Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2020 » Kovo » 19

Internete prasidėjo kalbos apie pasaulio elito sulaikymą. Kas vyksta?

2020 m. kovo 18 d. keliuose JAV forumuose pasirodė įdomi informacija. Iš pradžių ji buvo svarstoma už uždarų durų, tačiau dabar ji pasirodo ir įvairiuose interneto puslapiuose, todėl manome, kad mūsų skaitytojams turėtų būti įdomų sužinoti, kas vyksta ir kas pranašaujama artimoje ateityje. Tačiau, tai negalime, nei patvirtinti, nei paneigti, tačiau nemažai ženklų rodo, kad tai tikrą. Žemiau, pabandysiu trumpai parašyti, kas vyksta.

Kaip teigia godlikeproductions.com: šį rytą, 4:30 val., Džastinui Triudo, JAV prokurorai, pareiškė kaltinimus, dėl korporacinių ir finansinių nusikaltimų. Žiniasklaidos savininkams ir redaktoriams buvo lieptą, visiems pradėti plauti smegenis, kad Triudo turi koronavirusą ir jos žmona turi kurį laiką būti karantine.

Kita garsenybė Tomas Hanksas prieš 48 valandas buvo areštuotas dėl kaltinimų pedofilija ir šiuo metu yra laikomas viešbučio kambaryje Australijoje. Kitos areštuotos įžymybės, kaip teigia Anonimai bus Celine Dion, Madonna, Čarlzas Barklis, Kevinas Speisis. Žiniasklaida, paskelbs, kad jie turi koronavirusą.

Italijos oro uostai buvo visiškai uždaryti, nes daugiau nei 80% Vatikano veikėjams ir finansų pareigūnams buvo iškelta ta pati baudžiamoji atsakomybė už finansinius nusikaltimus, pedofiliją, prekybą vaikais ir seksualinę prievartą.

Panašūs įvykiai su areštais dabar vykdomi Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kur prasidėjo karališkos šeimos narių areštai.

Nuteistas Holivudo prievartautojas Harvey Weinsteinas sutiko sudaryti susitarimą ir duoti parodymus prieš šimtus Holivudo įžymybių, kurie buvo prisidėję prie narkotikų verslo, pedofilijos ir prekybos vaikais. Vietoj 55 metų jis gavo tik 23 metus.

Mainais jis liudijo prieš keletą didžiausių ir įtakingiausių vardų, įskaitant Didžiosios Britanijos princą Andrew, buvusį prezidentą Billą Clintoną, buvusį viceprezidentą Joe Bideną, Tomą Hanksą, Quetiną Tarantiną, Sharlie Sheeną, Bobą Sagetą, Keviną Spacy, Johną Travlotą, Steveną Spielbergą ir šimtai kitų, tiesiog susijusių su JAV milijardieriumi Jeffrey Epsteinu, kuris buvo rastas negyvas. Ankščiau už panašius parodymus Jeffrey Epsteinas taip pat buvo sudaręs sandorį, norint jį paslėpti buvo imituota jo savižudybė.

Taip pat šiuo metu yra pareikšti kaltinimai, kai kurių didžiausių pasaulio korporacijų vadovams, todėl dešimtys generalinių direktorių atsistatydino per pastarąsias 30-60 dienų. Tikimasi, kad per kitus 3 mėnesius atsistatydins dar 700-800.

Sukurta laboratorijoje COVID-19 yra tik priedanga, masinei privalomos vakcinacijos programai, taip pat slapta JAV žvalgybos operacija – operacija tokia milžiniška, kad pasaulis tokios dar nebuvo matęs. Manoma, kad bus suimta 158000 žmonių iš buvusių ir esamų politikų, įžymybių ir generalinių direktorių, įskaitant pasaulinį elitą ir bankininkus, tokius, kaip Georgą Sorosą ir jo JT atstovus.

JAV prezidentas D.Trumpas laimės 2020 m. rinkimus, o buvę JAV prezidentai bus areštuoti 2021 m. pradžioje. Apie visus svarbiausius areštus žiniasklaida informuos, kaip apie ligas ir nelaimingus atsitikimus.

Visiems suimtiems asmenims bus pasiūlyta „Romelio mirtis“, reiškianti pasirinkimą tarp savižudybės ir teismo, kuris gali sukelti viešą gėdą.

Kai kurie aukščiausi religiniai lyderiai bus areštuoti arba priversti atsistatydinti, kiti staiga susirgs. Vatikanas bus pirmasis, o popiežius bus pašalintas 2020 m. 

Bus paviešintas, žmonių sukurtas junginys-mįslė adrenochromas, o Holivudas ir Vatikanas tiesiogiai neš atsakomybę už jį.

Per du mėnesius bus uždarytos vertybinių popierių biržos, kai kurie bankai, oro uostai, laivyba, parodos, sporto čempionatai, muzikos apdovanojimų ceremonijos ir pan. Energijos kainos kris, maisto išlaidos kils.

Tačiau prieš tai Kinijoje bus paleistas dar vienas paukščių gripas H5N1, o tai nutiks šią savaitę. Apskritai, sveiki atvykę į Naująją pasaulio tvarką.

Paranormal.lt komentaras: paprastai įvairiuose pasaulio forumuose, kai kurios nuomonės nėra patikimos, tačiau eksperimento tikslais „Google“ paieškoje įveskite žodį Adrenochrome ir pažiūrėkite, kuri tarnybą, platformą pateikia „topinius“ paveikslėlius:

sąmokslo teorijos, elitas, nauja pasaulio tvarka, adrenochromas, COVID

Tai atsirado tik prieš kelias dienas ir kodėl „Google“ nusprendė suteikti tokias lengvatas, neaišku. Vienintelis galimas paaiškinimas yra tas, kad apie adrenochromą, temų netrukus pasirodys spaudoje ir televizijoje, tai yra, ji bus aptariama pasaulinėje žiniasklaidoje ir apie tai, kaip tik ir rašo šis viešai neatskleistas asmuo.

Antra įdomi tema – masinė liga COVID-19, kuri paveiks pasaulio garsenybes, kurios nesupras, kur ir kaip ją pasigavo. Šie žmonės nesilanko po Kinijos turgus, nevažiuoja traukiniais ir neskraido ekonominės klasės salonuose. Vienintelis šios situacijos paaiškinimas, kad jie visi išsibėgios po bunkerius, tačiau, taip pat gali būti variantas areštas.

Apskritai, neįmanoma vienareikšmiškai pasakyti, kad pagal vieno anonimo nuorodas į kai kuriuos vyriausybės šaltinius yra klaidingas – netiesioginiai faktai sako, kad tai gali būti panašu į artimą tiesą.

Jei garsenybių ligos tęsiasi ir paukščių gripas pasirodys spaudoje kartu su koronavirusu, gali būti visko, todėl stebėkime įvykius. Ir kas gali paneigti, kad vakcina, aliuminis ir 5G, tai nesusiję? Tik 5G tinklo pagalba, žmoguje išlikęs aliuminis gali daryti įtaka tavo tolimesniems veiksmams ir sveikatai...

Jūs paklausite, kodėl užsikrečia ir miršta paprasti žmonės? Užsikrečia tam, kad izoliuoti, įbauginti žmones, įtikinti žmones, kad matytu patys, kas vyksta iš tikro, o miršta... tik dėl atsitiktinumas, šalutinio poveikio... karas be aukų, neišvengiamas. Bet ir iš tikro, tiek dabar žmonės įbauginti, na, kaip nebūs jeigu tiek tam žmogui "kalama" per žiniasklaida, ką ir minėjau aukščiau, jie daro savo darbą. Taip niekada nebuvo... visos kitos problemos pamirštos, darykime ką norime, ar darys kitas už mus, kai niekas nematys... mes gi namuose.

Ir galimai, kas dabar vyksta - kas 100 metų suplanuotas Planetos apsivalymas nuo didelio kiekio žmonių, aplinkos taršos. Dabar, sumažėjo, gatvėse mašinų, sumažėjo šurmulio, prekių be saiko, pirkimo vartojimo, gamta atsigauna. Visuose pasaulio miestuose tarša sumažėjo, gal tai į gerą, reikia kada nors ir Planetai apsivyti.

Sveiki, atvykę į Naująją Pasaulio Tvarką!

Sąmokslo teorijos su paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
2
Taip ir turejo buti APSIVALYMAS nuo visokiu iskrypeliu ,pedofilu,nesaziningu bankininku kurie abgaudinejo eilinius zmones ir lobti TEGYVUOJA NAUJAS SIMTMETIS...!!!
avatar
0
1
Tikekimes mums pasiseks :)
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau