Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Balandžio » 12

Pranašystė apie spindulius, sklindančius iš dangaus pildosi?

Jau keletą mėnesių konspirologai visame pasaulyje stebi kas vyksta aplink Japonijos ugnikalnį Sakurajima, kur stebėjimo kameros kartais mato kažkokius keistus aparatus, sklandančius virš ugnikalnio, arba meteoritus, krentančius ant ugnikalnio, arba „lazerio spindulius“, po kurių ugnikalnis arba staigiai įsijungia, arba atvirkščiai, išnyksta:

Kas ten vyksta ir kas sukėlė „marsiečių“ susidomėjimą viršūne mes nežinome, kaip šiandien rašo daugelis žiniasklaidos priemonių: to niekada nebuvo ir štai dar kartą.

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Nepaaiškinama

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Nepaaiškinama

Apskritai, vėl kažkas daužo ugnikalnį kažkokiu krypties ginklu, arba atvirkščiai, bando prislopinti ugnikalnį. Tačiau, ar į Sakurajima yra vienintelį taip „šaudo“, (apie tai mes jau rašėme Keistas energijos pliūpsnis virš Sakuradžimos ugnikalnio)?

Kaip praneša strangesounds.org su nuoroda į socialinius tinklus Portugalijoje, balandžio 9 d. Ten įvyko dar vienas kosminis stebuklas: žaibas užmušė 68 avis ir karves:

konspirologija, nauja pasaulio tvarka

Retkarčiais, taip nutinka, kažkas panašaus. Lietus lyja, žmonės ar gyvūnai slepiasi po medžiu, žaibas trenkia į medį ir visus nužudo. Bet čia nėra jokio medžio! Tai yra, gyvūnai stovėjo atviroje vietoje be jokių antenų, kurios galėtų pritraukti žaibą. Ir net jei žaibas tiesiog pataikė į žemę - nukentėjusi teritorija yra neįprastai plati.

Tačiau apie dar įdomesnius dalykus praneša žaibo liudininkas - piemuo. Jis stovėjo viduryje lauko, stebėjo bandą ir šnekučiavosi mobiliuoju telefonu. Ir nebuvo nei perkūnijos, nei lietaus! Bet staiga danguje sugriaudėjo iš niekur nieko sklindantys du itin garsūs griaustinio griausmai. Ūkininkas pažvelgė į savo 300 ožkų, esančių vos už 100 metrų. O gyvūnai jau buvo negyvi. Tuo pačiu metu, tirdamas kūnus, ūkininkas pastebėjo, kad daugelis jų tarsi „sprogo iš vidaus“. Kaip tai gali būti ir kas tai yra apskritai?

Prieš porą metų mes savo skaitytojams pasiūlėme vieną iš graikų leidimų vertimą, kuriame buvo pasakojama apie graikų mokslininką Georgiosą Gyalvą, kurį visi vadino „Graikų Tesla“. Jis ilgą laiką dirbo su NASA vykdydamas kai kuriuos slaptus projektus, tada grįžo į savo tėvynę ir gyveno atsiskyrėlio gyvenimą, niekam nieko nesakydamas. Tačiau po mokslininko mirties jo žmona žurnalistams kai ką pasakė.

Pasak jos, jos vyras moteriai sakė, kad pasaulyje yra savotiškas „nežemiškų sprendimų priėmimo centras“, pagal kurio planą planetoje bus įvesta nauja era. Diegimas prasidės kažkur 2018 m., Apie kurį Georgios Gyalvas pasakė: "Ačiū Dievui, kad aš greitai mirsiu ir negyvensiu 2018 m."

konspirologija, nauja pasaulio tvarka

Mokslininkas nedaug skleidė apie slaptus projektus, tačiau jis paminėjo, kad kai kurios laboratorijos, vadovaujamos „žaliųjų žmogeliukų“ jau daugelį dešimtmečių vykdo darbus, kurdamos orbitinius spindulių ginklus ir kitas technines naujoves, kurias planuoja pradėti naudoti nuo 2018 m. varydami pasaulį į „naują erą“.

Ir štai, kažkaip keistai nutapo, kad būtent nuo 2018 m. miško gaisrai tapo įprastas reiškinys, „paslaptingi atmosferos reiškiniai“ ir dūzgesys, ūžesys, garsai danguje tapo įprastas dalykas, o žaibai, pradėję žudyti dešimtis gyvūnų, žmonių, kažkaip dešimtimis nežudo. Tada atėjo pandemija. Tada kai kurie spinduliai ėmė „šaudyti“ į ugnikalnius. Dabar atrodo, kad pasaulinis karas prasideda visur iškart. O, tame fone, kažkoks perkūnas vėl užmuša dešimtis avių.

Nebeįmanoma patikėti natūraliu paaiškinimu, kas vyksta, ir greičiausiai kalbame apie naujus tam tikro krypties ginklo bandymus, kuriuos jie nusprendė išbandyti su avims. Akivaizdu, kad anksčiau ar vėliau tai bus išbandyta su žmonėmis, todėl stebime įvykių eigą.

Žinoma, jūs galite nesutikti su šia išsakyta nuomone. Todėl, pasidalinkite sava, ar su kitais lankytojais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.05.2021 laikas 22:56 Su vėžio piktybinėmis ląstelėmis svarbu kovoti net ir pasveikus
Onkologinės ligos išsiskiria tuo, kad net ir po sėkmingo gydymo išlieka didelė jų atsinaujinimo rizika. Dėl to vėžiu sergantys ir jį įveikę pacientai turi stengtis gyventi taip, kad ligai progresuoti ar sugrįžti būtų kuo mažiau galimybių. Ilgametis fitoterapeutas Juozas Ruolia sako, jog tam, kad vėž...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 22:48 Kinų medicina: žalingos energijos poveikis emocijoms

Rytų filosofija bei medicina didelį dėmesį skiria žmogaus jausmams, mąstymui. Teigiama, kad jausmų ir mentalinė energija funkcionuoja visame kūne, o jos dalis saugoma mūsų organuose. Emocijos budizme – tai, kas atveda protą iki tam tikros būsenos, priverčia priimti tam tikrus sprendimus.

Skaityti daugiau

14.05.2021 laikas 19:28 Kokius vaistinius augalus rinkti gegužės mėnesį

Gegužės mėnesį gausu žydinčių žiedų bei žiedynų. Būtent gegužės mėnesį daugelis augalų sukaupia daug naudingųjų ir gydomųjų medžiagų. Gegužes mėnesį galima rinkti vaistinių augalų žolę, lapus, pumpurus, žievę, spyglius, lupti žievę ir kasti šaknis.

...

Skaityti daugiau

14.05.2021 laikas 16:22 Svečiai iš anapusinio pasaulio

Spiritizmo seansų dalyviai dažniausiai net nesusimąsto apie tai, kad iškviečia žmonėms nežinomas ir nepavaldžias jėgas, kurių elgesys gali būti visiškai neprognozuojamas. Atlygis už tokius „pasilinksminimus“ gali būti sunki liga, o kartais netgi mirtis. Ir visa tai tik dėl „iš t...

Skaityti daugiau

14.05.2021 laikas 08:00 Klausiate, ar dalyvausiu šeimos gynimo marše? Tikrai ne

Mano socialinių tinkų burbule vis pasirodo reklamoje ar draugo įraše klausimas, siūlymas, o neretai ir primygtinis reikalavimas dalyvauti „Didžiajame šeimos gynimo marše“. Visi turėjom daug progų apsvarstyti ir priimti sprendimus ar tiesiog nusistebėti.

...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau