Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Sausio » 30

Psichologas nurodė du svarbiausius dalykus, kurių reikia vyrui santykiuose

Moterys ir vyrai yra skirtingi, todėl jiems dažnai būna sunku suprasti vieniems kitus. Net jei santykiuose egzistuoja artimas ryšys, pasitikėjimas ir meilė. Ko labiausiai reikia vyrui, gyvenančiam su moterimi?

„Jeigu moteris užmezgė santykius su vyriškiu, tai jis jai simpatiškas, o ji – jam. Žinoma, jeigu moteris nėra apakusi nuo savo troškimų ir nemato vyro kaip žmogaus. O mato jame tik patiną kaip priemonę saviems tikslams pasiekti (šeimai sukurti, susilaukti vaikų, sudaryti santuoką, užsitikrinti materialinę gerovę)“, – aiškina psichologas Borisas Gercbergas.

Moteris paprastai to visai nesuvokia. Apakusi nuo savo troškimų, iš pradžių ji jaus simpatiją vyrui ir susikurs iliuziją, kad taip ir yra. Tada kalbame visai ne apie santykius. Ir laimės tokiuose santykiuose bus mažai.

Jeigu vyras jums tikrai simpatiškas, tai žinokite, kad jam reikia šių dalykų:

*kad su juo elgtumėtės kaip su vyru,

*kad jį vertintumėte.

Pradėkime nuo pirmojo punkto, nes dauguma moterų nesupranta, ką reiškia žiūrėti į vyrą kaip į vyrą.

„Aš susiduriu su tuo savo praktikoje, ir reguliariai – moteris elgiasi hiperatsakingai“, – aiškina psichologas Gercbergas.

Ji yra svarbiausia poroje, ir tai ne apie vietą. O apie tai, kad ji poroje yra suaugusi, o šalia jos vaikas ir infantilas, kuris iš principo niekada nepripras prie šio vaidmens. Rezultatas: suaugusi moteris, kuri greitai prisiima motinos funkcijas, įsitikinusi, kad vyras – nevykėlis, o vyras elgiasi kaip vaikas, „taip, aš esu toks“, ir palaiko santykių surogatą. Surogatą todėl, kad šiuose santykiuose pirmiausia uždengiamas seksas. Po to niveliuojasi moters ir vyro rolės, užleisdamos vietą tėvų–vaikų santykiams.

Vyrai, Santykiai, Psichologija, Paranormal.lt

*Vyras nebelaikomas vyru.

*Juo negalima pasikliauti.

*Jo atsakomybės lygis kelia abejonių.

*Juo apskritai reguliariai abejojama ir prarandamas pasitikėjimas.

Ar jumis kada nors reguliariai abejojo? Ši būsena visiškai pakerta žmogaus pasitikėjimą savimi.

*Su juo nemiegama.

*Jis nekelia geismo.

*Ant jo visą laiką pykstama.

*Moteris būna juo nuolat nepatenkinta.

Aktyvus pyktis pakeičiamas pasyviu pykčiu, tačiau pats požiūris į vyrą kaip į žmogų, kuris nieko nepadaro gerai ir iki galo, nesikeičia.

Ir tada kyla klausimas moterims: kam jums tokia laimė? Jeigu jūs:

*nepasitikite savo vyru,

*nepasikliaunate juo,

*esate nusivylusi juo iki tokio laipsnio, kad nuolat jaučiate jam pasyvią agresiją,

tai jis nebus laimingas su jumis, o jūs – su juo.

Ar reikia skirtis šiame etape? Ne, bet reikia pradėti dirbti su savo santykiais ir savo požiūriu į vyrą kaip į vyrą.

Antras punktas. Kaip reikia vertinti vyrą?

Ir čia kyla kitas klausimas: kodėl būtent vyrą? Visus reikia vertinti!

Pamirškite sekundei savo personą ir pažvelkite į kitą.

Jeigu jaučiate simpatiją tam vyrui, tai norėsite paklausti savęs: ko reikia jam, o ne „visiems“?

Jeigu ne, tai skaitykite aukščiau. Galbūt jis jums yra tik instrumentas saviaktualizacijai, tada kalbame ne apie santykius.

Vyras gyvena pasiekimų pasaulyje. Jam svarbu būti teigiamai įvertintam, todėl kad vyrų pasaulyje vyrauja hierarchija. Vyrai žvelgia vienas į kitą iš viršaus į apačią arba iš apačios į viršų.

Tai, kaip vyras žvelgs į kitus, priklauso nuo to, kaip vyras vertina save. Todėl vyras turi žinoti:

*kad jis yra šaunuolis,

*ir tai jis turi girdėti pirmiausia iš savo moters.

Vyrui reikia, kad jis būtų giriamas ir vertinamas už savo pasiekimus. Taip, jam to reikia. Ir už bet kokius pasiekimus.

– Gal man jam dar sviesto ant duonos užtepti?

– Nebūtinai. Paprasčiausiai pagirkite, jeigu jis pats užsiteps sviesto ant duonos. Pastebėkite tai!

Vyrui nepaprastai brangu, kai moteris pastebi ir įvertina jo pasiekimus. Net pačius menkiausius, ir ypač juos. Nes be jų neįmanoma pasiekti daugiau.

Ir palaikymas. Ne nuolatinė kritika, o palaikymas. Pirmiausia emocinis. Jis glūdi moteriškoje ramybėje, šiltuose atsiliepimuose, švelniame kontakte, kuriame vyras gali atsipalaiduoti trumpam ir paskui vėl sugrįžti į žiaurios konkurencijos vyrų pasaulį.

Palaikyti – tai nereiškia įsitraukti į jo problemas. Palaikyti – nereiškia atverti jį jėga, jeigu jis tam nepasirengęs.

Tai yra girdėti jį simpatijos (vėl) požiūriu ir sugebėti įvertinti.

Apskritai tai yra du dalykai, kurių reikia vyrui, šalia trečio. Tačiau dauguma porų taip ir gyvena be jų. Ir ten, kur vyras nesijaučia vyru, moteris nesijaučia moterimi. Ir atvirkščiai.

Šioje vietoje galima būtų perfrazuoti Johno Kennedy frazę: „Neklausk, ką tėvynė gali padaryti dėl tavęs. Paklausk, ką tu gali padaryti dėl tėvynės“. Neklauskite, kodėl vyras nesuplovė indų. Paklauskite savęs, ar matote jame vyrą.

Jeigu nenorite ar negalite to padaryti, kad vyras jaustųsi vyru santykiuose su jumis, tai kenčiate jūs abu.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau