai to nepataria, taip pat galite rasti čia). Jis suteikia organizmui deguonies.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2020 laikas 10:17 Teleportacija jau egzistuoja, tačiau yra problema

Eksperimentiškai tai buvo patvirtinta dešimtajame dešimtmetyje. Jau seniai žinome, kad įmanoma kvantiniu lygiu iš vienos vietos į kitą teleportuoti daleles. Fizikos dėsniai nedraudžia žmonių ar kitų objektų dematerializuoti į siurrealistinį dalelių debesį vienur ir rematerializuoti kur nors toli,...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 21:15 Nepaisant astronominių išlaidų, rytoj bus paskelbta antroji karantino banga

Per pastaruosius dešimt metų kiekvienas save gerbiantis socialinis tinklas įsigijo žymę #Twosuns (dvi Saulės), pagal kurią žmonės skelbia nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus, kurios „neįsirašo“ į pasaulinius rėmus pagal „protingus dėdes iš televizoriaus“. Kartais Nibiru...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 19:42 Kada prasidės kosminės kovos dėl Amerikos?

Po fenomenalios istorijos Naujajame Džersyje, kur NSO pakibo virš kelio ir šimtai žmonių spoksojo į jį, pareigūnai dėjo precedento neturinčias pastangas, panašias į 1947 m., įrodinėdami, kad žmonės matė „dirižablį“. Žmonėms, mačiusiems vaizdo įrašą tik YouTube paaiškinimas atrodė pana...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau