Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 12

Priežastys, kodėl žmonės vengia santykių

Tikriausiai pastebėjote, kad kai kurie žmonės vengia artimų santykių. Nors draugijoje jie labai mėgsta bendrauti, dažnai pasiekia aukštumų savo karjeroje. Psichologai aiškina, kodėl žmonės vengia prisirišimo, ir nurodo priežastis.

Kodėl žmonės renkasi vienatvę

Meilės jausmas yra galingas akstinas veikti. Tačiau kartu turi didžiulę griaunamąją galią, galinčią visiškai sunaikinti asmenybę.

Kiekvienas žmogus auga skirtingomis sąlygomis, jo charakteris formuojasi veikiamas skirtingų veiksnių. Bet visi būdingi dvigubą pobūdį, kuris pasireiškia noru mylėti ir tuo pačiu metu yra baimė, kaip naujas santykis gyvenime, kaip mylimas žmogus elgtis tam tikroje situacijoje. Psichologai aiškina: vienatvės baimę keičia intymumo baimė, žmogus atsiduria kryžkelėje, nedrįsdamas pasirinkti vienos krypties.

Priežastys, kodėl žmonės vengia santykių

Gali susiformuoti vengimo tipo prisirišimas, kai mergina nepastebi savo išrinktojo tol, kol jis susitikinėja su kita. Arba kai vyras pasineria į darbą, ignoruodamas meilės santykius, kuriems reikia laiko, pastangų ir investicijų, tiek moralinių, tiek finansinių, ir kurie gali staiga nutrūkti, o širdis sudužti.

Kita baimės pusė pasireiškia baime prarasti partnerį, padidėjusiu budrumu ir nuolatine kontrole. Dėl to santykiai netrunka ilgai. Vėliau antroji pusė, patyrusi šias emocijas, nenori užmegzti naujų santykių, kad neatsidurtų panašioje situacijoje.

Asmeninis nesaugumas dėl savo patrauklumo priešingai lyčiai ir nuolatinis balansavimas atitolina intymių santykių vystymąsi ir palieka žmogų vieną.

Verta atsižvelgti ir į tai, kad žmonėms nereikia artimų santykių su kitais žmonėmis. Jie jaučiasi patogiai vieni su savimi. Ekspertai pažymi, kad formuojant tokią nuomonę svarbų vaidmenį vaidina tėvų pavyzdys ir ankstesni meilės romanai su neigiamais rezultatais.

problemos, vienatvė, santykiai

Kaip įveikti vienatvės jausmą

Netgi turint santykius galima jausti vienatvę. Taip atsitinka, kai nėra tarpusavio supratimo ir galimybės dalytis savo išgyvenimais, kai darbo interesai iškeliami aukščiau asmeninių. Artimų santykių baimės jausmą įveikti padės dažnesni kontaktai su priešinga lytimi, viešų socialinių renginių lankymas, teminiai seminarai.

Neigiamą patirtį gali pakeisti teigiamais pavyzdžiais, susitikimai su pozityviais žmonėmis, laimingomis poromis, vienas kitą mylinčiais žmonėmis. Svarbiausia – noras susirasti savo laimę.

problemos, vienatvė, santykiai

Kaip užmegzti gerus santykius

Daugelis kartoja nuvalkiotas frazes, kad meilė neegzistuoja. Ją sunku surasti ir dar sunkiau išlaikyti. Nuolatiniai rūpesčiai dėl partnerio netekties perauga į ginčus, konfliktus. Susiformuoja dirva išsiskyrimui.

Kad susirastumėte tikrąją meilę, o ne šiaip ryšį, pagrįstą išoriniu patrauklumu ar šio momento užgaida, reikia priimti save tokiu/tokia, kokie esame, o ne taikytis prie aplinkinių nuomonės. Žmogus gali vaidinti tokio išrinktojo vaidmenį, kokio norėtųsi partneriui, tačiau tokiu būdu užmegzti tikrų ir gyvų santykių nepavyks.

Kartais gali būti naudinga nuoširdžiai pasikalbėti su partneriu. Tai padės išvengti konfliktinių situacijų ateityje, padės abiem susiorientuoti, kad galima būtų žengti ta pačia kryptimi.

Poros gali laikytis tam tikro konkretaus scenarijaus pagal pasirinktą pavyzdį: susilaukti vaikų, susirasti gyvenamąją vietą, kartu eiti į kiną, valgyti privalomą naminį maistą ir pan. Nors iš tikrųjų poreikiai gali būti visiškai kitokie. Tai tiesiog labiau pažįstama.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau