Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 23

Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys užkirsti kelią konfliktams kosmose, rašo cbsnews.com

JAV kosminės pajėgos, kurias pasiūlė prezidentas Donaldas Trumpas, yra šeštoji JAV kariuomenės šaka ir pirmoji nauja karinė tarnyba nuo oro pajėgų sukūrimo 1947 metų. Jos sukėlė kongreso skepticizmą ir juokavo „Netflix“ dėl logotipo, kuris labai primena „Žvaigždžių kelias“ logotipą. Tačiau, ateityje karai gali vykti ir kosmose.

Tai kelia nerimą, kai kuriems JAV įstatymų leidėjams, kurie stebi apie naują karinę tarnybą, kurioje numatyta 16000 karių, kurio biudžetas iki 2021 metų sieks 15,4 mlrd. USD, kaip bergždų D.Trumpo projektą prieš lapkričio prezidento rinkimus. 

Tačiau, kai kosmosas tampa vis labiau ginčitinas, karo ekspertai atkreipė dėmesį į kosmoso korpuso sukūrimą, kuris ir bus skirtas ginti Amerikos interesus kosmose.

Paranormal asmeninė nuomonė: nuo pat įkūrimo, JAV kosmoso pajėgos, sulaukė didelio visos sąmokslo bendruomenės susidomėjimo. Iš vienos pusės, tai tikrai atrodo, kaip cirkas, kaip pateikia D.Trumpo politiniai oponentai: su tokia sėkme, jis galėtų įsteigti ir keletą kokių legionų su galaktikos suderinimu.

Tačiau įvairūs slapti Pentagono projektai, tai yra TR-3B tipo priemonės – tai, akivaizdžiai, jau ne tik realybė, bet tikrovė, kuri netrukus bus paviešinta. Pastaruoju metu jie pasirodo vis dažniau:

Paskutiniame vaizdo įraše, nufilmuotame sausio mėnesį, nieko iš tikrųjų nematyti, išskyrus ugneles, bet jūs galite pamatyti, kaip šie objektai juda labai tikslingai. Ir būtent toks pat sklandus judėjimas buvo nufilmuotas vaizdo įraše, kur įrodo jo autentiškumą:

Sukauptas milžiniškas tokių trikampių nuotraukų kiekis:

Pentagonas, kospirologija, Iranas, TR-3B, S-300

Pentagonas, kospirologija, Iranas, TR-3B, S-300

Pentagonas, kospirologija, Iranas, TR-3B, S-300

Pentagonas, kospirologija, Iranas, TR-3B, S-300

Jei, kai kuriose nuotraukose galima pagalvoti, kad tai eksperimentiniai lėktuvai, tai eksperimentai su trikampiais , kažkaip jau praėjo daug laiko – negalima gi, eksperimentuoti 30 metų. Todėl, greičiausiai Pentagonas turi, jau tiek kitos kartos aparatų, kad jiems prireikė sukurti specialią kariuomenę.

Ir dabar į Katarą išvyko ne šiaip kokie 20 palydovų ekspertų – atvyko pilotai. Bet kadangi yra pilotų, tada šalia turi būti lėktuvai. Tačiau, visi Pentagono lėktuvai yra pavaldūs oro pajėgų generolams, kitaip, kodėl steigti naujas pajėgas, kad įsteigti jas iš F-16 lėktuvų? Tuo pačiu metu viskas vyksta paūmėjus suirutei aplink Iraną, kur ginklų pardavimo draudimas baigiasi spalio 18 dieną.

Apskritai reikia galvoti, kad Pentagonas į Katarą perkėlė ne tik TR-3B vieną kopija, o net visą eskadrilę. Ir tam didelio slaptumo neteikia, greičiausiai ruošiasi pristatymui – kitaip spauda nerašytų apie kažkokias „kosmines pajėgas“.

Prieš keletą metų daugelyje karinių forumų kilo nuožmi diskusija, kurios tema buvo „F-35 prieš S-300, kas laimės?“ ir ginčuose visada laimėdavo „Irano patriotai“, kurių yra stebėtinai daug. Bet dabar atrodo, viskas keičiasi ir vietoje F-35, pasirodys kiti aparatai.

Pentagonas, kospirologija, Iranas, TR-3B, S-300

Pentagonas, kospirologija, Iranas, TR-3B, S-300

Nepaisant to, kad „Irano patriotai“ nenusimintu, paguoskime, S-300 turi puikius šansus kovoje, jų charakteristikos puikios. Tai pažangiausia šiuo metu esanti tolimojo nuotolio raketų sistema nuo paviršiaus iki oro. S-300 sistema buvo sukurta gynybai nuo orlaivių ir kruizinių raketų. Todėl, kova su mulais bus nuožmi. Stebėkime įvykių eigą.... ir laukiame, „kosminių pajėgų“ naujų technologijų pristatymo.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.10.2020 laikas 17:18 Medus mažina cholesterolio kiekį

Jau daug metų stengiuosi gydytis liaudiškomis priemonėmis. Iš vienos pusės, dėl ekonomijos, o iš kitos pusės - dėl naudos sveikatai. Prie kelerius metus man buvo nustatytas padidėjęs cholesterolis.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 20:50 Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas
Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs! Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 19:12 Receptai: kuo naudingos tavo sveikatai kalendrų sėklos?

Ne kartą ir pati išbandžiau nemažai jūsų receptų, gydžiau jais ir savo vaikus. Šiandien norėčiau papasakoti, kaip išmokau kovoti su pilvo pūtimu.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 17:42 Spanguolių Tepalu Gydome Viską: Skaudulius, Pragulas, Nudegimus, Žaizdas
Mūsų šeima turi vieną paprastą receptą, kurį naudojame ne vienerius metus. Naudojo mūsų prosenelės, o dabar ir mes. Šis tepalas gerai gydo bet kokias žaizdas ir nudegimus. Tai dėl spanguolių, kurios malšina uždegimą ir greitai užgydo visus skaudulius....

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 15:40 Juodojo Voro “Amžinoji knyga”

Mišelio Nostradamo vardas jau seniai žinomas daugeliui, tam tikra prasme jis tapo žodžio „pranašas“ sinonimu. Tačiau, kai kurių tyrinėtojų nuomone, Nostradamo aiškiaregystės dovaną išugdė jo mokytojas, kurio aiškiaregystės taip ir liko garsaus mokinio šlovės šešėlyje. Kalba eina apie ...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 15:28 COVID19: Dekonstrukcija
LTanon ir Žemietis detaliai išanalizuoja Coronaviruso kilmę bei reikšmę. Linkime malonios peržiūros.

Skaityti daugiau