Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 18

Atskleista: Prancūzijos televizija atskleidė Holivudo elito adrenochromo ritualus - Žiniasklaidos užtemimas

Prancūzijos televizija atskleidė Holivudo elito adrenochromo ritualus

Šią savaitę per Prancūzijos televiziją vyras, glaudžiai susijęs su politiniu ir pramogų pramonės elitu, numetė keletą tiesos bombų, įvardydamas ir sugėdindamas daugybę garsenybių, vartojančių adrenochromą kaip dalį ištvirkusių okultinių ritualų, kuriais siekiama apsvaigti ir išlikti jauniems.

Žeraras Faurė (Gérard Fauré) Prancūzijoje gerai žinomas dėl savo ankstesnės žvaigždžių narkotikų platintojo karjeros. Kadangi yra nedaug elito paslapčių, kurių Fauré nežinotų, jis yra nuolatinis televizijos laidų svečias, įskaitant itin populiarią laidą "Touche Pas à Mon Poste", kuri šią savaitę pakvietė jį aptarti Piero Palmado (Pierre Palmade), komiko, kuris buvo įsivėlęs į skandalingą autoavariją, susijusią su nuomojamais berniukais, milžiniškomis kokaino dozėmis, pedofiline medžiaga ir nėščios moters negimusio vaiko mirtimi.

Įdomu: Angelina Jolie: "Aš buvau iliuminatų grupėje, ketinu jums viską papasakoti" - šokiruojantis pasakojimas

Kitaip tariant, Palmade'as buvo įsitraukęs į tipišką okultinio elito išsigimimą.

Tačiau laidos prodiuseriai gavo daugiau, nei tikėjosi, kai Faurė nusprendė atskleisti tiesą apie degeneracinius ritualus, kuriuose dalyvavo ne tik Pjeras Palmadas, bet ir kur kas daugiau garsių vardų. Štai akimirka, kai Fauré pamini adrenochromą, kitų diskusijos dalyvių šokui ir siaubui.

Kitas svečias (kuris atrodė ne toks pasipiktinęs kaip kiti) pareiškė, kad adrenochromo "sąmokslo teorija" yra gana tikėtina. Ji paaiškino, kad ši medžiaga išgaunama iš vaikų kraujo ir ją vartoja turtingi ir įtakingi žmonės, kad išliktų jaunatviški.

Fauré teigė, kad kelios garsenybės reguliariai vartoja adrenochromą, ir kaip pavyzdį įvardijo Celine Dion (Celine Dion). Pastaraisiais mėnesiais Fauré teigė, kad paslaptinga degeneracinė Dion liga atsirado dėl to, kad ji piktnaudžiavo adrenochromo vartojimu.

Vienam nepatikliam svečiui paklausus, iš kur atsiranda šie paaukoti vaikai, Fauré atsakė, kad jie dažniausiai pagrobiami. Jis teigė, kad kasmet Prancūzijoje pagrobiama daugiau kaip 58 000 vaikų ir tik du trečdaliai jų randami. Tuomet jis paklausė: "Ką manote apie tai? Kur yra likęs trečdalis?

Įdomu: Išslaptinti dokumentai atskleidžia, kad Laimo liga yra JAV vyriausybės sukurtas biologinis ginklas 

Vėliau Fauré pareiškė, kad liudijo byloje, kurioje viena moteris norėjo parduoti savo dukrą adrenochromo laboratorijai Dižone. Atrodo, ant bangos, jis pridūrė, kad Yves'as St-Laurent'as (Yves St-Laurent) ir kiti mados industrijos žmonės buvo pedofiliniai nusikaltėliai.

Kai Fauré paminėjo Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono (Emmanuel Macron) ir jo 69 metų žmonos Brigitte pavardes, interviu staiga buvo nutrauktas. Galima tik spėlioti, ką jis ketino atskleisti.

Ne tik Prancūzijoje drąsūs insaideriai pradeda prabilti ir nušviesti ištvirkusias okultinio elito paslaptis.

Holivudo aktorius Džimas Kaviezelis (Jim Caviezel), atlikęs Jėzaus vaidmenį Melo Gibsono (Mel Gibson) epiniame filme "Kristaus kančia" (Passion of the Christ), taip pat prisipažino, kad Holivudo elitas grobia vaikus ir jais prekiauja.

Lapkričio mėnesį Kaviezelis pasirodė Klio Klarko konferencijoje "Sveikata ir laisvė" (Clay Clark's Health and Freedom Conference) netoli Talsos, Oklahomoje, ir kalbėjo apie prekybą vaikais Holivude, atskleisdamas, kad pramogų industrijos elitas "prievartauja ir žudo" vaikus dėl adrenochromo.

Pasak Kaviezelio, kuris reklamavo naująjį filmą "Laisvės garsai" (Sound of Freedom), Holivudo elitas yra priklausomas nuo adrenochromo ir "gyvai išdarinėja vaikus", kad gautų narkotikų, kurie išsiskiria kaip cheminė medžiaga išgąsdintų vaikų organizme.

Filme "Laisvės garsas" pasakojama apie Timą Ballardą, buvusį CŽV agentą, kuris meta specialaus agento darbą Vidaus saugumo tyrimų tarnyboje (HSI).

Įdomu: JAV įstatymų leidėjai siekia uždrausti skiepytiems žmonėms duoti kraujo: ‘Tik grynakraujai’

Kaviezelis taip pat atskleidė, kad Timas Ballardas (Tim Ballard), autorius, kurį jis vaidina filme, "šiuo metu, kai mes kalbamės, yra ten, apačioje, gelbėdamas vaikus, nes dabar jie traukia vaikus iš tamsiausių pragaro užkaborių, sąvartynų ir įvairiausių vietų. Vaikų adrenochromavimas, žiūrėkite..."

Kaviezalis yra Holivudo veteranas, atlikęs pagrindinius vaidmenis tokiuose kino hituose kaip "Mokėk už tai" (Pay It Forward), "Plona raudona linija" (The Thin Red Line), "Grafas Monte Kristo" (Count of Monte Cristo) ir "Dažnis" (Frequency). Šis vyras akivaizdžiai išmano, kaip elgtis Holivude, todėl labai įspūdinga, kad jis prabyla ir rizikuoja savo karjera - ir net gyvybe - norėdamas atskleisti blogį šios pramonės viršūnėse.

Tai ne pirmas kartas, kai Kaviezelis atskleidžia Holivudo elito prekybos vaikais siaubą, apibūdindamas jį kaip "baisiausią siaubą, kokį esu matęs".

"Iš esmės jūsų organizme yra adrenalino, o kai esate išsigandę, gaminate adrenaliną. Jei esate sportininkas ketvirtajame ketvirtyje, iš jūsų išsiskiria adrenalinas. Jei vaikas žino, kad mirs, jo kūnas išskiria šį adrenaliną ir jie turi daugybę terminų, kuriuos vartoja, bet hm... Tai baisiausias siaubas, kokį esu matęs. Tai rėkia vieni, net jei niekada jo nemačiau. Tie žmonės, kurie tai daro, jiems nebus jokio pasigailėjimo".

Džimas Kaviezalis ne vienintelis, kuris prabyla ir demaskuoja elitą. Melas Gibsonas, režisavęs Kaviezalą filme "Kristaus kančia" (The Passion of the Christ), taip pat pasmerkė Holivudą kaip "parazitų lizdą", kurie "minta vaikų krauju".

Prancūzijos televizija atskleidė Holivudo elito adrenochromo ritualus

2017 m. per "kontroversišką" pasirodymą BBC laidoje "Grahamo Nortono šou" Gibsonas po savo pasirodymo žaliojo kambario užkulisiuose šokiruotus svečius mokė apie tikrąją Holivudo elito prigimtį.

Pasak Melo Gibsono, Holivudo studijos yra "aplaistytos nekaltų vaikų krauju", jis teigė, kad "kūdikių kraujo vartojimas Holivude toks populiarus, kad iš esmės veikia kaip sava valiuta".

Įdomu: WEF nurodo pasaulio vyriausybėms pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

Holivudo elitas yra "žmonijos priešas, nuolat veikiantis priešingai mūsų interesams" ir "pažeidžiantis visus žmogui žinomus Dievo duotus tabu, įskaitant vaikų šventumą", - tęsė Gibsonas.

"Tai vieša Holivudo paslaptis", - sakė jis. Šie žmonės turi savo religinius ir dvasinius mokymus, savo socialinius ir moralinius rėmus. Jie turi savo šventuosius tekstus - jie yra liguisti, patikėkite manimi, - ir jie negalėtų labiau prieštarauti tam, ką reiškia Amerika."

Pagrindinė žiniasklaida greitai puolė prie Gibsono apreiškimų, pasitelkė faktų tikrintojus, įskaitant "Snopes", kad paskelbtų komentarus netikra naujiena, ir ėmė trinti visus vaizdo įrašus ir straipsnius iš interneto. Trumpai tariant, didžioji žiniasklaida ištrėmė juos iš atminties. Melo Gibsono balsas buvo nutildytas.

Įžymybė negali pasisakyti prieš sistemą, jei nebus nutildytas ir nubaustas. Nuo to laiko Gibsono karjera nebebuvo tokia pati.

Štai kodėl taip svarbu, kad kuo daugiau žmonių išgirstų Džimo Kaviezalo žodžius, kol didžioji žiniasklaida jo nepanaikino ir nesunaikino įrodymų.

Mes jau daugybę kartų matėme, kaip tai įvyko. Pastaruoju metu Nicole Kidman (Nicole Kidman) ir Lindsay Lohan (Lindsay Lohan) taip pat kalbėjo apie pedofiliją Holivude, o paskui atsitraukė, bandė užglaistyti pėdsakus ir apsimesti, kad niekada nesakė to, ką sakė. N. Lohan ir N. Kidman supranta, kokios pasekmės laukia tų, kurie įkanda į ranką, kuri juos maitina.

Chriso Cornellio (Chris Cornell), Chesterio Benningtono (Chester Bennington), Coolio (Coolio) ir Anne Heche (Anne Heche) artimi draugai papasakojo nepaprastai panašias istorijas ir atskleidė, kad žvaigždės dirbo siekdamos demaskuoti pedofilų grupuotę muzikos industrijos centre - ir tai jiems kainavo gyvybę.

Dabar tamsūs laikai, ir norint gyventi plačiai atmerktomis akimis reikia drąsos.

Labai svarbu, kad Jimo Caviezelio (Jim Caviezel) atskleidimus apie pedofiliją tarp elito išgirstų kuo daugiau žmonių, kol didžioji žiniasklaida ir technologijų milžinės jo necenzūravo ir nenutylėjo, kaip tai padarė jo draugui ir mentoriui Melui Gibsonui.

Neabejotina, kad faktų tikrintojai planuoja ištrinti jo žodžius iš interneto ir paskelbti juos netikromis naujienomis. Taip jie ir toliau laiko daugumą nežinioje apie žiniasklaidą ir pramogų industriją kontroliuojančio globalistinio elito prigimtį.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau