Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (10.4K) Komentarų: (0) (27.04.2018 - 07:36)

Ar žinote, ką dar gali pinigų medis?

Apie tai, kad egzistuoja pinigų medis, galintis į namus ar patalpą, kurioje jis auginamas, pritraukti finansinę sėkmę, žino beveik visi.

sveikatos patarimai, pinigai, pinigų medis, medis, augalas, sveikata

Jei atkreiptumėte dėmesį, pastebėtumėte, kad itin vešlūs vadinamieji pinigų medžiai visada randasi bankuose ar kitose įstaigose, kur cirkuliuoja didžiulės pinigų sumos.

Vis dėlto, pasirodo, kad šis pinigų medis pritraukia ne tik sėkmę, gerovę ir klestėjimą, bet ir turi gydomųjų savybių, apie kurias žino nedaugelis.

Žinoma, šis augalas niekada nepakeis gerojo alijošiaus, tačiau pasinaudoti juo tikrai galima.

Atkreipkite dėmesį, kaip šis pinigų medis reaguoja į aplinką – jei namuose kas nors serga, medžio lapeliai ima nykti arba geltonuoja. Gali atrodyti, kad šis augalas tikrai sugeria aplink esančią neigiamą energiją. Atsigavus žmogui, atgimsta ir pinigų medis.

sveikatos patarimai, pinigai, pinigų medis, medis, augalas, sveikata

Štai pagrindinės šio augalo savybėmis, kurias verta įsidėmėti.

Jei nusideginote ir turite nedidelę pūslelę, uždėkite kelis lapelius ant pažeistos vietos (jokiu būdu ne ant atviros žaizdos) ir palaikykite kelias valandas. Po kelių valandų pakeiskite lapelius naujais.

Šio augalo sultimis patepkite vabzdžių įkandimo vietas.

Jei kankinatės dėl lūpų pūslelinės, šio augalo sultimis tepkite pūslelinės pažeistas lūpas. Nelaižykite, kad sulčių nepatektų į jūsų organizmą. Jos tinkamos tik paviršiniam naudojimui.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar