Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Balandžio » 4

Plandemija 2.0: CDC skubiai įspėja apie Marburgo virusą

Plandemija 2.0: CDC skubiai įspėja apie Marburgo virusą

CDC paskelbė skubų perspėjimą dėl Marburgo viruso protrūkio Afrikoje ir pareiškė, kad šis virusas gali tapti kita pandemija.

Marburgo virusas yra hemoraginė liga, kurios mirštamumas siekia 23-90 proc.

Basedunderground.com praneša: Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, Marburgo virusas gali sukelti epidemiją, todėl šią savaitę CDC paskelbė, kad siunčia savo Nacionalinį naujų ir zoonozinių infekcinių ligų centrą reaguoti į protrūkius Gvinėjoje ir Tanzanijoje.

Vasario mėnesį Pusiaujo Gvinėja paskelbė apie pirmąjį šio viruso protrūkį ir nuo to laiko šalyje oficialiai užregistruoti devyni atvejai, dar 20 atvejų yra tikėtini, visi jie, PSO duomenimis, mirė. Maždaug už 1800 mylių, kitoje žemyno pusėje, Tanzanija taip pat praneša apie Marburgo protrūkį ir, PSO duomenimis, patvirtino aštuonis atvejus, įskaitant penkis mirties atvejus.

Šią savaitę CDC paragino Gvinėjos ir Tanzanijos keliautojus vengti kontaktų su sergančiais žmonėmis ir sveikatos priežiūros įstaigomis protrūkio teritorijose ir tris savaites po išvykimo iš teritorijos stebėti, ar nepasireiškia ligos simptomai, rašoma "Fox News" pranešime.

CDC teigimu, Marburgo virusas gali plisti per "Marburgo virusu užsikrėtusio arba nuo jo mirusio asmens kraują ar kūno skysčius". CDC taip pat teigia, kad klinikinė Marburgo virusinės ligos (MVL) diagnostika gali būti sudėtinga. Daugelis MVD požymių ir simptomų yra panašūs į kitas infekcines ligas (pvz., maliariją ar vidurių šiltinę) arba virusines hemoragines karštliges, kurios gali būti endeminės toje vietovėje (pvz., Lassa karštligę ar Ebolą). Tai ypač aktualu, jei tai tik vienas atvejis.

Šiuo metu nėra trijų vakcinų, tačiau dar sausio mėnesį Nacionalinis sveikatos institutas (NIH) pranešė, kad bandymai su žmonėmis atrodo "daug žadantys". Tačiau būkite atsargūs, nes valdančioji klasė sukūrė šią vakciną ir paskelbė apie ją "daug žadančią" ataskaitą:

Vakcina, kurią sukūrė Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID), priklausančio Nacionaliniam sveikatos institutui, mokslininkai, kada nors gali tapti svarbia priemone reaguojant į Marburgo viruso protrūkius. - Nacionalinis sveikatos institutas.

Jei tai taps plačiai paplitusia problema, bus sunku įsivaizduoti, kad tai nėra dar vienas sukčiavimas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau