Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 15

Jeilio profesorius: Laikas kalbėti apie "priverstinę" senjorų ‘masinę savižudybę’

Laikas kalbėti apie

Tikrinti faktai

Pasaulyje yra per daug nenaudingų žmonių, teigia 37 metų Jeilio universiteto ekonomikos profesorius Yusuke Narita, kurio siūlomas vadinamosios problemos sprendimas - priverstinė "masinė vyresnio amžiaus žmonių savižudybė".

Kalbėdamas apie priverstinę pagyvenusių žmonių eutanaziją, kuria siekiama sumažinti pasaulio gyventojų skaičių, Narita sakė, kad "ateityje bus svarstoma galimybė padaryti ją privalomą".

Ekonomikos profesoriaus retorika labai atitinka ekstremistinę retoriką, skambančią Klauso Švabo (Klaus Schwab) Pasaulio ekonomikos forume, kuriame įvairūs "ekspertai" pastaruoju metu išreiškė norą depopuliuoti Žemę.

Pasauliniu sveikatos apsaugos karaliumi pasiskelbęs Billas Gatesas (Bill Gates) taip pat pritarė "mirties komisijoms", kurios nuteisia paprastus, įstatymų besilaikančius žmones mirties bausme už tai, kad jie elitui yra nenaudingi.

Breitbart pranešimas: Kaip šią problemą sprendžia Jeilio profesorius? Vienaip ar kitaip, seni žmonės turi mirti. Arba pagyvenę žmonės pasielgs teisingai ir pradės masiškai nusižudyti, arba "ateityje bus svarstoma galimybė padaryti tai privaloma".

Kinija jaučia tą pačią gyventojų įtampą kaip ir Jungtinės Valstijos. Dalis problemos yra kultūrinė. Amerikos kultūra virto tokia klestinčia, kad paauglystę galima atidėti iki pat mirties.

Be to, žmonės nebejaučia visuomenės spaudimo kurti šeimą. Tiesą sakant, vyksta priešingai.

Kairiojo sparno feministės vaikų auginimą iš esmės vadina vergija, o melagingi aplinkosaugininkai tvirtina, kad dėl per didelio gyventojų skaičiaus (kuris nėra problema) žūsta planeta.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau