Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 23

Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis dar vertingi, dar svarbūs. Tačiau įtampa darosi nepakeliama.

Pamėginkite ilgą laiką išlaikyti ištiesta ranka kokį nors nesunkų daiktą. Pavyzdžiui, stiklinę vandens. Gryni niekai, tiesa? Tačiau praėjus pusvalandžiui, įtampa bus siaubinga. Arba pastatykite stiklinę ant stalo ir pasakykite: “Aš daugiau negaliu”. Ne “nenoriu”, o būtent “negaliu”.

Jūs dar ilgai jausite nuovargį, tarsi po sunkaus darbo, o juk viso labo laikėte stiklinę. Nesvarbu, moka jums už tai, ar nemoka, netgi už atlyginimą ilgiau neišsilaikysite. Nuovargio ir įtampos užmokestis nepašalins.

Vienas žmogus kuria įtampą, kitas – kenčia. Jam nesinori pastatyti stiklinės ant stalo. Tačiau jėgos galiausiai baigiasi, kaip ir kantrybė. Įtampa pati savaime nepraeis, prie jos neįmanoma įprasti, ji vis stiprės sulig kiekviena minute, nežiūrint į valios jėgą ar meilę žmogui, kuris verčia jus laikyti tą stiklinę.

Štai šis įtampos jausmas – pats patikimiausias žūstančių santykių ženklas. Antrasis poros narys daro bendravimą nepakeliamu. Peržengia visas ribas, daro spaudimą, perša savo nuomonę, taškosi emocijomis, švaistosi pretenzijomis ir reikalavimais. Tarsi pats to nepastebėdamas. Jis elgiasi egoistiškai. O jūs laikote stiklinę ištiestoje rankoje, sukandę dantis. Argi tai toks sunkus darbas? Labai sunkus. Nes niekas negali ištverti nesibaigiančios įtampos ilgą laiką. Tai kankynė.

Jeigu ėmėte ieškoti priežasties neatsakyti į skambutį, jei pradėjote atidėlioti laiškus, jei vien mintis apie pokalbį su žmogumi ima kelti įtampą ir vaikišką norą išsisukti nuo susitikimo – santykius galima laidoti.

Jei pabendravę jaučiatės išsunkti, netekę jėgų, tarsi po sekinančio darbo – santykiai mirė.

Jeigu kitas žmogus nenori atsimerkti ir pamatyti, kaip sunku jums laikyti stiklinę – tokie santykiai neturi prasmės. Nors akivaizdaus konflikto nėra, niekas niekam nepadarė nieko blogo, nepasakė grubaus žodžio… Tačiau įtampa apčiuopiama ir stiprėja. Galiausiai konfliktas tampa neišvengiamu.

O galima tiesiog pastatyti stiklinę ant stalo ir pasakyti: atleisk, toliau tęsti negaliu, man tai nepakeliama. Ir tasai, kuris nepaisė ribų, kuris tą įtampą sukūrė, labai nemaloniai nustebs ir netgi įsižeis. Kas čia nei iš šio, nei iš to atsitiko?

Tačiau jis žino, kas atsitiko. Širdies gelmėje puikiausiai žino, tik nenori pats sau prisipažinti.

Pirmasis įtampos ženklas – kai siekiama priversti. O gyvi santykiai prievartos nepakelia, jie nuo jos žūsta. Santykių agonijos trukmė gali būti pati įvairiausia, kaip ir žmonių kantrybės atsargos.

Tačiau tai – santykių galas. Meilės, draugystės, simpatijos… Toliau seka vergija. Nors vergija juk irgi santykiai, tiesa? Negyvi santykiai.

Šaltinis

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau