Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio įvairenybės » Peržiūrų: (438) Komentarų: (0) (10.09.2018 - 19:20)

Žaibas trenkė į kamuolį po futbolininko smūgio

Išties nuostabų smūgį parodė Australijos klubo "Adelaidė" žaidėjas Eddie Bettsas (Eddie Betts) - smūgiuodamas į vartų pusę žaibas pataikė į kamuolį.  Vaizdo įrašas buvo patalpintas "Instagram" puslapyje jo draugo (paranormal.lt).

Šis įvykis nutiko stadione "Futbolo-parkas", toje pačioje Adelaidėje. Sublogęs oras nutraukė treniruotes, ir, kai žaidėjai jau ėjo lauk iš aikštės, Bettsas nutarė surinkti šešis taškus (kalba eina apie Australijos futbolą), kad neišeiti iš aikštės be taškų. Ir jis nutarė smūgiuoti į vartus, tačiau tikslo nepasiekė, nes ore žaibas pasiekė kamuolį.

žaibas, gamta, kamuolys, Eddie Betts

Šūksniuose galima pastebėti, kaip Eddie ir jo draugai išgąsdinti krenta ant žemės, ir greitai bėga į šoną, išreikšdami nustebimą tuo, kas nutiko. Nepaisant šios reakcijos, kai kurie vartotojai abejoja dėl žaibo tikimybės, manydami, kad Adelaidės žaidėjas paprasčiausiai uždėjo specialius efektus.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eddie Betts (@eddiebthe3rd) on

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar