Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Gegužės » 3

Pieno liaukų ligos, gydymo priemonės

Norėčiau pasidalinti informacija apie pieno liaukų susirgimų gydymą. Yra daug tradicinės liaudies medicinos gydymo metodų, unikalių gydymo vaistažolėmis būdų, kurie tikrai “veikia” ir sugrąžina į gyvenimą sunkiai sirgusius žmones.

Didesnį efektą duoda kompleksinis gydymas keliais augaliniais preparatais, nes būtina ne tik paveikti atsiradusius naujus darinius, šalinti iš organizmo jų irimo produktus (dėmėtosios maudos, kurpeles, Palaso karpažolės, paprastosios šilagėlės, musmirės, alokazijos ir kt.), bet ir normalizuoti hormonų foną (vienašalės užginos, juodieji eleuterokokai, baltosios sidabražolės, raudonžiedžiai snapučiai, raudonieji dobilai ir kt.), stiprinti imunitetą (kirveniai, eleuterokokai, paprastieji rapontikai, akišveitės ir kt.), valyti kraują ir skrandžio bei virškinimo traktą (paprastieji kaštonai, japomnės soforos, pelkinės sidabražolės ir kt.). Taip pat būtina sukietėjimus paveikti išoriškai, darant specialias aplikacijas ir naudojant tinkamus tepalus (dėmėtųjų maudų tepalas, 30% bičių pikio tepalas ir kt.), pasižyminčius navikus gydančiu, tirpinančiu, uždegimą malšinančiu ir gydomuoju poveikiu.

Kiekvienas iš mūsų turėtų atlikti tyrimą dėl jodo kiekio organizme, nes kaip tik dėl nuolatinio jodo trūkumo šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje serga įvairiomis ligomis: ginekologinėmis, skydliaukės, prostatos, pieno liaukų ligomis ir kt.

Ant degtuko užvyniokite gabalėlį vatos, su juo nupieškite ant kūno tinklelį iš jodo. Jei tinklelis po dviejų valandų pranyks, tai jodo organizme yra per mažai. Jei tinklelis išliks 24 valandas, tai jodo yra pakankamai. Paros jodo poreikis suaugusiam žmogui yra maždaug 300 mkg. Papildyti jodo atsargas organizme galima, vartojant preparatus, pvz. “Antistrumin”, valgant jodo turinčius augalus: juodavaises aronijas, kivius, jūros kopūstus ir kt.

Papasakosiu apie kelias išorinio pieno liaukų gydymo priemones:

• Vaško paplotėlis su dėmėtomis maudomis. Sumaišyti 100 g bičių vaško, 1 valgomąjį šaukštą dėmėtųjų maudų tinktūros arba 1 valgomąjį šaukštą dėmėtųjų maudų žolės miltelių. Paplotėlį naudoti kelis kartus. Vašką ištirpinti emaliuotame inde ant mažos ugnies, gerai permaišyti su dėmėtomis maudomis, kad susidarytų vienalytė masė. Iš pusiau atvėsusios masės padaryti paplotėlį, vos šiltą dėti ant skaudamos vietos (sukietėjimo, naviko, uždegimo apimto limfmazgio ir t.t.). Pirmą dieną laikyti po 1 valandą ryte ir prieš miegą. Paskui keturias dienas laiką ilginti po 30 minučių kasdien. Nuo šeštos dienos procedūrą daryti atvirkščia tvarka: laiką mažinti, kol bus pasiektas pradinis laikas.

• Pavilgai su befunginu ir patrynimai su gyvsidabrio chlorido tirpalu (onkologiniai susirgimai). Sudrėkinti befunginu minkštą lininį audinį, sulenktą 4-6 sluoksniais. Pavilgus dėti ant pieno liaukų ir pažasties srities. Kai audinys apdžiūna, vėl jį sudrėkinti. Pavilgus dėti nepertraukiamai 8-14 dienų, priklausomai nuo pieno liaukų dydžio ir ligos stadijos. Paprastai po 3-4 dienų atsiranda deginimas, hiperemija, pakyla temperatūra, 5-8-ą dieną atsiranda pūlinukai. Kai pūliai nebebėga, pieno liaukas ir pažąstų sritį pavalyti gyvsidabrio chlorido ir pusiau sauso vynuogių vyno tirpalu (1:3000). Po 10-12 valandų pūlinukų vietoje susidaro šašiukai, dar 2 kartus pavalyti gyvsidabrio chlorido tirpalu (50 ml tirpalo padalinti į 3 dalis). Po 7-10 dienų, kai nukrenta šašeliai, lieka hiperpigmentacija, kuri pranyksta po 3-6 mėnesių.

• Nuo atvirų žaizdų (fistulių). Pirmiausia praplauti žaizdą hipertoniniu druskos tirpalu - 10 % valgomosios druskos vandeniniu tirpalu. Dėti tvarsčius su tuo pačiu tirpalu. Jei išskyrų daug, tvarsčius keisti dažnai, neleisti jiems pridžiūti. Taip daryti 2-5 dienas, paskui kaitalioti druskos tvarsčius su patrynimais su gyvsidabrio chlorido tirpalu. Prieš naktį patepti odą aplink žaizdą ar opą plonu tepalo iš dėmėtųjų maudų sluoksniu, o pačią žaizdą - Balyninų balzamu. Aplink žaizdą ar opą pleistru priklijuoti varines plokšteles arba monetas (išleistas iki 1960 metų), keisti vieną kartą per parą. Plokšteles ar monetas po panaudojimo nuimti, galima naudoti dar ne kartą.

• Pavilgai (dėti ant medvilninio audinio, celofanu nepridengti, galima laikyti visą naktį): raudonasis burokėlis - šviežią burokėlį sutarkuoti su smulkia tarka; kopūstas - sumalti su mėsmale, įmaišyti kelis lašus rūgpienio; šalpusnių ir varnalėšų lapai (1:1) - šviežius sumalti su mėsmale; 100 g šviežių varnalėšų šaknų košelės, 100 g medaus, 100 g ricinų aliejaus, 2 citrinų sultys - viską sumaišyti; dėmėtųjų maudų lapai - sumalti su mėsmale ir sumaišyti su ricinų aliejumi (1:2); barkūnai - žiedų nuovirą sumaišyti su ruginiais miltais ir rožių aliejumi.

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 21:22 Liaudies Priemonės Nuo Stenokardijos
Tik prasidėjus priepuoliui, ant širdies dėti garstyčių trauklapį, o ant nugaros - sausas taures. Pagal galimybę gulėti nejudant, tada skausmai pamažu nurims.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 20:57 Liaudies Medicina Rekomenduoja jeigu nusilpusi imuninė sistema
Nepamirškite nuolat palaikyti imunitetą. Vitaminų trūkumas pavasarį yra viena iš svarbiausių jėgų praradimo ir sveikatos susilpnėjimo priežasčių. Be šviežių vaisių ir daržovių neapsieisite, tačiau pavasariop net ir žieminėse gamtos dovanų rūšyse vitaminai suyra....

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau