Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 10

Papildomi komentarai temai „Projektas Blue Beam ir nauja pasaulio tvarka”

Jėzus tarė: pažink tai, kas yra prieš tavo akis, ir tai, kas yra nuo tavęs paslėpta, tau bus atidengta, juk nieko nėra paslėpta, kas neišaiškėtų. (Evangelija pagal Tomą 5)

1 dalis Projektas „Blue Beam“ Ir Nauja Pasaulio Tvarka

Vis dėl to informacija apie projektą Blue Beam (BB) iš manęs pareikalavo daug energijos. Rašyti tokius dalykus (nors 70 proc. tai buvo vertimai) yra be galo sunku. Sutinku su ta nuomone, kad koncentruotis per daug į blogį nėra sveika, tai pajaučiau savo kailiu. Tačiau, kita vertus, mastyti ir matyti tik pozityvią gyvenimo puse yra pernelyg lengva ir neatsakinga. Taigi bandau matyti abi puses.

Čia yra daugumos žmonių problema - nesidomėti tai kas yra nemalonu ir slėptis tik vienoje iš pusių. Tada ir numirti lengviau, kai nežinai viso ko priežasčių ir pasekmių spektro. Taigi, jeigu aš neišmoksiu vienodai blaiviai, šaltai ir objektyviai vertinti blogio, bus sunku priimti pamokas, kurias šiandien kaip niekad intensyviai pateikia gyvenimas. Bet kiekvienam yra savo. Tiesiog nieko neįpareigojančiai bandau perteikti savo asmeninę patirtį.

Projektas Blue Beam, globalinis antikristo (sen. gr. Antichristos) diktatūros įvedimo scenarijus, nauja pasaulio tvarka (New World Order) bei panašios globalistų niekšybės yra tik maži karoliukai dideliame biseryje. Tai tik nedidelis žingsnis didelėje šachmatų partijoje. Jeigu žiūrėti tik į šį projektą tiesiogiai, be platesnio filosofinio konteksto, žinoma, jog tai atrodys absurdiška ir baisu. Tačiau reiktų pažvelgti į bendrą vaizdą, kas gi iš tikrųjų čia vyksta tame Visatos kampelyje, t.y. Žemėje. O Žemėje, kaip ir visoje Saulės sistemoje vyksta didelės transformacijos.

Visa Saulės sistema priartėjo prie taško, kuriame jau nebegali sukristi į vieną krūvą daug negatyvių aplinkybių. Naujų, trasformuojančių energijų akivaizdoje žmogaus sąmonė baigia atrakinti paskutinius portalus perėjimui į penktą, o kartu ir į šeštą vibracijų lygmenį. Aš nemoku tų vibracinių lygmenų išmatuoti, todėl šį terminą skolinuosi iš New Age žodyno. Bet iš kvantinės teorijos žinau, jog tie realybės lygmenys realūs, kaip ir mūsų apčiuopiamas pasaulis. Apie tai ne kartą rašiau, todėl nesustosiu.

Ir kuo labiau šis laisvėjimo bei sąmonės prabudimo procesas intensyvės, tuo daugiau sulauksime ne tik planų, bet ir žiaurių mėginimų įvesti totalinę kontrolę bei naują pasaulio tvarką - NWO. Apie tokią tvarką visada svajojo tie, kurie rašo tokius scenarijus kaip BB. Ir tai prasidėjo daug ankščiau negu rasistas Cecil Rhodes 18 a. antroje pusėje įsteigė pirmąjį oficialų Antikristo (sen. gr. Antichristas)  plano darbinį organą - Apskritojo stalo draugiją.

Žmogaus sąmonės laisvėjimo ir planų įvesti NWO procesai nėra atsiejami vienas nuo kito. BB ir NWO yra geriausias naujų vibracijų ir sąmonės pasikeitimų indikatorius. Nors situacija dabar atrodo dramatiškesnė, tačiau geresnė nei anksčiau. Priešas atidengia visas savo kortas ir pradėjo veikti atvirai, nes suvaldyti nei jų vibracijų pasaulį senomis priemonėmis - nebeįmanoma.  Ir elito desperatiški veiksmai rodo jų didelį susirūpinimą tuo, jog sistema (matrica) gali tapti nekontroliuojama ir pasisukti ne ta kryptimi. Kryptimi, kurios pasaulio galingieji nelabai nori.

Nors skamba kontraversiškai, tačiau Blue Beam ir kiti panašūs globaliniai žmonijos pavergimo scenarijai parodo, kad žmogaus sąmonė bunda teisinga kryptimi, nepaisant žiaurių bandymų viską slopinti, kontroliuoti ir įvesti vieną vieningą pasaulinę totalitarinę valstybę - New World Order. Tie, kurie stovi už globalinių įvykių kardo ir tampo bilderbergerių ar illuminatų virveles, puikiai suvokia, kad tai yra paskutinis šansas, paskutinė kova. Kas jie bebūtų, ar į drakonus panašūs ateiviai, ar puolę angelai, ar maskuočių meistrai reptilijos-humanoidai, jie kaip niekas kitas tiki tuo, jog atgal kelio nėra ir sustoti neįmanoma. Jie šventai įsitikinę, jog pavyks bent didesnę dalį sielų nuvesti į tą vagą, kuri jiems reikalinga. Jie negali sau leisti prarasti žmogaus, kaip energetinės melžiamos karvės, nes tada jų pačių likimas pakibtų ant plauko.

Tai yra patys tikriausi parazitai, kurie jausdami, jog gali prarasti paskutinį maitintoją, nori prisigerti kraujo iki soties. Ir kuo labiau toks parazitų apsėstas organizmas sveiksta, tuo kenkėjų įkandimai darosi gilesni ir skaudesni. Yra tokia gamtoje parazitų rūšis, kuri siurbdama kraują, į aukos organizmą prileidžia nuodų, kurie veikdami nervų sistemą sukuria euforijos, malonumo, pasitenkinimo jausmą. Būtent taip veikia šitie David Dicke, George Kavassilas ir kitų autorių aprašyti reptilijų-drakonų ir žmonių išvestos genetinės kraujo linijos- valstybių ir korporacijų valdovai. Jie maitina protą iliuzijomis per televizorių dėžes tam, kad patys galėtų laisvai siurbti kraują ir likti nematomi, neapčiuopiami. Tačiau matydami nenumaldomus pokyčius, jie dar negali susitaikyti su ta mintimi, kad puota baigiasi ir teks už viską sumokėti.

Nereikia pamiršti, jog visa ta gauja sukčių, masonų, bilderbergerių bei ropliažmogių, iš tikrųjų yra menki padarėliai Visatos didybėje, kurie kenčia dėl savo neapykantos žmogui, dėl savo baisios, apgailėtinos padėties. Juk be galo sunku būti tampomais už virvelių mišrūnais, kai žinai, jog neesi laisvas ir priklausai nuo vieno šeimininko, su kuriuo pasirašei kontraktą krauju.

Jie yra kita mūsų pusė. Ji nemaloni, tačiau padedanti susivokti. Ji yra stimulas pabusti iš miego ir pasakyti, jog visa tai, kas suplanuota - yra ne man. Aš nenoriu šito BB scenarijaus, aš juk žmogus ir savo ketinimą siunčiu Visatos informaciniam laukui, kuris, atsišauks į mano norą ir Visata pasitvarkys pagal meilės, harmonijos ir vienybės principus. Aš noriu, kad pasaulis ir žmonija pasveiktų ir ji būtinai pasveiks. Užtenka išreikšti tokį ketinimą meditacijos ar maldos metu ir Visatos informacinis laukas, rezonuos su mūsų norais, o Dievas mus išgirs. Visata, kaip kvantinis rezonatorius, būtinai įsiklausys į tokią širdies maldą, nes tai yra dėsnis. Tačiau kadangi tie patys sąmokslininkai ropliažmogiai per New Age ideologus mus užliūliavo kraštutiniškumuose, migdančiame pozityve, egoizme ir baimėse netekti, tuo pačiu iš mūsų atėmė tuos instrumentus, kurie padeda keistis. Bet iš tikrųjų tie instrumentai niekur nedingo. Jie yra kiekviename iš mūsų, tad metas viską prisiminti.

Projektas Blue Beam, kurį aš aprašiau praėjusiame straipsnyje, pagal Kanados žurnalisto Serge Monast tyrimus (a.a.) yra būtent tas instrumentas, kuris turėtų sukrėsti ir paskatinti keistis, visų pirma pervertinant tą iliuzinį vaizdelį, kurį įpratusios fiksuoti juslės ir centrinė nervų sistema. Tuomet tas vaizdelis, kurį mums pateikia valdžia, žiniasklaida, švietimo sistema, neturės visiškai jokios prasmės.

Prisipažįstu, jog aš asmeniškai netikiu, kad jiems pavyks tas klaikus BB scenarijus. Bet tai yra pati tikriausia pasaulio galingųjų vizija. Jie taip galvoja, svajoja. Tai jų idealas.  Tačiau, nors jie turi valdžią, pinigus, technologijas ir karinę jėgą, žmogaus dvasios pavergti neįmanoma.  

Bet vis dėl to BB informacija kaip niekad vertinga. Ir ačiū Dievui, kad jis leido elito monstrams tokį siaubingą planą sukurti. Ir jokio skirtumo, kas ten danguje kabėtų: ar kryžiai, ar skraidančios lėkštės, ar dar kas nors, esmės tai nekeičia. 

Dėkoju Dievui, kad Jis leido mus pavergti ir kankinti tūkstančius metų per šitą negailestingą žmogų žlugdančią melais apraizgytą sistemą, kurią mes įpratę vadinti pažangia vakarų civilizacija. Juk iš tikrųjų jokios civilizacijos Vakaruose nėra. Nėra jos ir Rytuose. Tai anticivilizacija, antikultūra, kurioje stipresnis visuomet valgo silpnesnį, o gudresnis visuomet užlipa kojomis ant mažesnio, kur viską sprendžia negailestinga rinka su beširdžiais ekonominės eugenikos dėsniais. Tai yra lavonų civilizacija. Tačiau ji graži, spalvota ir kupina neišdildomų emocijų ir gerosios patirties, kuri ateina per kančią ir netektis. 

Šitoje lavonų civilizacijoje kiekvienas žingsnis, kiekvienas laisvesnės minties vingis ar veiksmas stebimas bei kontroliuojamas. Nors mes net neįtariame. O jeigu mintis ar žodis neįtinka į privalomą formatą, tuomet žmogus žlugdomas ir gesinamas įvairiausiomis priemonėmis, priverčiant kentėti ir nešti savo kryžių kiekvieną, kuris mėgina pamatyti ir pasakyti tiesą. Vakarų „demokratinė” civilizacija yra ne tik lavonų kultūra, bet ir mūsų Golgota. Nes per ją žmogus patiria kančią ir būtent per tai pradeda susivokti kas iš tikrųjų yra dvasinis kelias Namo. Dėka šios iliuzinės, antižmogiškos sistemos dėka, kuri kuo toliau tuo labiau beprotiškai įžūlėja, pradedame suvokti, kad iš tikrųjų turime Namus, į kuriuos pats laikas būtų sugrįžti, pirmiausia nusimetant nuo pečių klaikų dvipolio pasaulio pagimdytą priešpriešų ir iliuzijų bagažą.

Bet šitas „gėris” turi ir kitą medalio pusę. Nusikaltimų planavimas neatleidžia nuo atsakomybės tų, kurie pasidavė aklam turto, garbės, valdžios troškimui ir pakibo ant šitos elito ropliažmogių meškerės. Netgi baudžiamajame kodekse yra kokia savoka „pasikėsinimas atlikti draudžiamą veiką”. Vadinasi, jeigu ta šutvė sukūrė Blue Beam ar kokį nors kitą naujos pasaulio tvarkos modelį, tai yra jau nusikaltimas ir teismas neišvengiamas. Enocho knygoje parašyta, jog puolę angelai jau yra nuteisti, tik procesas turi įvykti iki galo. Ir dabar mes sulauksime šio proceso finalinės stadijos. Skųsti jo aukštesnei instancijai nebeįmanoma.

Aš suprantu juos (turiu omeny pasaulio galinguosius, elitą). Jie šventai tiki tuo ką daro. Jie šventai tiki, jog gelbsti planetą nuo per didelio žmonių kiekio, nuo anglies dvideginio emisijų, nuo epidemijų ir chaoso. Pati Rodshildų giminės pavardė labai reptiliška, reiškianti ”raudonasis skydas”. Jų tikėjimas ir Dievas yra atvirkštiniai - Liuciferis - šio pasaulio kunigaikštis, į drakoną panašus puolęs angelas, kuris yra galingesnis ir konstruktyvesnis ir praktiškesnis už Dievą. Jų dinastijos yra įsitikinusios savo šventumu, nes tiki legendomis apie savo išskirtinį, ypatingą mėlyną kraują, kuris yra kaip Dievo suteikta dovana valdyti pasaulį. Jiems šita idėja buvo skiepijama su kūdikio pienu bei puoselėjama per masonų ložes, slaptas iniciacijas į ordinus.

Tačiau iš tikrųjų jie visiškai nenutuokia, koks čia vyksta žaidimas ne tik žemės, bet ir visos galaktikos mastu. Jų šeimininkai nepasako tiesos. Ateis laikais, kai jų tikrasis viešpats atims valdžios galias ir į sostus mėgins pastatyti į drakonus panašius gyvius. O kolaborantų laukia liūdna lemtis, nes mišrūnų niekas nemėgsta. Ir man jų nuoširdžiai gaila.

Manau, kad pats metas būtų kreiptis jų juos: vyrai ir moterys, jei jūs turite bent krislą žmogiškumo, pasiimkit popieriaus lapą, atsiverskit kompiuterį, susikurkit tinklaraštį ir parašykit tiesą. Nes tai gali būti jūsų paskutinis šansas ne tik reabilituoti save kaip mokslininkus, bankininkus ar politikus bet ir realiais darbais padėti žmonijai atsigauti. Jei žinote, kad kažkur yra melas ar manipuliacija slaptomis žiniomis, jei girdite, kad piliečiams nepasakoma tikra tiesa, arba dalis jos nutylima, jeigu esate dalyviai projektų, kuriais ruošiamasi žudyti žmones, pasakykite viską viešai. Jei to nepadarysite, nešiosite su savimi šitą naštą visus likusius gyvenimus ir patys save kankinsite. Dar nevėlu. Jei bijote tai padaryti patys, kreipkitės, mes padėsime. Padėsime nepasmerkdami ir nekaltindami, nes laiku padarytas geras žingsnis gali atpirkti kaltę. Ir ne mes esame Jūsų teisėjai, bet Dievas.

Projektas Blue Beam buvo parengtas prieš keliasdešimt metų. Ir jeigu mes matom, kad įvesti naują pasaulio tvarką taip greitai nesiseka, tai šiandien arba rytoj bus kitas projektas (o gal ir yra). Nes pasaulio „šeimininkai” niekad nesustos kurpti ir realizuoti savo užmačias sukurti pasaulinio masto fašistinę diktatūrą su gelbėtojų Antichristu ar Dajjal (vadinkit kaip norit) priešakyje. Jie tai mėgino ne kartą. Ir mėginimus kartos toliau. Jie praėjusiame amžiuje sukėlė du pasaulinius ir šimtus mažų karų, epidemijas vos nepaleidę pelenais visos planetos per branduolines atakas. Jiems gyvybė nieko nekainuoja. Gyvas ar miręs žmogus jiems tėra skaičius kompiuterio lentelėje. Bet jie pamišę dėl kontrolės.

Kaip ir kažkada, tai ir dabar jiems bet kokia kaina reikia sukelti chaosą visose gyvenimo srityse. Tokia iškelta užduotis. Jiems bet kokia kaina reikia sumažinti gyventojų skaičių iki pusės milijardo. Ir jie bandys, o jei nepasiseks, kaip su kiaulių gripų, mėgins iš naujo. Jie skiepys nuo įvairiausių jų pačių išrastų virusų. Jie mus ir toliau gentiškai modifikuos per per GMO „paskanintą” maistą, nuodys per fluoro junginiais „pagerinta” vandenį ir dantų pastą. Jie jūsų vaikams diegs šeimos planavimo ideologiją ir kišis į kiekvieno asmeninę lovą ar smegenis vien tam, kad sukeltų skausmą ir kančias, kad atimtų bet kokią galimybę susivokti kas iš tikrųjų yra Žmogus. Jie prikaišios į rankas implantų, per kuriuos matys kiekvieną žingsnį. Ir jie visa tai šiandien jau daro, į akis mums meluodami apie būtinybę gelbėti planetą nuo terorizmo ir CO2. Bet iš tikrųjų jie gelbsti planetą nuo žmogaus, t.y nuo tavęs. Dirbtinai pučiama CO2, bankų griūties ar terorizmo grėsmė, o tai yra instrumetai, kuriais mėginama sukelti neapibrėžtumo, nesaugumo jausmą, o vėliau pasiūlyti “logiškiausią” išeitį - naujus mokesčius, centralizuotą valdymą ir pasaulio vyriausybę, NWO. Atsiminkime, nėra jokios homogeninės (atseit dėl žmogaus kaltės) klimato kaitos, nėra jokio teroristų pavojaus. Pagrindiniai teroristai šiandien yra bilderbergeriai ir elito atstovai, kurie meluos tiek kiek reikės tam, kad užsitikrintų savo globalinį viešpatavimą.

Sukeldami isterijas dėl klimato atšilimo, terorizmo, finansų krizės, spalvotų revoliucijų, epidemijų, jie siekia, kad visi plaukiotų nežinomybėje ir neapibrėžtume, nežinodami visos tiesos spektro. Paradoksas yra tame, kad nors tikra tiesa slypi visiškai šalia, tiesiog paspaudus kelis kompiuterio klavišus, žmonės neturi nei jėgų, nei noro gilintis. O jeigu paaiškės baisūs dalykai? Kaip aš tada ramiai miegosiu? 

Neapibrėžtumas gimdo pataloginę priklausomybę ir baimę dėl ateities. Žmogui iš po kojų išmušami bet kokie orientyrai ir galimybės kontroliuoti nerimo šaltinį. Grėsmių ištakos patupdomos rūke, nepaibrėžtume, į už širmos esančius abstrakčius baubus, kurių negali nei apčiuopti, nei pamatyti, nei realiai įvertinti. Žmogus padaromas auka. O jeigu jis auka, vadinasi yra neįgalus spręsti savo asmeninių problemų ir reikia gelbėtojų. Kas šiandien gali pamatuoti realią terorizmo, finansų krizės, produktų kainų kylimo ar CO2 grėsmę? Politikai kaip papūgos visuomenę kviečia solidarizuotis ir kovoti su nematomu priešu kare, kurio pabaigos niekad nebus. Tokia laisvanoriškai prievartinė solidarizacija kovai prieš grėsmingą nematomą priešą atriša rankas elito socialiniams inžinieriams su žmonėmis daryti ką nori. Ir jie kiekvieną dieną be jokių skurpulų su žmonėmis vykdo mirtinus socialinius eksperimentus. Ir jiems nei sielos, nei širdies dėl to neskauda. Nes jų tokia filosofija - žmonių žemėje yra per daug. Nematomo, neapčiuopiamo baubo akivaizdoje, keliant nerimo bangas per jiems patiems priklausančias propagandos priemones (žiniasklaidą), jie gali sukurti įstatymus kovai su terorizmu ar finansų krize, kurie iš žmonių atims bet kokias laisves. Jeigu tokius įstatymus kas nors būtų pasiūlęs ramiu periodu, tai tokią valdžia žmonės būtų nušlavę nuo politikos arenos. Tačiau neapčiuopiamos grėsmės akivaizdoje niekas neprieštarauja, jog veržlės būtų veržiamos.

Jie ne kartą taip darė. Jie melavo dėl Irako masinio naikinimo ginklo, melavo dėl CO2 ir klimato atšilimo, dėl 9/11 bei terorizmo grėsmės ir t.t. vien tam, kad atsirastų baimės, nerimas, kad visuomenė pati pritartų, jog radikalios priemonės ir laisvių atsisakymas vardan visuomenės saugumo yra neišvengiamas ir savaime suprantamas dalykas. O tuo pačiu tai yra pretekstas “iš vidaus” priimti tokius sprendimus, kurie skirti dar labiau pavergti žmogų. Bilderbergeriai ir į juos panašus yra pamišę dėl kontrolės, jie svaigsta dėl jos. Jiems tai yra balzamas Jie mėgaujasi, kai gali matyti ir kontroliuoti kiekvieno žmogaus mintis ir reprodukcijos procesą. Ir kol jie bus gyvi - tai darys.

Koks yra tikslas?

Dažnai yra klausiama o koks viso to tikslas? Jie turi pinigus, valdžią, ko dar reikia? Štai bus įvesta nauja pasaulio tvarka, ateis juodasis mesijas, bet tai tik priemonės. Dar gi yra ir tikslas. Vienas iš “visuomenės saugumo koncepcijos” veikėjų, Zaznobinas pasakė įdomią mintį, kuri man patiko: “Jie siekia neleisti žmogui tapti žmogumi”. Kitaip tariant jie siekia, kad žmogus ir toliau miegotų, nesuvokdamas savo tikrosios prigimties ir galimybių. O juk žmogus yra Dievas ir Visata viename. Žmogus - vienintelis Visatoje humanoidas, kuris yra tiksli pačios Visatos fraktalinė kopija, tik labai nedideliu masteliu. Vadinasi jis gali tai, ką gali Dievas, jei suvoks tikrąją savo prigimtį. Filme “Matrica” (the Matrix) agentas Smithas kaltina NEO ta pačia nuodėme, nes jis prisiminė savo tikrąją paskirtį.  

Bet tai nėra vienintelis tikslas. Diskusijose ne kartą ieškojome atsakymų į šį nelengvą klausimą. Ir juos rasti nėra taip paprasta, jeigu remsimės vien tik racionalia trimačio pasaulio logika. O iš tikrųjų, tai tiesa slypi kažkur anapus. Ne abstrakčiai „kažkur”, bet kiekvieno žmogaus viduje. Tačiau kaltinti žmogaus, kad jis miega, negalima. Tai juk jo kelias, jis tokį pasirinko ir skęstančiojo gelbėjimas yra paties skęstančiojo reikalas.

Tačiau dar svarbiau yra suvokti kokia bendra yra kolektyvinė žmonijos dvasinė būsena ir tolimesnis likimas. Šiandien prabudimas vyksta neįsivaizduojamais tempais ir masteliais. Juk ar gali būti taip, kad žmogus, būdamas galingiausia Visatoje dvasine būtybe imtų ir išnyktų visiškai be kovos ir be pėdsakų? Juk norim to ar nenorim, ciklas artėja prie pabaigos, o sąmonė keičiasi. Imkim bet kokius skaičiavimus, vis viena mes matysim 2012 metus. Projekto “Montouk” metu amerikiečiai bandė pažvelgti į ateitį. Jei iki 2012 metų dar galima buvo įžvelgti loginę įvykių seką, tai vėliau niekas nieko nesugebėjo pamatyti.  Elektronas, patirdamas kvantinį šuolį iš vienos orbitos dingsta, o kitoje atsiranda. Kalbat apie žmonijos kvantinį šuolį, tai turėtų atsitikti kažkas panašaus. Todėl svarbi yra ne tik asmeninė pozicija atžvilgiu to kas vyksta, bet ir bendras žmonijos, kaip kolektyvinės sąmonės išlikimas šiuo pereinamuoju laikotarpiu.

Amerikiečiai projekto “Montouk” metu apie 60-uosius praėjusio amžiaus metus buvo sukūtę įrenginį, kuriuo stebėdavo ateitį. Tačiau jie nesugebėjo pamatyti toliau 2012 metų todėl, kad bandė pažvelgti į pagal esamą sąmonės orbitą, tuo tarpu sąmonė tuomet bus jau visiškai kitoje orbitoje. Išoriškai po 2012 metų niekas nesikeis. Mes iš toliau gyvensim kaip gyvenom, tačiau išnyks bet kokia inercija. Po 2012 metų ateis tokie laikai, kai vos tik pagalvota mintis iš karto taps realybe. Maisto praktiškai nereikės, technikos irgi, o gydyti save galėsime mintimis. Visa tai Jau ir šiandien tai įmanoma. Projekto “Montouk” metu buvo nustatyta, jog iki 2012 metų žmonės laiką iš erdvę suvokia kolektyviai, maždaug vienodai. Tuo tarpu po 2012 - kiekvienas žmogaus matomas vaizdas bus individualus. Todėl grius bet kokios kolektyvinės kontrolės sistemos, nes primesti vienodą mąstymą, vienodus atskaitos taškus, vienodą filosofiją nebus įmanoma. Todėl dabar žmonės kaip niekad anksčiau yra gąsdinami visokiais juodaisiais scenarijais tam, kad maksimaliai šis perėjimo procesas būtų kontroliuojamas. Elitas įsitikinęs, kad šį perėjimo procesą galima suvaldyti, todėl BB, NWO ar panašūs planai yra gryniausia desperacija. Tačiau nereikia atsipalaiduoti. Nes jie savo įsitikinimų ir filosofijos tikrai nepakeis. Jie masto labai praktiškai: “jeigu realybė nebebus kolektyvinė, o tik asmeninė, tai žemėje gali įsivyrauti chaosas, kuris sunaikins planetą”; esą panašiai jau buvo Atlantidos laikais. Jei nebus vieningos doktrinos, vieningos visus apjungiančios filosofijos ir įsitikinimų sistemos, žmonės patys sunaikins savo planetą. Todėl saujelė žmonių imasi atsakomybės gelbėti planetą. Bet tai tikrai nepadės.

Dievo planas nors ir žiaurus, tačiau teisingas. Mes patys ir esame jo holografinės, kvantinės dalelės, kurios yra susijusios viena su kita begaliniais energiniais saitais į pabaigos neturintį kvantinį kompiuterį, dar vadinamą vieningu informaciniu energetiniu lauku (ar pirminiu torsiniu lauku), kuris ir yra ta aukštesnioji mūsų AŠ dalis, rišanti kiekvieną individualią sielą su viskuo kas yra Dievo sukurta ir pačiu Dievu. Mes esame bekraštis Dievo kūnas, o tuo pačiu individuali sąmonė, prisiimanti atsakomybę už evoliuciją, už kiekvieną mintį, idėją ar veiksmą Visatoje. Tokiu būdu mes patys, kaip kvantiniai Dievo vaikai, kaip fraktalinės jo dalys mažesniu masteliu, sutikome pereiti šį klaikų išbandymą nusileisti iki trečio vibracijų lygio, patirti siaubingą pamoką, įgyti patirties ir pagaliau užimti Visatos ar net visatų kūrėjų vietas.

Nori išsigelbėti - tapk tikinčiu

Šiandien filmų ir straipsnių apie globalistų sąmokslą, naują pasaulio tvarką, 2012 metus ir panašia tematika sukuriama labai daug. Internetinių filmų bei paskaitų ciklų apie tai, kas vyksta šiandien pasaulyje kiekvieną dieną daugėja ir aš jau nebespėju visų peržiūrėt, nes jau darosi nebeįmanoma dėl laiko stokos. Visų šių filmų idėja panaši. Mums rodomi traumuojantys širdį siužetai apie globalistų, masonų, reptiloidų-ateivių užmačias, naują pasaulio tvarką ir t.t. Mums taip pat siūloma be galo daug išeičių iš neva susidariusios padėties. Ir kiekviena iš jų atrodo savotiškai teisinga.

Kita įdomi detalė - kiekvienas iš tokių kalbėtojų nenori dirbti bendrai, dėl bendro tikslo. Mes šiandien girdime kalbant labai daug žmonių, kurie šventai tiki tuo ką sako ir yra įsitikinę, kad nori padėti žmonėms, tačiau skundžiasi, kad jų niekas negirdi. Panašu, kad nesulauksime tokio momento, kai visi šie be galo garbūs mokytojai susės prie vieno stalo ir pasiūlys išeitis ką reikia daryti naujos pasaulio tvarkos įvedimo akivaizdoje.

Kita vertus, apibendrinat visus tuos kalbėtojus, aiškėja, jog kiekvienas iš jų skelbią panašią tiesą - išsigelbėjimas slypi kiekviename iš mūsų, t.y. Žmogaus viduje.  Bet tam, kad pradėtume dirbti kiekvienas su savimi, reikia žinoti arba jausti, kas gi iš tikrųjų yra žmogus. Ir kai žinosime, kas yra žmogus, žinosime ir tai, ką reikia daryti. Todėl New Age šūkis “atrask save” yra teisingas.

Nepaisant begalinių raginimų pradėti dirbti su savimi, daugelis žmonių pripratę prie idėjos, jog priešų reikia ieškoti kažkur išorėje. Visa tai taikau ir sau. Priešus, žinoma, įvardinti reikėtų. Gal jie yra illuminatai, gal masonai, gal ropliažmogiai? Taip, toks priešas yra ir budrumo prarasti nereikia. Bet dauguma tokių teigia galintys išsiversti be mistikos, esą tik racionaliais būdais, įvardinus problemą išorėje, galima rasti ir jos sprendimo būdus. Bet tai - nepadės. Šiandien yra viena taisyklė dėl kurios sutaria net ir labiausiai tarp savęs nesutariantys mokytojai: Nori išgyventi permainų laikotarpiu - tapk tikinčiu žmogumi. Kito kelio nėra. Sergejus Lazarevas vienoje iš paskutinių savo knygų „Ateities žmogus” klausia: „Kur iš tikrųjų vyksta didžiausias savęs ir Dievo pažinimas”. Ir atsako: „Istorija mums sako, jog ten, kur vyksta pažeminimas ir neteisybė”. Taigi didžiausias prabudimas įvyks įvedant naują pasaulio tvarką. Taigi ir posakis „kuo blogiau, tuo geriau”, tam tikra prasme yra teisingas.

Saulė visiems šviečia vienodai

Dažnai žmonės galvoja, kad viskas kas bloga - yra tamsių jėgų darbas ir su visu tuo reikia kovoti. O viskas kas gera - tai gėris, lyg savaime, yra nuo Dievo. S. Lazarevas sako, kad Dievas, kaip pirminė viso ko priežastis vienodai skleidžia meilę ir šviesioms, ir tamsioms jėgoms. Manydami, jog problema yra priešingoje pusėje, atsisakome suvokti pagrindinę ir pirminę priežastį - Dievą, kuris visada yra už bet kokių priešpriešų. Įsivaizduokime, jog yra milijonai žmonių, kurie šventai tiki, kad aplink klesti gėris ir grožis. Jie net netiki NWO ir neabejoja, kad jeigu ir yra bent lašelis negatyvo, tai tikėjimas į šviesiąją pusę išspręs visas problemas. Tokiu atveju žmonės meldžiasi vienai iš priešpriešų pusių, nesuprasdami giluminių priežasčių, kodėl vienaip ar kitaip susiklostė tokia ar kitokia situacija ir tuo pačiu savo energiją girdo nepasotinamus ropliažmogius-ateivius bei jiems tarnaujančių bilderbergerių elito atstovus.

Šiandien šis klausimas aktualus netgi visos žmonijos mastu. O dar blogiau, kad mes visi ir esame priežastis to, kad pasaulis yra susideda iš priešingybių. Iš dalis mes patys apsisprendėme eiti gėrio ir blogio pažinimo keliu, atsisakydami vieningos šeimos su Kūrėju. Tačiaqu didesnė kaltė tenka gundytojams, kurie pažeidę kosminį laisvos valios principą ėmėsi klastos prieš Dievo kūrinius Adomą ir Ievą. Tačiau šiandien mes tiesiog žinome, kad yra taip, kaip yra.

S. Lazarevas sako, kas viskas prasideda sielos lygmenyje, po to pereina į dvasią, o tik galiausiai kenčia kūnas. Kai žmogus gobšus, jis vagia, todėl linkęs daryti kūno nusikaltimą - žudyti. Bet jeigu žmogus dosnus, kuklus, jis dirba dėl kitų. Bet būna trečia situacija, atitinkanti elito charakterį: žmogus gobšus, bet elgiasi ir kalba taip, lyg būtų dosnus, mylintis. Tai kaip atskirti teisybę nuo apgaulės? S. Lazariavas sako, kad su mumis atsitinka tai, kuo mes esame viduje. Gal būt žmogus nori būti traumuojamas ir apgaudinėjamas? Gal būt jis pats trokšta traumuoti ir apgautidėti kitą? Tam, kad kažkas pasikeistų iš esmės, būtina transformacija dvasios ir sielos lygmenyje. Jeigu per artimiausius 2 metus transformuosis bent 10 proc. žmonių, BB ir NWO scenarijus gali iš viso neįvykti.

Daugiau kaip 10 tikrai atsiras …

Senojo Testamento Pradžios knygos 18 skyriuje Abraomą aplanko trejos vyriškos lyties būtybės. Abraomas iš karto suvokia, kad tai - Dievo vardu esančios būtybės, nes vieną iš jų pažįsta kaip Dievą. Prieš tai sudaręs sandorą ir būdamas teisiu Dievo akyse, tačiau žinodamas Sodomos niekšybes, Abraomas bandė užtart žodį už niekšybes darantį Žmogų, tikėdamasis gailesčio. Todėl ir klausinėjo kaip tikras advokatas. Pedofilų, gėjų ir kitokių išklypėlių niekšybės, kurios klestėjo Sodomoje nebuvo pretekstu pačiam Abraomui pasmerkti ir besąlygiškai linksėti galvą, girdint žiaurų nuosprendį šio miesto atžvilgiu. Neišgelbėjo miesto ir Loto atsargumas. Abraomas žinojo Dievo charakterį ir netikėjo, kad jis gali taip žiauriai pasielgti su Jo paties kūriniais žmonėmis. Ir kaip galėjo Dievas “pulti” į kūnišką lygmenį ir apsireikšti mirtingam Abraomui, o po to ir Lotui žmogaus pavidalu ? Dievas netgi prisipažino esąs nevisažinis, nes planavo ne tik sudeginti miestą, bet prieš tai įsitikinti, ar Jį pasiekusi informacija yra teisinga. Ir jeigu Dievas rįžosi tokiam destruktyviam žingsniui, vadinasi priežastis buvo labai rimta. Jo sprendimas buvo negrįžtamas ir žiaurus, nes Sodomoje neatsirado net 10 teisiųjų.

VIEŠPATS mąstė: „Argi aš slėpsiu nuo Abraomo, ką žadu tuojau daryti, žinodamas, kad Abraomas taps didele bei galinga tauta ir kad visos žemės tautos ras jame palaiminimą? Juk išrinkau jį, kad galėtų pamokyti savo vaikus ir savo būsimą šeimą laikytis VIEŠPATIES kelio, darant kas teisu ir teisinga, idant VIEŠPATS galėtų įvykdyti, ką yra pažadėjęs Abraomui”.

Tuomet VIEŠPATS tarė: „Šauksmo prieš Sodomą ir Gomorą taip padaugėjo, ir jų nuodėmė tokia sunki, kad turėjau nužengti ir pamatyti, ar jie iš tikro elgiasi, kaip skelbia mane pasiekęs šauksmas. Taip ar ne - sužinosiu.”

Iš ten Du Vyrai pasuko ir ėjo Sodomos link. Tuo tarpu Abraomas pasiliko stovėti prieš VIEŠPATĮ.

Abraomas priėjo arčiau ir tarė: „Argi iš tikrųjų pražudysi teisųjį su nedorėliu? Jei mieste rastųsi penkiasdešimt teisiųjų, nejau pražudytum tą vietą ir neatleistum jai dėl penkiasdešimties mieste esančių teisiųjų? Ne tavo būdas daryti tokį dalyką - žudyti teisųjį su nedorėliu ir padaryti teisųjį lygų nedorėliui! Tai ne tavo būdas! Argi tas, kuris yra visos žemės Teisėjas, nesielgs teisingai?”

VIEŠPATS atsakė: „Jei rasiu Sodomos mieste penkiasdešimt teisiųjų, dėl jų pasigailėsiu visos jų vietos”.

O Abraomas vėl tarė: „Štai kaip drįstu kalbėti VIEŠPAČIUI, būdamas dulkė ir pelenai. O jeigu trūktų penkių lig penkiasdešimties teisiųjų? Argi dėl tų penkių sunaikintum visą miestą?”

Jis atsakė: „Nesunaikinsiu, jei rasiu ten keturiasdešimt penkis”. Bet jis vėl jam kalbėjo, sakydamas: „O jei rastųsi ten keturiasdešimt?” Jis atsakė: „Dėl keturiasdešimties to nedarysiu”.

„Tenesupyksta ant manęs VIEŠPATS, - jis tarė, - jei aš vėl kalbu. O jei ten rastųsi trisdešimt?” Jis atsakė: „To nedarysiu, jeigu ten rasiu trisdešimt”.

Jis tarė: „Štai kaip drįstu kalbėti VIEŠPAČIUI. O jei ten rastųsi dvidešimt?” Jis atsakė: „Ir dėl dvidešimties jo nesunaikinsiu”. Tuomet jis tarė: „Tenesupyksta ant manęs VIEŠPATS, jei dar vieną kartą kalbėsiu. O jei ten rastųsi dešimt?” „Jo nesunaikinsiu dėl dešimties,” - jis atsakė.

Akivaizdu, kad šiame Dievo ir Abraomo dialoge buvo minimas ne skaičius, o nuošimtis. Taigi ir šiandien, jei žemėje atsirastų bent 10 proc. teisiųjų, mes galėtume drąsiai sakyti, jog nebus jokios naujos pasaulio tvarkos ir projekto BB. Bet Dievas pasakė maksimalią kainą, kad nebūtų jokių problemų - tai 50 proc. Tačiau milijoninėje Sodomoje ir Gomoroje neatsirado net ir dešimties žmonių.

Tam, kad neatsirastų net dešimties, šiandien metami milžiniški finansiniai ir ideologiniai resursai. Tuo tikslu buvo įkurtos ir palaikomos bažnytinės, politinės, filosofinės doktrinos, kurios neturi nieko bendro su tikruoju tikėjimu. Visos jos reikalingos protams kontroliuoti ir nuodyti, kad joks proveržis dvasingumo link neįvyktų. Tačiau matant, jog ideologiniais ir pasaulėžiūriniais būdais upės bėgimo užtvenkti neįmanoma, į ginkluotę pasitelkiama sunkioji chemija ir mobilieji telefonai. Iš pirmo žvilgsnio visiškai nekaltai atrodanti fluoro junginiais pagerinta dantų pasta gali trikdyti kankorėžinės liaukos veiklą, nes būtent ji atsakinga už sąmonės perėjimą į ketvirtą ir penktą vibracijų lygius bei ryšį su Dievu.

Kita ne mažiau klaiki ST istorija aprašyta Jobo knygoje. Teisingas Viešpaties akyse žmogus sulaukia striuškinančios dangaus būtybių atakos. Šėtonas lyg advokatas pasiūlė patiktinti žmogaus tikėjimą, atimant turtą, artimuosius ir sveikatą.

Tą dieną, kai dangiškosios būtybės suėjo tarnauti VIEŠPATIES akivaizdoje, su jais kartu atėjo ir Šėtonas.  VIEŠPATS klausė Šėtoną: „Kur buvai?” „Klajojau po žemę, ­ atsakė VIEŠPAČIUI Šėtonas, ­ ėjau joje sargybą. VIEŠPATS tarė Šėtonui: „Ar atkreipei dėmesį į mano tarną Jobą? Kito tokio kaip jis nėra žemėje! Tai žmogus be priekaištų ir doras, dievobaimingas ir besišalinantis pikta.” ­ „Argi veltui Jobas bijo Dievo, ­ atsakė Šėtonas VIEŠPAČIUI. ­ Argi neapjuosei iš visų pusių tvora jo paties, jo namų ir visko, ką tik jis turi? Tu palaiminai jo rankų darbą, ir jo galvijų padaugėjo žemėje.  Bet ištiesk ranką, paliesk visa, ką jis turi, ir, esu tikras, jis iškeiks tave į akis.” VIEŠPATS tarė Šėtonui: „Štai visa, ką jis turi, ­ tavo rankose. Tik prieš jį patį rankos nepakelk!” Tada Šėtonas pasišalino iš VIEŠPATIES akivaizdos (Job 6-8).

Bet tai atvirkščias nei Sodomos atvejis. Nors išsigelbėjimas, yra tikėjime, tačiau Dievo užantyje nuo naujos pasaulio tvarkos nepasislėpsi. Ir šitame epizode šėtonas elgėsi kaip Dievo “grupės” narys, turintis Jo paties sprendimams ne paskutinį žodį.  Jobo atveju tai buvo lemiamas žodis. Suprantu skeptikus, kurie sako, jog tai simboliai ir alegorijos. Ir aš jiems pritarčiau. Jobas simbolizuoja kančioms ir išbandymams pasmerktą žmoniją, esančią 3 vibracijų lygmenyje. Šėtono vaidmuo čia taip pat savotiškai “patrauklus”. Tai ta pati istorija, kuri nutiko Edeme Adomui ir Ievai, tik pavaizduota kitais simboliais. Tačiau Edemo ir Jobo istorijų skirtumas yra tas, kad Edemo istorija dar neturi pabaigos, tačiau Jobo knygos pabaigoje, po visų klaikių išbandymų gerovė žmogui buvo sugrąžinta, po to, kai jis atliko nuoširdžią atgailą. Norėčiau tikėti, jog tokia laiminga pabaiga atsitiks ir Edemo istorijos pabaigoje, kuria pamatysime jau netrukus.

Nors man asmeniškai neatrodo, jog situacija po 2012 metų bus labai niūri. Geriau į tuos metus iš viso nekreipti jokio dėmesio. Bet norim mes to ar nenorim, tačiau kai kurių kataklizmų neišvengsime. Jie jau vyksta, nes žemė pasitvarko Aš tam asmeniškai esu nusiteikęs ir visiškai ramiai reaguoju į tokius planus, kaip Blue Beam ar NWO. gal būt tam tikra dalimi jie bus įgyvendinti. Tačiau visa numatyta apimtimi - tikrai ne.  Klausimas, ar paprastas žmogus šiandien yra pasiruošęs pasitikrinti tikėjimą ir netekti visko? Kad ir kas beatsitiktų, svarbiausia nepasiduoti kraštutinumams ir išlaikyti šaltą protą, nepriklausomai nuo to, kas aplinkui ką šneka ar daro.

Autorius: Gintaras Mikšiūnas

O, jeigu sudomino šį tema, turi savo nuomonė pasidalink forume, diskutuokime be socialinių tinklų, nes jūsų nuomone tenai trinama, Nauja Pasaulio Tvarka

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 10
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.01.2021 laikas 22:33 Parapsichologas prognozuoja karą su ateiviais ir 9 savaites Pragaro
Vienas iš svarbiausių šiuo metu JAV forumuose svarstomų klausimų yra visokių mistikų, parapsichologų ir kitų ekstrasensų, kurie iš anksto numatė dvi prezidento kadencijas Donaldui Trampui, klausimas. Pranašysčių buvo daug, be to, jas dažnai išsakydavo labai iškilūs žmonės, kurių įrašuose yra daugybė...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 20:20 Obuolių, svogūnų ir raudonėlių arbata: slaptas sveiko gyvenimo receptas
Ši iš svogūnų, raudonėlių ir obuolių pagaminta arbata yra daugelio žmonių paslaptis, kad natūraliai išliktų sveiki ir apsieitų be vaistų bei dirbtinių preparatų iš parduotuvės. Vartodami šią svogūnų arbatą su raudonėliais ir obuoliais, sustiprinsite imunitetą, ir žymiai sumažinsite virusinių ir kit...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 18:04 NSO dideliu greičiu paniro į vandenyną netoli Lantanos paplūdimio, Florida, JAV
Lantana - savivaldybė, įsikūrusi Palm Bičo grafystėje (Florida, JAV). Žiūrėdamas paplūdimyje padarytą vaizdo įrašą, liudininkas aptiko nenustatytą objektą, kuris per sekundės dalį dideliu greičiu nėrė iš didelio aukščio tiesiai į vandenyną....

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 13:05 Endokrinologas: „Skydliaukės problemos? Kiekvieną dieną būtinai suvalgykite bent po 1 trynį"
„Tu esi nusiteikusi isteriškai… Valgyk, dukra, dietinį kiaušinį“- bandė nuraminti vargšas karalius princesę iš animacinio filmo „Brėmeno muzikantai“. Ne veltui jis tikėjo maistine kiaušinių verte, nes skydliaukės ligų simptomai yra nervingumas, dirglumas ir depresija. Todėl kiaušinių valgymas yra vi...

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 21:59 Aš naudoju 2 kartus per metus ir praktiškai nesergu. Šį receptą naudoju jau antrą dešimtį metų ...
Garsaus akademiko Amosovo pasta: "Aš naudoju 2 kartus per metus ir praktiškai nesergu. Šį receptą naudoju jau antrą dešimtį metų ..." Nė viena sezoninė cholera manęs negriebę! Kada paskutinį kartą sirgau - nepamenu (vienos dienos peršalimas kas 2 metus nesiskaito) ......

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 08:13 Situation Update, Jan 26th – Trump makes moves toward parallel presidency as Biden agenda blockaded
The resistance to the corrupt Biden agenda is gaining steam and it’s now clear that numerous elements of the political machine are lining up to block Biden’s actions.

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 23:35 Kiaulienos sprandinės šašlykų marinavimas su alumi ir svogūnais
Šitaip užmarinuotas kiaulienos sprandinės šašlykas gaunasi itin gardus bei sultingas. Aš gamindama beveik visada renkuosi tamsų alų, nes jis yra stipresnio skonio, bet išties galima rinktis ir kitą alaus rūšį, tą kurią labiausiai mėgstate....

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 23:35 Kiaulienos sprandinės šašlyko marinavimas su citrinomis bei svogūnais
Tai tikriausiai yra pats skaniausias mano kiaulienos šašlykų marinavimo būdas. Sprandinė iškepusi būna labai minkšta bei sultinga, o citrinos suteikia itin nuostabų prieskonį. Visos draugės jau paprašė recepto.

Skaityti daugiau