Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 19

Internete prasidėjo kalbos apie pasaulio elito sulaikymą. Kas vyksta?

2020 m. kovo 18 d. keliuose JAV forumuose pasirodė įdomi informacija. Iš pradžių ji buvo svarstoma už uždarų durų, tačiau dabar ji pasirodo ir įvairiuose interneto puslapiuose, todėl manome, kad mūsų skaitytojams turėtų būti įdomų sužinoti, kas vyksta ir kas pranašaujama artimoje ateityje. Tačiau, tai negalime, nei patvirtinti, nei paneigti, tačiau nemažai ženklų rodo, kad tai tikrą. Žemiau, pabandysiu trumpai parašyti, kas vyksta.

Kaip teigia godlikeproductions.com: šį rytą, 4:30 val., Džastinui Triudo, JAV prokurorai, pareiškė kaltinimus, dėl korporacinių ir finansinių nusikaltimų. Žiniasklaidos savininkams ir redaktoriams buvo lieptą, visiems pradėti plauti smegenis, kad Triudo turi koronavirusą ir jos žmona turi kurį laiką būti karantine.

Kita garsenybė Tomas Hanksas prieš 48 valandas buvo areštuotas dėl kaltinimų pedofilija ir šiuo metu yra laikomas viešbučio kambaryje Australijoje. Kitos areštuotos įžymybės, kaip teigia Anonimai bus Celine Dion, Madonna, Čarlzas Barklis, Kevinas Speisis. Žiniasklaida, paskelbs, kad jie turi koronavirusą.

Italijos oro uostai buvo visiškai uždaryti, nes daugiau nei 80% Vatikano veikėjams ir finansų pareigūnams buvo iškelta ta pati baudžiamoji atsakomybė už finansinius nusikaltimus, pedofiliją, prekybą vaikais ir seksualinę prievartą.

Panašūs įvykiai su areštais dabar vykdomi Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kur prasidėjo karališkos šeimos narių areštai.

Nuteistas Holivudo prievartautojas Harvey Weinsteinas sutiko sudaryti susitarimą ir duoti parodymus prieš šimtus Holivudo įžymybių, kurie buvo prisidėję prie narkotikų verslo, pedofilijos ir prekybos vaikais. Vietoj 55 metų jis gavo tik 23 metus.

Mainais jis liudijo prieš keletą didžiausių ir įtakingiausių vardų, įskaitant Didžiosios Britanijos princą Andrew, buvusį prezidentą Billą Clintoną, buvusį viceprezidentą Joe Bideną, Tomą Hanksą, Quetiną Tarantiną, Sharlie Sheeną, Bobą Sagetą, Keviną Spacy, Johną Travlotą, Steveną Spielbergą ir šimtai kitų, tiesiog susijusių su JAV milijardieriumi Jeffrey Epsteinu, kuris buvo rastas negyvas. Ankščiau už panašius parodymus Jeffrey Epsteinas taip pat buvo sudaręs sandorį, norint jį paslėpti buvo imituota jo savižudybė.

Taip pat šiuo metu yra pareikšti kaltinimai, kai kurių didžiausių pasaulio korporacijų vadovams, todėl dešimtys generalinių direktorių atsistatydino per pastarąsias 30-60 dienų. Tikimasi, kad per kitus 3 mėnesius atsistatydins dar 700-800.

Sukurta laboratorijoje COVID-19 yra tik priedanga, masinei privalomos vakcinacijos programai, taip pat slapta JAV žvalgybos operacija – operacija tokia milžiniška, kad pasaulis tokios dar nebuvo matęs. Manoma, kad bus suimta 158000 žmonių iš buvusių ir esamų politikų, įžymybių ir generalinių direktorių, įskaitant pasaulinį elitą ir bankininkus, tokius, kaip Georgą Sorosą ir jo JT atstovus.

JAV prezidentas D.Trumpas laimės 2020 m. rinkimus, o buvę JAV prezidentai bus areštuoti 2021 m. pradžioje. Apie visus svarbiausius areštus žiniasklaida informuos, kaip apie ligas ir nelaimingus atsitikimus.

Visiems suimtiems asmenims bus pasiūlyta „Romelio mirtis“, reiškianti pasirinkimą tarp savižudybės ir teismo, kuris gali sukelti viešą gėdą.

Kai kurie aukščiausi religiniai lyderiai bus areštuoti arba priversti atsistatydinti, kiti staiga susirgs. Vatikanas bus pirmasis, o popiežius bus pašalintas 2020 m. 

Bus paviešintas, žmonių sukurtas junginys-mįslė adrenochromas, o Holivudas ir Vatikanas tiesiogiai neš atsakomybę už jį.

Per du mėnesius bus uždarytos vertybinių popierių biržos, kai kurie bankai, oro uostai, laivyba, parodos, sporto čempionatai, muzikos apdovanojimų ceremonijos ir pan. Energijos kainos kris, maisto išlaidos kils.

Tačiau prieš tai Kinijoje bus paleistas dar vienas paukščių gripas H5N1, o tai nutiks šią savaitę. Apskritai, sveiki atvykę į Naująją pasaulio tvarką.

Paranormal.lt komentaras: paprastai įvairiuose pasaulio forumuose, kai kurios nuomonės nėra patikimos, tačiau eksperimento tikslais „Google“ paieškoje įveskite žodį Adrenochrome ir pažiūrėkite, kuri tarnybą, platformą pateikia „topinius“ paveikslėlius:

sąmokslo teorijos, elitas, nauja pasaulio tvarka, adrenochromas, COVID

Tai atsirado tik prieš kelias dienas ir kodėl „Google“ nusprendė suteikti tokias lengvatas, neaišku. Vienintelis galimas paaiškinimas yra tas, kad apie adrenochromą, temų netrukus pasirodys spaudoje ir televizijoje, tai yra, ji bus aptariama pasaulinėje žiniasklaidoje ir apie tai, kaip tik ir rašo šis viešai neatskleistas asmuo.

Antra įdomi tema – masinė liga COVID-19, kuri paveiks pasaulio garsenybes, kurios nesupras, kur ir kaip ją pasigavo. Šie žmonės nesilanko po Kinijos turgus, nevažiuoja traukiniais ir neskraido ekonominės klasės salonuose. Vienintelis šios situacijos paaiškinimas, kad jie visi išsibėgios po bunkerius, tačiau, taip pat gali būti variantas areštas.

Apskritai, neįmanoma vienareikšmiškai pasakyti, kad pagal vieno anonimo nuorodas į kai kuriuos vyriausybės šaltinius yra klaidingas – netiesioginiai faktai sako, kad tai gali būti panašu į artimą tiesą.

Jei garsenybių ligos tęsiasi ir paukščių gripas pasirodys spaudoje kartu su koronavirusu, gali būti visko, todėl stebėkime įvykius. Ir kas gali paneigti, kad vakcina, aliuminis ir 5G, tai nesusiję? Tik 5G tinklo pagalba, žmoguje išlikęs aliuminis gali daryti įtaka tavo tolimesniems veiksmams ir sveikatai...

Jūs paklausite, kodėl užsikrečia ir miršta paprasti žmonės? Užsikrečia tam, kad izoliuoti, įbauginti žmones, įtikinti žmones, kad matytu patys, kas vyksta iš tikro, o miršta... tik dėl atsitiktinumas, šalutinio poveikio... karas be aukų, neišvengiamas. Bet ir iš tikro, tiek dabar žmonės įbauginti, na, kaip nebūs jeigu tiek tam žmogui "kalama" per žiniasklaida, ką ir minėjau aukščiau, jie daro savo darbą. Taip niekada nebuvo... visos kitos problemos pamirštos, darykime ką norime, ar darys kitas už mus, kai niekas nematys... mes gi namuose.

Ir galimai, kas dabar vyksta - kas 100 metų suplanuotas Planetos apsivalymas nuo didelio kiekio žmonių, aplinkos taršos. Dabar, sumažėjo, gatvėse mašinų, sumažėjo šurmulio, prekių be saiko, pirkimo vartojimo, gamta atsigauna. Visuose pasaulio miestuose tarša sumažėjo, gal tai į gerą, reikia kada nors ir Planetai apsivyti.

Sveiki, atvykę į Naująją Pasaulio Tvarką!

Sąmokslo teorijos su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
6
psichuškėje vaistai baigėsi?
avatar
0
5
Įdomu, kas sekantis bus pagal sąrašus? Žiniasklaida, paskelbs, kad jie turi koronavirusą. Visiems
suimtiems asmenims bus pasiūlyta „Romelio mirtis“, reiškianti
pasirinkimą tarp savižudybės ir teismo, kuris gali sukelti viešą gėdą.
Lyg tai jau vyksta? Laukiame antros COVID-19 bangos kinijoje. Jei tai
įvyks... tikrai viršuje parašytas straipsnis bus į 100proc. tiesą.
Laukiame naujienu.
avatar
0
4
Pagal Naujosios Pasaulio tvarkos sarašą Visas pasaulio elitas jau yra užkrėstas koronavirusu. Laikas parodys ar tiesa ar melas. Plačiau
skaitykite Internete prasidėjo kalbos apie pasaulio elito sulaikymą.
Žinoma, tai tik spelionės ir sąmokslo teorijos. Jų įrodyti negalima.
Tad, stebėkimo įvykius. Kiek užsienio įžimybių paveiks šis užkratas.

Jau tikrai nebejuokinga... Koronavirusu užsikrėtė garsus 51-erių JAV laidų vedėjas Andy Cohenas
Koronavirusas diagnozuotas 79-erių operos solistui Placido Domingo: įvardijo simptomus. Garsiam
operos solistui Placido Domingo (79 m.) diagnozuotas koronavirusas.
avatar
0
3
Beje, pastebėjote, kad dabar elitas bando, sportininkai, fubolinkai bando ir sutinka susimažinti atlyginimus, pradeda dosniai aukoti... tiek daininkai ar įžymūs žmonės? Pažiūrėkite, visi tokie geri, kur buvo ankščiau? Manau, tie kur jaučia, akd yra prisidirbe... ar žaidė nešvarius žaidimus... bando taip išpirkti kaltę... Čia vel mano nuomone, su kuria galite nesutikti wink
avatar
0
2
Tikimės, nes kas dabar vyksta didelis pasaulio virsmas... Pasirodo Stevenas Spielbergas režisavęs filmą "Užkratas" 2011 metais jau galimai žinojo apie šia epidemija...  O pasirodo jis besantis pateiktuose sąrašuose... kam tai naudinga? žmonių stebėsena ir žmonijos populiacija.
1-5 6-6
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 22:08 Pentagonas Šaukia Milijoną Rezervistų. Kas Vyksta?

Penktadienį, kovo 27., prezidentas Trumpas paskelbė įsakymą, leidžianti Pentagonui šaukti iki 1 mln. rezervistų į ginkluotąsias pajėgas atlikti pareigą. Jie turės padėti susidoroti su koronaviruso protrūkiu.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 18:06 Pas Didžiosios Britanijos Karaliene Aptiktas COVID-19

Karalienė Elžbieta II gavo teigiamą rezultatą COVID-19. Šią šokiruojančią naujieną Bekingemo rūmai patvirtino praėjus kelioms minutėms po to, kai ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) paskelbė turįs teigiamą koronaviruso rezultatą

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 14:44 Seksas Ir Koronavirusas: Ar Tai Nepavojinga?
Daugybėje šalių įvestas karantinas, milijonai žmonių yra priversti užsidaryti namie, todėl nenuostabu, kad tiek poros, tiek vieniši žmonės svarsto, ką koronavirusas reiškia jų lytiniam gyvenimui, rašoma theguardian.com. Turėdami tai omenyje, trijų skirtingų ekspertų paklausėme penkių pačių aktualiau...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau