Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 25

„Pinigų medžio“ privalumai ir trūkumai

Kambarinis augalas „Tikrasis storalapis“ liaudyje geriau žinomas kaip „pinigų medis“, puošia daugelio iš jūsų langus. Kai kurie tiki, kad šis augalas atneša šeimai turtus ir gausą, o kiti naudoja šį augalą kaip vaistą. Augalas iš tikrųjų yra gražus, todėl dauguma jį augina tik dėl estetikos.

Šiandien siūlome Jums išsiaiškinti visus nuostabiojo „pinigų medžio“ privalumus ir trūkumus.

Žinomos skirtingos tikrasis storalapio rūšys. Tačiau labiausiai paplitusi tikrojo storalapio kambarinė rūšis, kitaip vadinama „pinigų medis“. Kartais šis augalas dar vadinamas zamiokulku (lot. Zamioculcas), krassula (lot. crassula ovata).

Storalapis savo sudėtyje turi daug arseno, todėl nerekomenduojama piktnaudžiauti vaistinėmis priemonėmis, pagamintomis šio augalo pagrindu. Perdozavimo simptomai pasireiškia vėmimu, viduriavimu, sąmonės sutrikimais.

storalapis, augalas, pinigų medis, sveikata

— Lupų pūslelinė. Išspausti sultis iš kelių lapelių. Tepti pūslelinės pažeistą vietą kas 30 minučių. Galima daryti šiek tiek kitaip – sudrėkinti sultyse vatos diskelį, uždėti ant pažeistos vietos ir užtvirtinti pleistru.

— Angina, tonzilitas. Išspausti sultis iš 10 lapelių, sumaišyti su 200 ml vandens. Skalauti gerklę 3-5 kartus per dieną.

— Skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa. Rytais, 1 val. prieš valgį, kramtyti po 2 storalapio lapelius.

— Pielonifritas, cistitas. 5 storalapio lapelius susmulkinti, užpilti 200 ml karšto vandens, leisti pastovėti 1 val., nukošti. Vartoti po 1 valgomąjį šaukštą 15 min. prieš valgį 3 kartus per dieną.

— Artritas, artrozė. Išspausti sultis iš 10-15 storalapio lapelių, tepti pažeistus sąnarius prieš miegą.

— Hemorojus. Uždėti perpjautą lapelį. Padeda iškarto.

— Nudegimai, sumušimai, patempimai, žaizdos, įpjovimai, pūliniai. Iš pertrintų storalapio lapelių pagamintą košytę uždėti ant pažeistos vietos ir sutvarstyti. Keisti kompresą po išdžiovimo (2-3 val.).

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar