Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 20

Keistas energijos pliūpsnis virš Sakuradžimos ugnikalnio

(Paranormal) 2020 m. spalio pradžioje internetinė kamera, kuri stebėjo garsų Japonijos Sakuradžimo ugnikalnį, ir vietos gyventojai nufilmavo kelis skirtingo dydžio ir formos NSO, sukančius virš kalno viršūnės. Apie tai išsamiai kalbėjome medžiagoje, štai vaizdo įrašas:

Šiuo metu mes ne apie tai. Natūralu, kad NSO įvykiai tenai, atkreipė žmonių dėmesį į ugnikalnį ir jie pradėjo dažniau žiūrėti į tiesioginę internetinę kamerą. Kaip paaiškėjo, stebėjimas davė rezultatą ir šiandien ten atsirado tokia anomalija:

anomalijos, gamtos anomalijos, konspirologija

anomalijos, gamtos anomalijos, konspirologija

Šis spindulys pasirodo kelis kartus per valandą, todėl manoma, kad tai ne žmonių darbas. Deja, paslauga uždraudė žiūrėti vaizdo įrašus iš kitų šaltinių, todėl pateikiame į kamerą nuorodą.

Įrašas saugomas šiek tiek daugiau nei parą, todėl spindulys bus matomas dar apie 24 valandas. Galbūt tai pasirodys dar kartą, nes „marsiečiai“ tapo visiškai įžūlūs ir savo skraiduoliais raišo prie ugnikalnio, kaip nieko nebuvę ir gana dažnai:

Ir dabar kyla klausimas: kas tai buvo ir kam jis skirtas?

Variantas su kažkokiu bepiločiu orlaiviu, kurio pagalba japonai nusprendė organizuoti ugnikalnio apšvietimą, yra labai mažai tikėtinas - spindulys yra labai intensyvus, o UAV paprasčiausiai neturi pakankamai pajėgumų, kad galėtų nešti energijos šaltinį. Todėl greičiausiai spindulį arba išleido koks nors nežemiškas aparatas, arba jis atėjo iš kosmoso. Bet kodėl?

Kadangi mes Marso būstinėje neturime šaltinio, negalime vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą. Kadangi sija nukreipta į ugnikalnį, o ne į Kaliforniją, kur kažkas nuolat dega, akivaizdu, kad marsiečiai yra susidomėję ugnikalniu.

Vargu ar jie bus suinteresuoti kokiais geologiniais tyrimais, kuriant topografinį ugnikalnio viršūnės žemėlapį, todėl paprasčiausi paaiškinimai, kas vyksta, rodo, kad arba „marsiečiai“ pašildo ugnikalnį taip, kad jis išsiveržtų, arba ugnikalnis išsiveržimo išvakarėse, o „marsiečiai“ atskrido, kad kažkaip sustabdytų procesą.

Gali būti ir sudėtingesnis paaiškinimas, apie kurį kalbėjome medžiagoje. Atrodo, kad „marsiečiai“ netrukus mus bombarduos:

Kalba eina apie tą patį Sakuradžimos ugnikalnį, ant kurio lapkritį per tris dienas iš eilės nukrito trys meteoritai. Kadangi gamtoje tokių sutapimų nėra, darėme prielaidą, kad ugnikalnio viduje „marsiečiai“ turi kažkas panašaus į karinę bazę ir kai kuri konkuruojanti kompanija nusprendė šiek tiek bombarduoti šią bazę, išbandydama jėgą oro gynyboje.

Kaip matote, nuotykiai ten tęsiasi ir, atsižvelgiant į pasiūlytą teoriją, galima pagalvoti, kad šis spindulys yra arba tam tikras oro gynybos elementas, arba konkuruojanti įmonė atsiuntė droną ir nusprendė patobulinti taikymą. Tokiu atveju šioje srityje netrukus kažkas atvyks, galbūt sviedinio skersmuo bus dešimtys ir šimtai metrų, todėl mes stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 11:15 Vaistažolės gražiajai žmonijos pusei
Amžinas klausimas - kokia turi būti ideali moteris? Ieškodami atsakymo į šį klausimą, skulptoriai kūrė nuostabias skulptūras, poetai - nepakartojamas eiles, rašytojai - stulbinamus šedevrus. Visa tai buvo skiriama puikiajai žmonijos daliai - moterims, jų nepakartojamam žavesiui ir kerinčiam moterišk...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 10:37 Kaip kovoti su pragulomis
Pragulos rodo, kad ligoniui trūksta priežiūros. Todėl kaskart, perklojant lovą, būtina apžiūrėti ligonio kūną, ypač tas vietas, kur dažniausiai atsiranda pragulos.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Major events show CNN complicit in Capitol raid
After infiltrating the Capitol on Jan. 6 while dressed as a “Trump supporter,” far-left extremist John Sullivan was interviewed by CNN‘s Anderson Cooper, who promoted Sullivan’s “work” and referred to him as a “journalist,” despite lacking any credentials....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Why hasn’t Jack Dorsey been arrested for lying under oath about Twitter’s censorship policies?
The latest Project Veritas bombshell exposes Twitter CEO Jack Dorsey as a lying traitor who, contrary to what he told Congress under oath, is actively censoring conservatives on his tyrannical platform.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Migrant Caravan Pushes Closer to US Border As Biden Vows To End Trump’s Asylum Policies

Guatemalan officials have reported that thousands migrants are on the move from Honduras.

Skaityti daugiau